• Rychlá dodací lhůta

špatně uvedená dodací adresa na balíku
    zboží vypadá ve skutečnosti jinak, než na obrázku - nejde o klasickou malou záměnu barvy. zapalovač je na obrázku v eshopu černý (vypadá až matně), ve skutečnosti je stříbrný s černými odlesky.

• Zadne
    • Spatna aktualizace webovych stranek, spatna komunikace

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• První a poslední nákup
    • Dodací lhůta

První a poslední nákup
    Termín 14 dnů zdůvodnili přesunem skladu, tak proč nebylo uvedeno již při nákupu, že se budou stěhovat.
    Na stránkách nebylo nic uvedeno.

Reakce obchodu Online market

na každé stránce, v obchodních podmínkách i v objednávce bylo uvedeno, že expedice bude začátkem roku zpožděna a proto nechápeme Vaši reakci.
    online-market

• ceny
    • na obrazek je jiný než skutečnost as sliby že se vám ozvou tak neplatí

• Mozna cena
    • Komunikuju anonimne, tovar se neda vratit osobne.

NENAKUPOVAT

Vážený pane,
    anonymně jste komunikoval (spíše nekomunikoval) Vy, protože jste nám neposkytl žádný kontakt a vybral jste si naše odběrní místo. První objednávku jste si vyzvednul až za 7 dnech a druhou objednávku jste si do dnešního dne ještě nevyzvednul a na e-mailové výzvy nereagujete!!! Takže anonimně komunikujete pouze Vy. Zboží osobně vrátit lze po telefonické dohodě i na odběrném místě, ale to jste nikdy nepožadoval, takže nechápeme Vaše reakce. Příště si zboží kupte v kameném obchodě a u nás raději nenakupujte. O takové lidi jako jste Vy zajem nemáme !!!

s pozdravem
    online-market.cz

• -
    • špatná aktualizace stavu zásob

- objednal jsem plastovou odměrku a dostal poštovní schránku
    + paní řešící mou reklamaci byla ochotná a příjemná
    --- doprava PPL byla otřesná - řidič arogantní, nevolal dopředu, nebylo možné domluvit čas dodání

Reakce obchodu Online market

ano stala se chyba u nás ve skladě. V ten den se sešly dvě objednávky pod stejným jménem a došlo k záměně zásilek. Vše bylo sice vyřešeno, ale s velkým zpožděním, také díky neochotě dopravce a jednoho z příjemců špatné zásilky.
    Ještě jednou se omlouváme

• Dodací lhůta, nepořádek v objednávkách.

Raději příště objednám jinde.

Ještě jednou se omlouváme

• Výběr zboží
    • Místo LED žárovek s teplým bílým světlem mě poslali LEDky se studeným bílým bez vysvětlení, že třeba momentálně nejsou. Studené bílé světlo se do obývacího pokoje moc nehodí.

• vystavuje se zboží které nejsou schopni zajistit

Dobrý den
    Zboží které vystavujeme skladem je. Sklady se aktualizují 4x denně a může se stát, že některá položka se vyprodá mezi těmito aktializacemi a pak se zobrazí jako skladem i když fyzicky už skladem není. Pravděpodobnost při více jak 20.000 položkách, že si někdo objedná zboží skladem, které fyzicky skladem není mezi těmito aktualizacemi je méně než 0,01%
    ale může se to stát a stalo se to u Vaši objednávky.
    Za to se velice omlouváme
    online-market.cz

• žádné výhody
    • lživé ceny

děs a hrůza stále zboží nedorazilo chtějí jiné peníze za zboží než měli na webu.Předal jsem to inspekci.