• Vůbec nekomunikují. Za 25 dní jsem nedostala jedinou zprávu zda zboží doručí nebo ne, na písemný dotaz nereagují. Hlavně NEPLAŤTE PŘEDEM, neuvidíte ani zboží ani své peníze.

Perfektní ve všech směrech-kvalita zboží, komunikace, rychlé odeslání. Nakupuji pravidelně delší dobu a spokojenost maximální.

Rychlé dodání - bez problémů

Super....

Vse ok jako vzdy.

• Přehledné stránky, výborná komunikace obchodu a neskutečně rychlé dodání zboží.

• cena, rychlost...

• Vše na 100: jako vždy

• nízká cena
    • jiné dodané zboží, než jsem objednala
    • žádná komunikace ze strany obchodu - vůbec nereagují na mé maily, telefon nedostupný

Ač se mi zdál obchod s OKtransport výhodný kvůli nízkým cenám, už nikdy tu chybu neudělám. Přišly mi úplně jiné granule, než jsem objednala, navíc levnější. A když jsem na to několikrát mailem upozornila, nestálo jim to ani za odpověď natož za vrácení aspoň cenového rozdílu toho, co jsem měla zaplaceno a co mi přišlo. Telefonní spojení - volaný účastník je nedostupný!!!!

UŽ NIKDY VÍC

• Dobrá cena, rychlé dodání zboží.

Určitě doporučuji tento obchod i ostatním. Byla jsem překvapena rychlým dodáním zboží- hned druhý den. Jistě zde ráda objednám znovu.

• Ceny, rychlé dodání
    • Omezený sortiment, přehled stránek

Tak o všem snad vypovídá fakt, že přišel dotazník na spokojenost dříve než zboží.................. ani info, co se děje, nic, komunikace nula.

• nejnižší cena na trhu, neplatím poštovné ani balné

Jako bonus vidím slevové kupóny na dalsi nákup. S nimi je zboží suverénně nejlevnější a naprosto precizní komunikaci.

bylo špatně uvedeno množství v balení, ve skutečnosti jsme obdrželi o 0,8 kg granulí méně, měli jsme dostat kupon s 10% slevou, nic jsme nedostali.

• Objednala jsem kranule pro psa. Obchod nabízel výhodnou cenu + dopravu zdarma, dostupnost zboží "do týdne" jsem akceptovala. Druhý den mne však telefonicky kontaktovali s informací, že zboží nemají a nevědí, jestli vůbec budou mít. Doporučili mi objednat jinde a objednávku zrušili. Bohužel jsem takto objednala totéž zboží již potřetí v rozmezí více než půl roku, celá situace se pokaždé opakovala a produkt je i dnes stále v nabídce za stejných podmínek.

• Bezproblémová komunikace

Mysli, že b měli zmenit dopravce.

Bleskové vyřízení objednávky, super ceny.

Objednala jsem zboží -chladničku, u které bylo avízováno, že je skladem. Když se nic nedělo, zjistila jsem, že skladem vlastm)ně není, ale bude dodáno. po týdnu stále nebyla k mání a dodána nebude. Pokud to shrnu- na e-shopu mylné informace ( mimochodem to není jediný obchod, který uvádí zboží skladem, ač není k dispozici) a hlavně , pokud bych se sama neotázala, nikdo nedá vědět, že zboží nelze dodat.

• rychlé doručení
    • internetové stránky