• Výhody??? žádné nemá
    • Komunikace, ochota, zákazník nic neznamená

Eshop zrušit

• Inzerovaná nízká cena a zboží skladem. Což ale není pravda.

Absolutně žádná komunikace ze strany obchodu. Zboží objednáno 10.4. a jediná komunikace ze strany obchodu byla emailové "potvrzení objednávky". Urgovala jsem dodání e-mailem, bez reakce, telefon nedostupný a nebo jej nikdo nezvedal - pokus o telefonický kontakt mimimálně 6x. 22.4. se mi podařilo spojit s panem Novosadem, který mi začal vysvětlovat, jak zboží sice inzerují, že je skladem, ale fakticky není a dodání od dodavatele je zpožděno a bylo by drahé měnit to v eshopu. OK, může se stát. Ale to postrádáme základní lidskou slušnost - omluvit se, že v eshopu je chyba a aktivně se zákazníkem komunikovat? Pan Novosad slíbil prověření situace a kontaktování v pondělí. Dnes je úterý 26.4. a doteď žádná reakce! V dnešní době opravdu neuvěřitelné.

• Nekomunikuje

Nezajem o klienta

• zle
    • nedosiel tovar

cakam 2 tyzdne a nic.ocakavam zlavu.

• komunikace, pravdivost, realizace

Nefunguje, jak by správný obchod fungovat měl. Nedoporučuji v žádném případě cokoliv objednávat. Žádná odpověď na emaily ani na zavolání.

• žádné - naslibují hory, doly a pak skutek utekl. Nedoporučuji v žádném případě zde nakupovat. Zboží Vám vůbec nedorazí a vůbec s Vámi nekomunikují. Na e-maily vůbec neodpovídají.
    • nedostatečná komunikace, neprovádění objednávky, zmatek, chaos, nemají pořádek ve svém zboží

NENAKUPUJTE ZDE!

Termoska Tatonka za nejvýhodnější cenu. Přišla v pořádku.

• Po jedné emailové (bez reakce) a třech telefonických urgencích objednávky a planých příslibech jsem ani po 4 týdnech zboží neobdržela. Objednávku jsem pak zrušila a zboží objednala jinde.

• nekomunikuje v případě problémů

• dobrá cena,rychlost dodání
    • o žádných nevím

mohu doporučit

• kvalita zboží,komunikace,doručení,cena

zboží je kvalitní,,,zboží za dobrou cenu,,,zboží mě doručili do Brna na prodejnu kde jsem si ho osobně prohlédl a vyzvedl,,,doručení na prodejnu jsem nemusel platit pro mě velká výhoda/pro obchod asi nevýhoda když si to například někdo nevyzvedne,,,jsem spokojen

Nákup v tomto obchodě rozhodně všem doporučuji! Ceny jsou více než přátelské a především komunikace obchodu byla naprosto bezchybná!

• přehlednost
    • kvalita
    • nevím

pohodlný nákup z domova,kvalitní nabídka,rychlost dodání,doporučuji tento obchod k nákupu.

• Kvalita za nízké ceny
    • Žádné

• dobra cena, osobni odber, rychlost

• velký výběr batohů za dobré ceny
  • Vše OK.

• Pokud mi prijde sms i email,ze zboží bude k vyzvednuti v urcity cas tak predpokladam , ze tam bude . Vedet , ze jim to vozi PPL coz je v dnesni době nejmene spolehlivy dopravce tak se ani neobtěžuju tam jezdit si zboží vyzvednout . Timto chci rici , ze za to nemůže obchod,ale dopravce . Nakup jsem stornoval a zakoupil jinde .

• rychlost, komunikativnost
    • nevim