• Do předposlední objednávky jsem byla vždy spokojena, hlavně ochotou paní Gračkové, která mi vždy vyhověla. Objednávky byly vyřízeny včas a přišly v pořádku. Bohužel poslední objednávka ze dne 29.8. ještě nedorazila. Doufám, že je to výjimka a objednávka ještě dorazí.

Potvrdilli objednávku a tím to před 6 dny skončilo. Kdy dojde, nebo alespoň, že už bylo předáno k expedici???? NIC NIC NIC

• objednala jsem a zaplatila zboží v částce 2802,- Kč. Po urgenci mi přišla tato odpověd: Kontrolovala jsem Vaši objednávku, bohužel někdo nechal aktivní položky, které již nejsou skladem.
    • Omlouvám se a poprosím Vás, zda Vám máme poslat alespoň jednu položku, nebo Vám máme vrátit celou uhrazenou částku zpět na účet. Na tento mail jsem odpověděla 14.7., že chci celou částku vrátit na účet. Dosud se mi nikdo neozval, peníze na účtu nemám a telefon uvedený na jejich internetových stránkách, mi nikdo nebere.

Objednali jsme zboží s platbou převodem a balíkem do ruky. Zaplatili jsme. Dvakrát nám přišlo zboží na dobírku, z toho jednou do zásilkovny, další týden poslali sice už bez dobírky, ale opět do zásilkovny.

• Zboží jsem si objednal, zaplatil 17.12 a do 12.1.nic nepřišlo.

Zboží po 3 týdnech nikde
    Omluva žádná, jen výmluvy a sliby.
    Produkt stále na Heurece uvádí jako skladem. V 9 dopoledne v e-shopu nikdo nezvedá telefony. Zřejmě práce i zákazníci počkají...