Objednávka byla vyřízena, ale nedorazilo ani potvrzení objednávky, faktura k platbě, prostě nic. Objednávka zmizela...

Reakce obchodu Oleje-aditiva.cz

Dobrý den, pokud vím, tak jsem s Vámi telefonoval. Potvrzení objednávky Vám nepřišlo a jelikož jste to měl bankovním převodem , tak jsem čekal na platbu. Po kontaktování jste mi sdělil, že chcete stornovat. Tak Vám nemohlo přijít, že objednávka je vyřízena, když nebyla uhrazena. Vždy každý napíše špatnou recenzi ale když je vše v pořádku tak neodpoví. Bohužel to nebyla naše chyba.

• Zboží, v tomto případě nutný olej pro výměnu v motoru, mi stále nedošel a to na svých stránkách píší, že je skladem, což byl důvod objednání, abych olej mohl vyměnit a co nejdříve mohl tak používat vozidlo. Poslední dobou se mi to stalo vícekrát i u jiných obchodů, kde tvrdí, že je vše skladem, což je klamání spotřebitele. Zboží samozřejmě skladem nemají a sami ho musí objednat, takže vám pak přijde i za měsíc, což je naprosto mínusové.

• Bohužel obchod zboží nedodal a objednávku zrušil, i když uváděl skladem

Reakce obchodu Oleje-aditiva.cz

Zákazník byl telefonicky informován. Bohužel spokojený zákazník reakce nenapíše, ale pokud je problém ihned je negativní reakce.

• Podvodníci
    • Na internetu uvádí cenu, potom jí 10x navýší
    • Klamají zákazníka

Reakce obchodu Oleje-aditiva.cz

Myslím si, že jsem vám to vysvětlil. Žádné zákazníky neklameme a myslím si, že recenze mluví sami za sebe.
    Bohužel kladné odpovědi lidé nepíšou, ale jak je problém ihned je recenze špatná. Co nato říci. Každý si musí udělat svůj úsudek.

• Místo objednaného balení 500 ml dorazila lahvička o objemu 300 ml

Reakce obchodu Oleje-aditiva.cz

Výrobce změnil balení a cenu ponechal se stejnými parametry

• Placeno bezhotovostne ale musel jsem platit dobírkou, bezhotovostní platba mi po tydnu ještě nebyla dorucena

Prodejce na E- shopu uváděl že je Mnou poptávané zboží skladem. Proto jsem objednával zde, neboť jsem zboží celkem rychle potřeboval. Když zboží ani po týdnu nedorazilo, volal jsem majiteli E- shopu, jak to vypadá? Řekl Mi, že zboží objrdnal v Německu. Tímto Mne uvedl v omyl. Kdybych tuto skutečnost věděl, objednal bych jinde.

Reakce obchodu Oleje-aditiva.cz

Bohužel toto zboží bere jenom několik zákazníků. Produkt je specifický Mazadlo na lana.
    Zákazník byl upozorněn že není skladem okamžitě.

• Objednaval jsem Liqui Moly přísada pro hydraulická zdvihátka. Krabicka, ve ktere byla prisada prepravovana nebyla poskozena, nicmene sama prisada byla promacknuta a to dost, coz sice na samou funkci vliv nema, ale nevypada to moc dobre..

Reakce obchodu Oleje-aditiva.cz

Dobrý den, to se omlouvám, ale zboží už nám takto přišlo.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Cena, jednání, rychlost, sortiment
    • O žádných nevim

Doporučuji vśem

Reakce obchodu Oleje-aditiva.cz

Nechápu proč je tu nedoporučuji, když je odpověď kladná.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost zákazníka, který si spletl hodnotící eshop.

• nemohu ted urcit
    • lidi