• Výborná komunikace
    • krásné motivy
    • příjemné látky
    • sytý a odolný tisk při správné údržbě doporučované prodejcem
    • pestrá nabídka materiálů

Objednávám na eshopu pravidelně jak skladové položky, tak předobjednávky. U předobjednávek je potřeba vydržet, ale s tím je potřeba počítat (orientační doba dodání je napsaná u produktu) a myslím, že to není žádný problém! Toto je jeden z mých nejoblíbenějších eshopů a ráda se vracím za kvalitním materiálem a úžasným zákaznickým servisem.

• doba dodání, téměř 3 týdny a nic se neděje

zatím mám z tohoto eshopu dost smíšené pocity. objednávku jsem uskutečnila 10.4., obratem zaplatila(dnes je 29.4.), některé látky byly v předobjednávce s datem dodání 20.4.
    22.4. jsem slušně požádala zda by mi mohly být odeslány alespoň ty látky, které jsou skladem a zbytek s další objednávkou, odpověď byla taková, že již dorazily látky všechny a že balíček bude odeslán. Je to opět už skoro týden a nic se neděje, žádná zpráva o tom, že by bylo cokoli odesláno.

• Rychlé a spolehlivé dodání zboží
    • Super obchod

• úžasné dámy, skvělá komunikace a nádherné látky

• Krasně nafocení,barvy odpovídají fotkám
    • Mohlo by být sladění do kombinací

Krásné originální vzory,barvy skvělé a odpovídají fotkám,kvalita nadherná.Super je i velká šíře metráže

• Překrásné vzory, jedinečné.
    • Autorské motivy
    • Skvělý "rodinný" přístup
    • možnost koupě metráže po deseti centimetrech
    • nevýhodu vidím, že nejsou v Plzni :-)

Za mě jeden z nejlepších obchodů s metráží. Fajn komunikace, rodinný přístup, autorské motivy, které se paní Olince opravdu daří.

• Velmi kvalitní látky
    • Vstřícnost paní majitelky
    • Přehledný systém vedení objednávek
    • Originální látky

• Kvalita
    • Skvělá komunikace
    • Na látky z předobjednávek se čeká, ale dodání po naskladnění je megarychlé

Nakupuji u OliVe už dlouho a látky jsou vždy kvalitní a na všem se s holkami dá dohodnout

• Spolehlivost, kvalita .

vše v pořádku

• Nakupuji často a moc ráda se vždy vracím
    • Ochota poradit
    • Kvalitní materiál s kvalitním tiskem
    • Tisk s tištěným černým podkladem drží a je stále jak nový i když mám mikinu rok a půl

Doporučuji těm, kteří chtějí kvalitní látky ale i nezvyklé materiály

Krásné látky, rychlé dodání

skvělá komunikace, kvalitní látky

• Rychlé dodání, krásné látky a barvy na fotkách opravdu odpovídají skutečnosti.
    • Mohla by být k dispozici služba,která dokáže sladit barevně látky k sobě,nenašla jsem nebo nevím,jak na to.

• Super komunikace
    • Nádherné vzory kvalitně natištěné

• Neokoukaný design
    • Kvalitní tisk na látky
    • Příjemný přístup prodávajícího

Skvělý eshop s ještě lepšími látkami. Zde si opravdu chodím pro kvalitu a jsem nadmíru spokojená a nemusím se bát koupit tmavý tisk, jelikož je zde tištěno kvalitním tiskem, který vydrží časté nošení i praní.

Kvalitní zboží, velký výběr, krásné vzory, odpovídající ceny. Komunikace bez problémů. Řešení problémů rychlé a k oboustranné spokojenosti.

Ochota, vstřícnost, rychlost. Navíc vždy dobrá domluva. Co slíbí dodrží. A jejich látky jsou nádherné. Jsem maximálně spokojena

• Zcela ojedinělé vzory, pěkný a kvalitní materiál.
    • Komunikace na jedničku

• Kvalita bezkonkurenční...na látky čekám, protože kupuji v předobjednávkách, ale ráda si na tu krásu počkám... paní Olinka je úžasná, látky vždy přijdou hned po naskladnění a jsou ještě krásnější než na fotkách a kvalita úžasná... já moc doporučuji