11 dní od zaplacení a stále zboží nemám.

Reakce obchodu olmi.tv

Dobry den, co tak si vyzvednout zasilku v Zasilkovne? Pokud zvolite dodani do Zasilkovny pocitejte 3-4 dny, neni to opravdu expres. olmi.tv

• Asolutně žádná
    • Totální nezájem o zákazníka
    • Obchod Olmi.tv udal přepravci s největší pravděpodobností chybnou adresu doručení.Přepravce DPD hlásil každý den, že zásilku nelze doručit.Kontaktoval jsem i obchod,kde slíbili,že se na "TO" podívají. Nedělo se ale nic. Poprosil jsem tedy centrálu DPD o čtvrtý pokus doručení a začal jsem sám kontrolovat adresu, kde jsem zjistil chybu.Satelitní přijímač HiTube 4k Combo je pro mně nepoužitelný poněvadž v důsledku pozdního dodání mi známý nestihl softwarově upravit čtečku karet .Obrátil jsem se s prosbou o pomoc na ochod,zda mi dají pár rad jak na to.Následovala lakonická zpráva,že je to forech satelitní techniky. Na tomto obchodu jsem nakupoval naposledy!!

Osobně tento obchod nedoporučuji!

Reakce obchodu olmi.tv

Vazeny pane Lzicar, kdyby jste bral kuryrovi telefony tak vam zbozi doruci hned, chyba se muze vloudit a proto kdyby jsme na DPD nezavolali tak jej vrati zpet, pokud se tyka aktualizace firmare byl jste odkazan na stranky produktu v eshopu, kde je vse o satelitnich forech, nebyla zadna rec.
    Zde je nase odpoved :
    Dobry den, to nevim , nam zase rikali něco jiného ale to je jedno, hlavne ze ho mate, co a jak najdete u tohoto produktu v diskusi – komentářích.
    Takze si nevymyslejte. olmi.tv

• široká nabídka
    • neúplné informace na webu vedou ke zbytečnému nákupu
    • neochota komunikovat

Raději nakupujte jinde

Reakce obchodu olmi.tv

Vazeny pane Jaroslave Pinkavo z Újezdu u Brna, mrzi nas problemy s u nas zakoupenym zbozim, ale dvakrát jsme Vam obratem odpovedeli na Vase dva emaily, kde mate ovladace hledat, to ze to asi nedokazete je vec druha. Na webu mate vse potrebne , to co vyrobce poskytuje. olmi.tv

• Rýchle vybavenie objednávky a odoslanie tovaru.
    • Nekalé obchodné praktiky.
    • Používaný tovar predáva bez upozornenia ako nový.
    • Tovar (DVB-T2/C prijímač) bol odoslaný iba v originálnom obale obalenom fóliou.

1. Klamnou obchodnou praktikou ma uviedla do omylu, keď v prílohe svojich obchodných podmienok “Poučení o právu na odstoupení od smlouvy” uviedla, že “Zboží bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy došlo k odstoupení od této smlouvy, zašlete zpět nebo je předejte na této adrese: olmiSat s.r.o.,Vltavská 2A,62500 Brno . Lhůta se považuje za zachovanou, pokud nám odešlete zboží zpět před uplynutím 14 dnů."
    a následne odmietla prevziať mnou vrátený tovar odoslaný na jej adresu na 14. deň od môjho odstúpenia od zmluvy a uhradiť mnou zaplatenú sumu.

2. Tovar na svojej webovej stránke predávala ako nový, bez upozornenia na to, že ide o už používaný tovar, nakoľko po jeho rozbalení boli zreteľné známky jeho používania ako napríklad rozbalený a použitý HDMI kábel ako aj rozbalené baterky priložené do balenia k diaľkovému ovládaniu.

Reakce obchodu olmi.tv

Vazeny M.Gucky, velmi nas mrzi zverejnovani nepravdivych informaci a tak vam muzeme sdelit ze pouzite zbozi nepodavame a pokud jste nabyl tohoto dojmu mel jste pristroj vratit obratem, to jste vsak po celou dobu jeho pouzivani tzn. od doruceni tj 17.1 az do pokusu nam zbozi vratit 16.2.2017 tzn za 29 dnu neucinil.
    A prosim , aby jste si precetl obchodni podminky jeste jednou, vase interpretace neni bohuzel spravna. Pokud jste si chtel vyrobek jenom pujcit , mel jste se obratit na pujcovnu spotrebni elektroniky ve Vasem meste.
    Vypis obchodnich podminek
    5.3.V případě odstoupení od kupní smlouvy dle čl. 5.2 obchodních podmínek se kupní smlouva od počátku ruší. Zboží musí být prodávajícímu vráceno do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od smlouvy prodávajícímu.
    Vy jste vsak zbozi dorucil 18 (osmnacty) den po odstoupeni od smlouvy!!!
    A na zaver obchodni podminky jsou verejne dostupne pro kazdeho na http://olmi.tv , a nic Vam nemohlo ani nebylo zatajeno.
    olmi.tv

Zboží chci vracet a týden "ticho" ze strany obchodu, to není korektní přístup..

Reakce obchodu olmi.tv

Vazeny zakazniku, mrzi nas problemy s u nas zakoupenym zbozim, avsak k vraceni zbozi jste nevyuzil ani jeden z komunikacnich kanalu - email, telefon mobil, pevna linka, livechatoo, pro vraceni zbozi je na http://olmi.tv/m/terms/ podrobny navod jak na to, staci si obchdoni podminky precist a dle toho postupovat dale. olmi.tv

• Zdá se, že televizní a satelitní technice rozumí
    • Rozumné ceny
    • Zodpovědný přístup
    • Dobrá komunikace
    • Snaha pomoci
    • Zastaralý eshop, hlavně přeprava
    • Velmi slabé popisky ke zboží

Objednal jsem si tv tuner do satelitního přijímače, protože ten stávající přestal fungovat. Obchodník zjistil, že zboží je vadné, tak objednávku zrušil. Přistupoval zodpovědně, sám mě na to telefonicky upozornil.

Vzápětí mi sám nabídl tuner do USB a přesvědčoval mě, že stačí do satelitu strčit a že bude okamžitě fungovat. Věřil jsem mu, tak jsem ho objednal. Dorazil v pořádku, v PC fungoval. Ale v satelitu ne. Nakonec se ukázalo, že prodejce funkčnost ověřoval před 6 lety a že už dnes neví, jak to zprovoznit. Jde o postup, na který jsou potřeba rozsáhlé znalosti operačního systému zařízení.

Věřím, že mi nelhal a myslel to dobře, ale výsledek je, že jsem koupil něco, co mi je k ničemu. Chtěl mi pomoci, ale spíš mi uškodil.

Dále mají zastaralý systém objednávky dopravy. U žádné možnosti není možnost balík na poštu, u soukromých přepravců chybí možnost nechat v parcel shopu. Pokud člověk je v práci, tak vám balík nedoruci. Telefonem se ozvou pět minut před doručením, což je výhoda pro řidiče, ale zákazníkovi to nepřinese nic. Musel jsem obvolavat rodinu, aby někdo rychle přišel a zásilku převzal. Bylo to nepříjemné.

Z těchto důvodů dávám horší známku, i když za jiných okolností by byla určitě vyšší

• Produkt dodán v anglickém jazyce ani slovo česky.Jelikož angličtinu neovládám velký problém.

Pokud bych byl informován že produkt je v anglickém jazyce nikdy bych jej nezakoupil.Měl jsem z provozněním produktu další finanční vydání.K produktu měl být český manuál nebo překlad.Milata Zdeněk Břeclav

Reakce obchodu olmi.tv

Vazeny pane Milato, cesky manual je ke stazeni u produktu http://olmi.tv/files/eshop/download/user_guide_dvb-t_cards.pdf nebo se stacilo zeptat , coz jste ovsem jak je videt neucinil. olmi.tv

• Tovar bol rozbalený, to znamená, že ho predtým niekto používal, resp. obchodu ho vrátil. O tomto ma obchod neinformoval a ani cenu nezmenil. Tým stratil moju dôveru pre ďalšie nákupy.

Nedoporučujem

Reakce obchodu olmi.tv

Vážený pane Kučo, na rozbalené nebo použité zboží máme vytvořeny zvláštní sekce http://olmi.tv/e/rozbalene-zbozi-33/ a http://olmi.tv/e/bazar-82/ a nemáme důvod prodávat robalené zboží jako nové, bohužel produkt je dodávan bez tunerů a tak se musí tunery instalovat a proto jste měl v přístroji otevřený obal. Že jsme Vám tuto informaci nepodali za to se omlouváme. olmi.tv

• manual na cd není v češtině a je na jiné produkty
    • Po 10ti dnech mi zboží stále nedorazilo. Nikdo mi nezvedal telefon, který je uveden na webových stránkách.

Reakce obchodu olmi.tv

Vážený pane Nováku, nepíšete pravdu, osobně jsme s Vámi 2x hovořili a seznámili jsme Vás s pravděpodobným termínem dodání zboží, musíte bohužel vydržet až zbozí dorazí. Nelze to nijak ovlivnit. Vaše objednávka je prozatím pouze potvrzena.
    Pokud jste se nedovolal je moznost tu vyuzit livechatoo a skype oboji je aktivni temer po cely den. olmi.tv

• karta cyfra+ byla aktivní od 1.3.2013 do 1.8.2013- aktivace 12 měsíců.přes urgence stále neaktivní

pokud možno minimálně nakupovat

Reakce obchodu olmi.tv

Vážený zákazníku, bohuzel toto zbozi jste si u nás neobjednal ani nezaplatil , nejak jste si to popletl. olmi.tv je provozu od 1.6.2014 olmi.tv

• Nic!
    • Asi to jsou podvody!

Nejsou seriozní!

Reakce obchodu olmi.tv

Vazeny zakazniku, objednal jste si zbozi ktere neni dostupne a objednavka Vam ani nebyla potvrzena, bohuzel s dopravou do CR jsou problemy a terminy dodani se neustale meni. URCITE NEDELAME ZADNE PODVODY JAK PISETE, nebot zadne zbozi zatim od nas nemate a ani jej nemate zaplaceno. Mozna pravdu mate v tom ze jsme s Vami vice nekomunikovali o moznych terminech dodani. olmi.tv