Moc doporučuji!

Rychlost, příjemné jednání, solidnost...

• Dodrá komunikace a ochota.

• Velmi dobrá komunikace
    • Neprověřená místní spolupráce

Před objednávkou jsem volal osobně zda je možné květiny doručit brzo ráno jako překvapení a byl jsem ujištěn že je lepší zadat doručení "kdykoliv" a pracovník se telefonem domluví na předání "zásilky" na konkrétní čas. Toto jsem učinil s poznámkou "Prosím o doručení jako překvapení" a během dopoledne se zákazník pokoušel neúspěšně dovolat obdarované. Následně odeslal sms cituji: "Dobry den, dorucovaci sluzba city flora ,mame pro vas zasilku na doruceni dnes, prosim ozvete se nam abychom mohli domluvit misto a cas doruceni dekuji city flora". Tímto se tedy překvapení NEKONALO a po zpětném zavolání se pracovník dotázal jen na čas kdy bude obdarovaná doma. Dostali odpověď že během příštích dvou hodin určitě a následně od 16 do večera také. Hovor tímto skončil bez návrhu na konkrétní hodinu ze strany doručovatele. K předání došlo cca v 19:30 a květina měla pouze z 1/3 frezie a zbytek byl vyplněn liliemi.
    Celkově se mi idea obchodu a nabízená služba líbí nicméně musím konstatovat že spolupráce s místním květinářstvím je mizérie a absolutně postrádala jakakoli pravidla a formu při procesu předávání.
    Květiny vydržely 3 dny.

Posílala jsem květiny a dárky do zahraničí na konkrétní datum a dobu. Objednané dorazilo v době, kdy bylo žádáno, bylo skvostné, čerstvé, zkrátka fantastické (viděla jsem foto). Lepší než jsem čekala. Výběr na stránkách obchodu pro takové transakce je dostatečně široký, ceny přijatelné, reakce okamžitá, nákup transparentní. Ze srdce doporučuji!!!

Plzeňská služba, do hodiny doručeno.

vyborny pristup, proaktivni, fflexibilni, spolehlivy!

• dobre

• individuální přístup
    • maximální snaha vyhovět zákazníkovy

Jediný problém byl, že jsem nedostala informaci o doručení - sms nebo email. Jednalo se o pohřeb v Polsku. Jinak naprostá spokojenost.

• rychlost a příjemné jednání

zakázka na poslední chvíli

• foto všech kytic
    • rychlost doručení
    • příjemná komunikace
    • šíře sortimentu
    • kvalita - kytka vydržela více než týden

tento obchod nabízí přesně to, co od internetového obchodu očekáváte - přehledné stránky, široký výběr, rychlé a spolehlivé doručení, výbornou komunikaci, kvalitní produkt.
    Nemám co vytknout, příště využiji znovu.

• Spokojenost

• komunikace
    • kvalita

• Vstřícnost a preciznost s napaditosti.
    • Nenašel jsem.

Doporučuji, nezklamou ani náročné zákazníky jako jsem já.

• Skvěle služby, osobní přístup, spolehlivá komunikace, dodání ještě v den objednání - neděle
    • Zadne

Skvěle a příště se na tento obchod opět rada obrátím

• Nadherne kytice, opravdu vse cerstve a skoro hezci nez na fotce. Rychle a spolehlive dodani

• dodávají květiny nejen v rámci české a slovenské republiky

děkuji, oslavenkyně měla radost a kytice se moc líbila

• Ochota, čerstvé květiny
    • Dražší ceny vázaných květin, ale především příliš drahá doprava po Praze. Navrhovala bych aspoň rozdělení do pásma dle vzdálenosti.

• Rychlost doručení květiny.