• Spolehlivost

Nejlepší zkušenost s online objednávanou kyticí.

• Naprostá spokojenost

• Výběr platby
    • Doplnkovy sortiment neni vhodny pro alergiky

Zkusenost oboustranná výborná, květiny úžasné. Jen do budoucna rozsirit ty cukrovinky.

• Příjemné a rychlé jednání
    • Operativní řešení nenadálých situací
    • o žádné nevím

Rychle, jednoduche. Doruceny tovar vyzeral presne ako v katalogu na obrazku. Rad pouzijem sluzby "Online Kvetiny Jana" aj v buducnosti, a doporucim aj mojim priatelom a znamym.
    Este raz dakujem,! Ivan Balogh
    PS A som mimoriadne rad, ze sa zaujimate o spa:tnu va:zbu od zakaznikov. V tomto nasom"ranom kapitalizme" to zial este stale nie je normou; obcas sa citim, ako spat v hlbokom socializme ... vy ste ale ziariva vynimka! Len tak dalej, drzim palce!

Květina byla krásná a obdarovaná byla šťastná. Pouze mne překvapilo, že nebylo dodrženo datum objednávky. Obchod jsem si vybrala proto, že nabízel dovoz květin i o víkendu. Zaplatila jsem víkendový příplatek, protože jsem chtěla nechat květinu dovézt v sobotu. Květina byla ale doručena již v pátek, přestože jsem v objednávce zadala sobotní datum.

Reakce obchodu Online Květiny Jana

Dobrý den, moc se vám omlouváme za nedopatření z naší strany kdy omylem došlo k doručení květinového srdce o den dříve. Rozdíl v ceně dopravy vám posíláme obratem zpět na váš účet. Doufáme, že i tak květinové srdce udělalo radost. Přejeme vám krásný den, Online květiny Jana

Rychlost

• na fotkach na internetu nabizi hezke a netradicni jinde nesehnatelne kvetiny
    • skoda jen, ze v realu je pak nemaji, pripadne nedodaji
    • uvadi v omyl ohledne doby a mista dodani
    • o tom, ze kvetinu nemaji ci nedoruci (ac jste jiz online zaplatili) Vas nikdo neinformuje
    • ...az po me opakovane urgenci, ze nebyla kvetina dorucena, mi odpovedeli, ze jsem si zvolila doruceni v dobe kdy uz bylo pozde na doruceni, ale jakysi pan jednatel co se predstavoval jako pan HAMID mi prislibil urychlene doruceni nasledujici den, s omluvou kuryra oslavenci...a pak mi dalsi den prislo na mail storno objednavky-zajimava praktika jak nekomu pokazit prani k narozeninam :-(
    • opakovane lhani a slibovani neceho, co nesplni (ac pan Hamid tvrdil, ze se mu to nikdy nestalo...a ze dorucuji statisice kvetin po celem svete...)
    • nabizi kvetiny, ktere nejsou skladem

NIKDY VICE !!!

Reakce obchodu Online Květiny Jana

Paní Písecká se dožadovala doručení květiny mimo naše doručovací termíny! Jelikož nebylo možné květinu doručit, objednávku jsem stornovali a peníze poslali obratem zpět. Recenze je naprosto neopodstatněná a záměrně napsaná tak aby došlo k maximálnímu poškození dlouhodobého dobrého jména naší společnosti (Evidentní z historie recenzí na heureka.cz). Kontaktovali jsem paní s žádostí o smazání recenze a jsme nuceni z důvodu závažnosti předat celou záležitost k právnímu řízení a domáhání se náhrady škody.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• nebylo zřejmé, jaké velikosti růže jsou, jinak však vše bylo bez problému

• zadal jsem místo doručení a následně jsem ho musel změnit a vše proběhlo bez problémů
    • o žádné nevím, snad jen větší nabídka sladkostí ke květinám

kvalitní květinový obchod

Vše klaplo na jedničku. Obdarovaná měla obrovskou radost. Ještě jednou děkuji a ukládám si na Vás kontakt na příště!

• výborná komunikace
    • milý personal

• Super sluzby a vyborna komunikace

Byl to muj druhy nakup s rozvozem a vse v naprostém poradku kytka vypadala lepe nez na obrazku.
    Rozvoz naprosto bez komplikaci a presne na cas
    naprosta spokojenost
    Mohu jen doporucit
    Tesim se na dalsi spolupraci

• Rychle a spolehlivé jednání

Byla objednána kytice růží a frézií. Doručeno byla kytice růží bez frézií, ale zase v odpovídajícím množství květů a kytice byla krásná.

• nádherná kytice

zadala jsem do objednávky kód na uvítací slevu 10%, neodečetla se, možná byl problém na mé straně :) neřešila jsem to, takže obchod neměl možnost problém vyřešit

Reakce obchodu Online Květiny Jana

Děkujeme za kladné hodnocení. Pokud mrknete ještě jednou na potvrzení vaší objednávky, uvidíte, že se vám 10% sleva odečetla! Hezký den

• s nákupem jsem byla moc spokojená a pracovníci byli velmi laskaví

Ze všech obchodů,z kterých jsem vybírala,byl tento nejlepší a byla jsem spokojena i s cenou za dopravu...