Zboží bylo nabízeno k doručení do týdne, poté bylo oznámeno jeho naskladnění za více než měsíc :-(

• Zboží bylo dodáno, ale bez montáže. Obchod požaduje zaplatit dopravu montéra z centrály na Moravě (2 800,- Kč jen za dopravu). Nedokáží najít jiné řešení.

Velké zklamání. E-shop dodá zboží, ale s montáží nepomůže.

Místo vany 170 cm přišla vana 120 cm, místo kovových nožek plastové, ovšem cena naučtovaná dle objednávky!!!

Bylo mě poprvé doručeno úplně něco jiného než jsem si objednal,až na 2 pokus mě byla doručena objednávka.

• Špatná komunikace s dopravcem, pozdní příjezd, chaotický a neúplný návod.

• Doručeno něco jiného než bylo objednáno.
    • Od začátku mé reklamace nekomunikují.

První nákup a nespokojenost. Rozměry umyvadla jsou na každé straně s diferencí 4 mm oproti deklarovaným, což znamená, že jej k rovině skříňky nikdy nemůžete zasadit rovně.
    Po zkušenostech z velkých řetězců, je toto velké zklamání, poněvadž jsme očekávali, že v tomto obchodě již nebudeme muset řešit.

• klamavé stránky
  • Objednali jsme si plastové obklady a byli nám poslány dvě šarže,takže máme na stropě dva odstíny který jsme samozřejmě nechtěli.Máme pěkný retro strop.

• komunikace se zákazníkem při vzniku problému, který sám zavinil

Reakce obchodu Olsen Spa

Vaše nepříjemná zkušenost nás velmi mrzí. Jménem celé společnosti se Vám omlouváme se za způsobené nepříjemnosti.

Tým Olsen-spa.cz