• ušetříte jelikož zboží vám nedojde
    • zboží co maj skladem na skladě nemaj
    • slibujou a lžou a mlží
    • ozvali se že zboží nemaj až tejden po obědnávce
    • po 14ti dnech zboží nedorazilo
    • když zboží dorazlio tak mněl bejt ke každému oleji proplachovací lahvička zdarma. nepřibalili to místo toho přibalili 1 litr fridexu

Obědnal jsem si 6 balení oleju. Po tejdnu volali že ho skladem nemaj že přijde v pátek. V pátek volaly že olej nemaj že přijde ve středu a tak mlžili a mlžili a dělali si snad srandu. U tří olejů byl pruplach motoru jako dárek tudíž mněli bejt 3 lahvičky pruplachu. Přibalili fridex místo pruplachu. Další 3 oleje dodnes nemam. Absolutně nedoporučuji

• Obchod neví oco vůbec jde a pošle Vám něco jiného

• dobré ceny za kvalitní olej; doprava o.k.
    • moc se nepářou s tím co zabalí - konkrétně olejový filtr. Zjevně zkoušený už někým jiným (nicméně uvnitř zdá se čistý)a zpátky zabaleno do umaštěné krabičky; i filtr s těsnící gumičkou od oleje (kdyby měl aspoň někdo snahu to otřít). Takže doufám jen, že se někdo spletl s typem a jen ho vrátil (a já ho dostal); snad nebude špatný závit....

no, nevim.... kupovat zde olej (zabalený) to jo.... ale jinak jim moc nevěřím

Vážený pane Pešička,
    za tuto chybu se Vám velice omlouvám,ale na naši omluvu musím říci,že jsme stejně poškozeni jako vy. Filtr a krabička nám musela v tomto stavu přijít od dodavatele naší chybou bylo to,že jsme se podle stavu krabičky nepodívali do jejího obsahu a za to se Vám ještě jednou omlouvám.S našimi pracovníky jsem tuto věc náležitě projednal a učinil taková opatření, aby se tato situace více neopakovala. Jako kompenzaci Vám na Vaši adresu posílám kosmetický balíček pro Vaše vozidlo.Věřím, že i přes toto nenší nedopatření i nadále zůstanete našim zákazníkem.
    Dvořák Zdeněk st.
    majitel společnosti
    Mobil: 605833388

• Nevím
    • Objednal jsem si zboží co bylo uvedeno že je skladem ale po telefonické dohodě mi poslali jen část s tím že za 14 dní bude zbytek objednávky doposlán poněvadž není na skladě. Uplynul měsíc a nic, už se ani nikdo neozval. Asi to nebyla lukrativní objednávka. No co žijem přeci v Čechách!

Nevím, možná se to stalo jen mě ale když je pořád ten výrobek vedený na stránkách eshopu že je skladem tak asi na mě zapomněli!

Reakce obchodu Madoil, s.r.o.

zboží stále není u dodavatele skladem. Na e-shopu jsme ho již stáhli. Kolegyně se s Vámi domlouvala, že pokud budete chtít objednávku zrušit, stačí napsat, tudíž je u nás Vaše objednávka stále evidována. Máme to tedy brát tak, že ji máme zrušit?

Hezký den

Madoil, s.r.o.

• Když obchod nemá zboží skladem tak může po potvrzení objednávky oznámit zákazníkovi že zboží nemá skladem a zákazník nemusí čekat každý den na PPL jak tr....!

Jsou lepší obchody!

Reakce obchodu Madoil, s.r.o.

u zboží je zobrazeno, jestli je skladem. Pokud na skladu není, je tam označená expediční doba. Za nepříjemnosti se omlouváme.

Madoil, s.r.o.

• Klamete spotřebitele, nikde na vašich stránkách jsem nenašel, že olej bude rozlévaný. Na stránkách je olej vyobrazený v originálním balení, domů mi přišel rozlévaný. Cena je jako všude jinde za orig. zabalený. Nemám tudíž jistotu, že jsem dostal orig. Velmi neseriozní přistup k zákaznikovi.

Vážený pane Recmanik,
    omlouváme se Vám za menší nedorozumění. Ano u olejů značky JOHN DEER jsme zapoměli napsat, že se jedná o oleje stáčené. Chtěl bych Vás ale tímto ubezpečit, že námi dodávaný olej JONH DEER HY-GARD je olej jak bylo deklarováno.Naše společnost vlastní certifikát ISO 9001 a tudíž tímto ručíme za správnost a kvalitu expedovaných olejů. Ještě jednou se Vám omlouváme ze nedorozumění.
    Dvořák Zdeněk st.
    jednatel společnosti

• dodaci lhuta je neznama

stale čekam na zasilku je to 14 dnu a nic