• Zboží bylo rychlé a v pořádku doručeno

• Bohužel žádné.

Zboží přišlo jiné, zaplaceno. Posláno zpět. Zboží přišlo správné, ale znovu požadovali znovu platbu. Dodnes peníze zpět nepřišli. Obchod nedoporučuji po těchto zkušenostech.

Reakce obchodu Olzatex.cz

velká omluva za chybu v doručení zásilky. Peníze jsme Vám odeslali dle Vašeho požadavku složenkou přes Českou poštu.
    Bohužel, při převodu na účet, je platba okamžitá, ale u složenky je to vše ve spárech pošty. Nemůžeme čas doručení platby ovlivnit. Mrzí nás Vaše recenze, jelikož jsme si vše telefonicky vysvětlili a vše obratem vyřídili.

Kroužek Martin

• Objednány dva kusy zboží. Na obou vada/kaz. Obchod zřejmě běžně prodává kazové zboží. Vrátila jsem. Dosud žádná zpráva, ani vrácená platba. Nedoporučuji!

Dobrý den paní Kučerová,

možná jste si nevšimla, že jsme měli do 2.1. dovolenou. Dost těžko se pak něco vrací nebo reklamuje. My Vaše zboží ještě nemáme ani zpět, abychom mohli Vaší reklamaci posoudit. ,,Ano, přesně jak píšete,, už 30 let prodáváme pouze kazové zboží a nekvalitní výrobky, ale přesto si držíme na Heurece 98% kvalitu našich služeb a výrobků. Hm, v tom případě něco nesedí.....
    Jakmile bude Vaše reklamce u nás, obratem vše vyřídíme. Přejeme vše dobré do roku 2024.

Kroužek Martin

Včera mi byla doručena zásilka, přesto,že jsem měla objednáno obšití záclony a našití stužky, nestalo se tak, ale na faktuře mám všechno započítané. Dnes už jsem se nedovolala, což chápu, je 22.prosince.
    Přišla jsem tak zhruba o 200 Kč a mám práci navíc-

Reakce obchodu Olzatex.cz

moc nás to mrzí. Bylo toho na konci roku jako vždy hodně a chybička se vloudila. Tím, že jste mněla v objednávce obšité i neobšité dílce, tak holky z expedice záclonu přehlédly- Velká omluva a požádám Vás o trpělivost. Určitě o nic nepřijdete.
    Jakmile bude expedice v provozu , vše napravíme.

Kroužek Martin

• 24.11.jsem objednala,11.12.stale nemám objednané zboží.Již 3x jsem telefonovala,jak to s objednávkou vypadá.Zatím nemám žádné zprávy.

Dobrý den paní Bezděková,

asi by bylo fér, napsat, že jste doplatila zakázku až 6.12. takže po 14 dnech. Jelikož, jsou ve Vaší objednávce šicí úpravy na míru, tak je třeba čekat. Máme v propozicích, že šijeme do 10 dnů po uhrazení objednávky. Ptal jsem se Týmu na Vaše volání a potvrdili mi, že s Vámi komunikovali a jen čekali na Vaš doplatek šicích úprav.
    Na Vaší zakázce se pilně pracuje a budeme odesílat tento týden.

Kroužek Martin

• Látka byla skladem na e-shopu, zaplatila jsem hned a až po několika dnech mi přišel e-mail, že zboží není skladem.
    Tohle naštve!

Reakce obchodu Olzatex.cz

ve Vašem případě, to ale bylo jinak. Neměli jsme tolik látky, kolik jste potřebovala.

Kroužek Martin

• na ešopu mají zboží skladem a vlastně není na skladě takže matoucí info ,zaplatíte a čekáte, že snad dorazí ,už si od nich nikdy nic neobjednám

Dobrý den paní Koblížková,

snažili jsme se na Vás dovolat, ale neberete nám telefon. Nakonec po emailové komunikaci, jsme Vám všechno vysvětlil a
    souhlasila jste , že na Vánoční ozbobu počkáte. Máte pravdu, že jsme zboží prezentovali jako skladem, ale po minulém víkendu se nám sešlo na tento sortiment tolik objendávek, že se nám nepodařilo všechny objednávky vykrýt . Toto zboží vyrábíme průběžně a odešleme z kraje příštího týdne.

Tato situace nás mrzí, ale kdo by z obchodníku nechtěl dodávat na čas ...

S pozdravem za Olzatex

• Po 3 dnech od zaplacení, kdy zboží skladem stále nepřišlo, jsem se začala sama shánět po stavu objednávky.

Dobrý den paní Herzogová,

mrzí nás tato situace. Vaší záclony jsme neměli dostatek na celou zakázku. Po telefonické dohodě
    jsme Vám nabídli odstoupení od objednávky a vrácení peněz, ale souhlasila jste, že na záclonu v klidu počkáte.

Naskladníme tento týden a odešleme.

S pozdravem Tým Olzatexu

Objednáno 29.12. Dnes je 9.1 a pořád velké NIC. Co dodat?

Dobrý den paní Uherková,

měli jsme trasparentně na stránkách info, že začínáme pracovat až 2.1. Vždycky ten start výroby v novém roce je trochu složitější,
    jelikož realizujeme objednávky od 22.12 až po 1.1. Vaše objednávka z 29.12. byla tedy realizovaná v pořadí, proto ta delší perioda.
    Vaše objednávka byla odeslána 10.1. což je 10 dní pro realizaci objednávek ve kterých jsou úpravy materiálů.

Kroužek Martin

V pondělí 12.12. jsem v cca 1:30 udělala objednávku přes internet s tím, že si zboží vyzvednu na prodejně. Bylo uvedeno, že je dostupné. Ve středu 14.12. jsem se zastavila v OC Futurum, mimo jiné i v prodejně Olzatex. Chtěli po mně jakýsi kód z mailu. Ten jsem neměla, takže jsem neuspěla. Prý že dostanu vyrozumění. O. K. V pátek 16.12. mi v 9hod. ráno přišel mail, že přijali souhrn objednávky. Domnívala jsem se, že s tím číslem, které tam bylo uvedeno, konečně obj. vyzvednu. Hledala jsem na stránkách tel. číslo, chtěla jsem si ověřit, že je moje obj. připravena. Tel. jsem nenašla. Jaké bylo moje překvapení, když mi v prodejně řekli, že mi teprve potvrdili přijetí obj. Po 5ti!!! dnech od odeslání. Žádala jsem prodavačku, aby mi dala tel. číslo, že na stránkách není. Řekla mi, že je, ale neuměla ho najít. Manžel na ni tak dlouho naléhal, až nám nějaké tel. číslo napsala. Měla moje číslo obj. a po našem odchodu volala na e-shop firmy. V zápětí se mi tel. ozvala paní z e-shopu, aby mně poučila, kde tel c. najdu. Doma jsem si ověřila, že to co uvedla se nezakládalo na pravdě. Dále se mi dostalo poučení, že na stránkách mají uvedeno, že obj., které přijdou po 12.12. budou zaslány až po Vánocích. Opět mylná informace, nic takového tam není uvedeno. Naopak slibují, že se vynasnaží obj. vyřídit. Poté, co jsem byla paní z e-shopu důrazně poučena, jsem ji požádala, aby obj. stornovala. Chtěla jsem jen tři malé ubrusy. Asi jsem žádala mnoho. OLZATEX nikdy více, dnes jsem během 5minut nakoupila v Havířově v ASKU, kde mají ochotné a příjemné prodavačky a daleko lepší nabídku.

Dobrý den paní Zelinová,

vše jsem podrobně prověřil jak na expedici tak i na odběrném místě. Ve Vašem případě bude opravdu lepší, když budete nakupovat
    pouze v tom Havířově. Uděláte mi tím velkou radost.

Kroužek Martin

Objednávala jsem 2 různá dětská povlečení, která byla v eshopu označena, že jsou skladem. Pak jsem byla kontaktována, že jedno z povlečení nemají. Prý si ho přede mnou objednalo více lidí a na mě už nezbylo.

Dobrý den paní Marie,

přesně jak píšete... v době Vaší objednávky jsme měli skladem okolo 60ks tohoto povlečení, ale jsou zákazníci, kteří nenakupují po jednom kuse, ale po desítkách a my nejsme schopni tyto pro nás velké prodejní výkyvy rychle nahradit.
    Moc nás mrzí, že pro Vás povlečení už nezbylo.

S pozdravem Tým Olzatexu

Zboží nedorazilo,obchod nekomunikuje.

Reakce obchodu Olzatex.cz

zboží nedorazilo, ale psali jsme Vám informační mejlík, kde se omlouváme za pozdější dodání. Jednu položku z objendávky nemůžeme dodat , protože nám výrobce posunul termín výroby. Moc nás to mrzí a omluváme se.

• Dlouhé dodací lhůty

Reakce obchodu Olzatex.cz

co se dá dělat. Když chcete něco na míru, tak si musíte počkat. Vaše objednávka je v pořadí na výrobu.
    Když se Vám nelíbí termín dodání, není problém , objednávku zruším a další v pořadí bude mít dříve vyrobeno.
    Ještě abych nezapomněl paní Búdová, dlužíte nám za výrobu 65,- doplatek

Kroužek Martin

• Ohodnotím, až zboží dorazí razí

Dobrý den paní Bienová,

na to že jsme spolu před 30 min komunikovali a vše jsme si vysvětlili, tak trochu nechápu vaše hodnocení. Tento dotazník neodesíláme my, ale společnost Heureka bez našeho vědomí, takže toto my neovlivníme.
    Co se týče Vaší objednávky, tak se na tom nic nemění, že když se jedná o služby šití a dalších úprav na míru, tak je třeba si na to počkat.

Kroužek Martin

Nemůžu mít bohužel pozitivní názor. Objednala jsem zboží 13.10. a dnes je 20.10. a vůbec nevím, kdy mi zboží bude doručeno.

Dobrý den paní Báro,

Vaše objednávka je připravená k odběru na odběrovém místě Bohumín. Byla tam připravená 18.10. odpoledne.
    Podle všeho Vám nebyl odeslán informační mejlík k uložení objednávky. Systém jej odesílá automaticky, ale po kontrole jsme zjistili, že nebyl odeslán.

S velkou omluvou za Olzatex
    Kroužek Martin

• zboží dosud nedošlo a nevím, kdy přijde.

Reakce obchodu Olzatex.cz

v 95% posíláme zboží do 3 dnů. Ve Vaší objednávce je ale takové množství, které skladem nemáme a museli jsme ho objednat.
    V těchto případech se může stát, že zboží po domluvě dorazí později, nebo se objednávka stornuje.

Budeme si muset všichni zvyknout, že něco nejde hned, protože problém není komu prodávat, ale co komu prodávat !
    Protože výroba krachuje kam se podíváme, nebo zdražuje po desítkách procent.

Kroužek Martin

• S placením byli problémy.

Dobrý den paní Sochorová,

platbu si každý klient zadává sám. Zvolila jste platbu kartou přes platební bránu a k tomu musíte mít povolení od Vaší banky.
    Nedoporučovat obchod z důvodu, že to neumíte je nefer.

• Zásilka špatně označena
    • Za týden mi volali zda zásilku vůbec poslali.

Reakce obchodu Olzatex.cz

systém nám zpětně vyhodnotil zásilku jako nedoručenou, tak jsme si osobně ověřovali, jestli
    je vše v pořádku a zásilku jste dostala. Tak nevím, jestli je to na nedoporučení, když se snažíme
    vše zboží včas doručit a při jakékoli nesrovnalosti si to ověřujeme ???

Kroužek Martin

Již týden čekám na dodání,což mě velice zklamalo

Reakce obchodu Olzatex.cz

nedá se nic dělat. Vaše objednávka byla o trochu větší než jsme měli materiálu skladem. Museli jsme ji stáhnout z naší prodejny v Ostravě, a proto trochu delší prodleva. Holky vás o tomto informovaly a řekla jste, že Vám to nevadí a počkáte.
    Proto Vaše negativní recenze není fér. Zklamání je na obou stranách...!