• Objednávku nepotvrdili a ani se neozvali. Nedoporučuji, zboží nebylo dodáno.

Nekomunikuje.

• absolutně bez reakce k požadavku vrácení zaplacené objednávky , kterou sami zrušily, zaváděcí a nepravdivé informace o skladovosti. ..objednávám jinde!!

• Nekomunikují

Asi po týdnu, kdy má zásilka nepřišla, jsem volal do obchodu jak to vypadá s mou zásilkou.
    Bylo mi řečeno, že se mi ozvou a nic. Podruhé taky nic. Až k večeru jsem volal po třetí. Bylo mi řečeno, že zboží není skladem( prý není vyrobeno) podotýkám, objednal jsem si granule pro psa. A bude až za týden. Proto jsem objednávku zrušil a poptal jinde. Tento obchod nedoporučuji.

14.3. objednáno a zaplaceno,ve čtvrtek tel. oznámeno že část obj. nebude doručena , od té doby nic 25.3.

Od objednani jsme nedostal zadnou informaci o dorucovani. Ridic prijel sice druhy den od objednani, ale bez jakekoli zpravy o terminu doruceni predem. Dostal jsme pouze potvrzeni objednavky.

• Výborná komunikace, upozornění na příjezd dopravce, zboží předáno zabalené, bez závad.

• Perfektní přístup a rychlost doručení.

Tento obchod doporučuji pro jeho rychlost.

• Přijatelné ceny, rychlost doručení.

• Žádná komunikace
    • O zboží dodnes nic nevím (objednáno před 14dny)
    • Neobjednávat!

• vše OK

• Objednavka nebyla skladem,neprisla a platila jsem predem.

• Spolehlivost

Dne 26.4.jsem objednala granule pro kocky a dnes 10.5.stale nemam balik. Nevim kde teda moje objednavka zmizela. Na email nikdo nereaguje. Objednavala jsem poprve a naposled. Z jinych stranek mam zbozi max do 3 dni doma.

• Rychlost dopravy

• spolehlivost

Super jednání, rychle odeslani a druhý den dodani.

Granule KENNEL'S FAVOURITE kupuji řadu let, pejsci zdraví a spokojení. Neznáme problémy se srstí, zažíváním, alergie atd... Perfektní obchod, v den objednávky odesíláno, komunikace s obchodem vynikající.

• Slušné ceny, rychlé dodání zboží, celková spokojenost.

• Možná by stálo za to, jelikož vždy kupuji to samé, mít tam možnost kliknout na zopakování posledního nákupu, toť vše ...

Jsem trochu náročnější zákazník a oni mě bez problému zvládají ;)