Obchod vyhrožuje soudy v případě nevyzvednutí zásilky.
    Volal mi dost nepříjemný pán. Zboží jsem si vyzkoušela a zjistila, že mi je malé, proč by ch ho tedy vyzvedávala? Na moje vysvětlení nebrali ohled.
    V současné době dost podivné jednání.

Reakce obchodu www.oksportshop.cz

Dobrý den, především nás mrzí Vaše nespokojenost. Není pravdou, že Vám někdo vyhrožuje. Udělala jste závaznou objednávku zboží, na které pracoval celý náš kolektiv + doručovatelská služba. Po odeslání jste zjistila, že zboží nechcete, jako důvod uvádíte "Zboží jsem si vyzkoušela a zjistila, že mi je malé, proč by ch ho tedy vyzvedávala ?". Na vaši otázku jsem vám odpověděl : protože jste si ho objednala. Následně jsme vás poprosili o úhradu nákladů za nepřevzetí zásilky, které jste i odsouhlasila v obchodních podmínkách. Podivnost jednání vidíme úplně někde jinde.
    Ok Sport Czech s.r.o.

Po zaplacení zboží přišlo jen potvrzení o objednávce. Dál nic. Na dotaz, kde je zaplacené zboží ( 3 den po objednání)a proč nebylo odesláno, 2x telefonát, že zboží určitě odešlou, nejpozději dnes - 8 dní od zaplacení! Zatím nic. Do Vánoc 3 prac.dny , zboží je dárek, velké zklamání z obchodu i z komunikace. Obchod určitě nedoporučuji!!!

Reakce obchodu www.oksportshop.cz

Především nás mrzí Vaše nespokojenost. Není pravdou že jsme objednávku neřešili.
    Bohužel tato situace nastala a přes veškerou naši snahu, některé okolnosti nedokážeme ovlivnit.
    Objednávku jsme zrušili, a peníze obratem vracíme dle dohody.
    Ok Sport Czech s.r.o.

• Při vrácení zboží bylo nutné opětovně dopotvrzovat dobropis - číslo účtu a částku. Při prvním kontaktu po vrácení zboží mi byla nejdříve nabídnuta k opětovnému potvrzení vrácení částka bez poštovného od prodejce k zákazníkovi, i když sami uvádí ve svých obchodních podmínkách, že toto poštovné vracejí (v nejlevnější variantě poštovného).

Reakce obchodu www.oksportshop.cz

Dobrý den, vaše reakce nás mrzí. Toto opatření je vytvořeno aby nedocházelo při vracení peněz na nesprávný, nebo neexistující účet ( možnost špatného rukopisu ). Konkrétně vás se to týkalo viz. zmatený email :
    "Dobrý den, omlouvám se za chybnou informaci. Zboží jsem platil původně z jiného účtu.
    Částku 1127 Kč, viz faktura v příloze můžete uhradit jak na účet, který jsem uvedl v dokumentu odstoupení od smlouvy."
    Po emailové komunikaci a vyjasnění na který účet chcete peníze zaslat, vám byla částka ihned vrácena na účet.

Kominikace obchodu OK, ale zbozi skladem nebylo skladem. Po tydnu jsem objednavku zrusil. Penize vratili obratem. Ale trochu stres, zda sezenu boty pro dite pred dovolenou...

Týden zaplaceno a zboží nedošlo.Kromě potvrzující automatické zprávy nic.

Reakce obchodu www.oksportshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi, V současné době již zboží máte u sebe. V objednávce byl napsán první týden možného dodání. Od nás balík odcházel díky výpadku systému dodavatele o jeden den později a bohužel do toho přišel i víkend, kdy se neexpeduje. Tímto se omlouváme za zpoždění.
    Team OK Sportu

• Žádné

Přestoze obě bundy měli špatne sítí švu, nechtějí uhradit poštovné!!!prý by museli zboží poslat na reklamaci!!!zboží vráceno už téměř před 2 týdny, potvrzeno převzetí!!!záměrně zadržuje penize8400kc, tenhle sport je vše, jenom ne ok, nikdy vic

Reakce obchodu www.oksportshop.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Velice nás mrzí Vaše nespokojenost. Bohužel nedokážeme lépe vysvětlit rozdíl mezi vrácením zboží a reklamací. I když jsme se o to pokoušeli dvěma telefonáty a sedmi emaily. Ve vašem případě jsme zvolili variantu vrácení zboží v 14 denní lhůtě. A to z důvodu, že Vaše reklamace by byla zamítnuta ( kontrola na reklamačním ). Peníze za celou objednávku máte samozřejmě vráceny. Ohledně peněz jsme spolu také komunikovali, takže věta o zadržování v recenzi je také nesmysl.
    S přátelským pozdravem team OK Sportu.

• Výhodné ceny
    • Barevně bundy neodpovídaly fotografiím na webové stránce
    • Při vrácení zboží prostřednictvím Zásilkovny přímo na adresu obchodu (za příplatek) nebylo zboží převzato a zásilka byla uložena do výdejního místa. Kam zástupce obchodu odmitl dojet. Balík se mi následně vrátil a musela jsem ho poslat znovu prostřednictvím pošty. Škoda, že obchod neupozorňuje na svoji negativní zkušenost s přepravní společnosti, neboť se jim to prý děje neustále.

Reakce obchodu www.oksportshop.cz

Naše reakce na Vaše hodnocení: Barevné zobrazení na Vašem monitoru záleží na jeho kvalitě. Občas se barvy liší. Pokud při vrácení zboží zvolíte nejlevnější a nejhorší variantu dopravy na trhu, kterou je Zásilkovna, je to Vaše volba. Naše firma rozhodně nemá kapacitu ani možnost shánět nedodané zásilky, které vinou Zásilkovny skončili někde jinde. Nevím tedy, proč pochybení zásilkovny svádíte na nás?? Vy jste si zvolila přepravu. V našich službách ani Zásilkovnu nenabízíme !!!
    Vaše hodnocení nám tedy připadá neobjektivní a nefér. Hodnotíte tady Zásilkovnu.
    Mgr. Radek Velinský, spolumajitel obchodu

nemožná výměna kus za kus v rámci původní ceny (spousta obchodů takovou praxi má)
    relativně dlouhá doba odeslání (až 4./5. den, eshop, kde jsem objednávala po týdnu, odeslal před Vánoci do 2 hodin od objednávky)

Reakce obchodu www.oksportshop.cz

Děkujeme za Vaši reakci, která nás moc nepotěšila, avšak na naši obranu. Výměna za kus v jiné velikosti, na který již neplatila akce Black friday po více jek několika dnech opravdu není možný. Delší doda dodání v předvánočním čase je asi standartní, jelikož už od přepravce naskakují 2-3 dny navíc. Proto moc nerozumíme Vašemu hodnocení, které asi vzniklo nemožnosti poskytnutí Vám lepší ceny na produkt z akce Black Friday.

• Žádná komunikace, zboží po 8 dnech od odjednání nedorazilo a ani nebylo předáno dopravci.

Reakce obchodu www.oksportshop.cz

Omlouváme se, ale jedna z Vašich 14 objednaných položek nebyla skladem a nečekaně se prodloužila doba dodání . Obratem Vám zásilku pošleme, jak jsme Vás dnes telefonicky informovali.

• žádná
    • špatné jednání
    • zmatek v e-shopu
    • nedůvěra k zákazníkovi
    • nepřehlednost

nikdy více si něco objednat v tomto e-shopu, ani propisku byt si u nich neobjednal, katastrofální jednání, absolutní zmatek objednávkách, dárky ke zboží je jako kolo štěstí, tohle jsem nikdy nezažil, nedoporučuji!!!

Reakce obchodu www.oksportshop.cz

Dobrý den, především nás mrzí Vaše nespokojenost. Po nastudování komunikace ( a následného smazání dvoustránkového vysvětlování ) jsem odpověď na recenzi pojmul trochu jinak. Jednou za čas se potkáme se zákazníkem, který jak jen to říct - " který není na stejné vlně ". Prostě to nemůže dopadnout dobře. Bohužel tady se to přihodilo.
    Spolumajitel firmy Bc. Martin Musílek.

• Bohužel zboží stále nemám.

Reakce obchodu www.oksportshop.cz

Dobrý den, bohužel jeden kus zboží z Vaší objednávky máme na zavřeném obchodě. V současné době je již expedován . Kompletní objednávka Vám bude co nejdříve doručena. Velice se omlouváme se za komplikace. Team OK Sportu

• Zboží není kvalitní z bundy co jsem koupil vypadává peří celkově budí dojem čínského šuntu a za 2500 jsem čekal něco jiného. Měl jsem vybrat jinou značku.No ,zde jsem kupoval naposledy a všem doporučuji hledat jinde.

Pokud narazíte na KILPI nedoporučuji zde nakupovat.

Reakce obchodu www.oksportshop.cz

Dobrý den, Vaše negativní reakce nás mrzí. Chápeme, že bunda nemusí splňovat Vaše požadavky. Nicméně zboží bylo doručeno velmi rychle, bez problémů, přesně podle vaší objednávky, za velmi příznivou cenu a s možností vrácení v 14 denní lhůtě. Jestliže Vám nevyhovuje prodej přes internet, rádi Vás přivítáme na naší prodejně spolu s ostatními spokojenými zákazníky, kde si zboží můžete prohlédnout. Proto nám Vaše recenze, moc nedává smysl.
    S pozdravem Team OK SPORT.

• to co jsem si objednal to jsem dostal
    • Zboží skladem mi došlo po 18 dnech. Výmluvám na dopravce můžu věřit, ale komunikace e shopu až po urgenci nemůžu omluvit.

Reakce obchodu www.oksportshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi, která spíše patří České poště. Po několika dnech se nám vrátil balíček, který jsme Vám zaslali. Proto došlo k tak velkému zpoždění, za které se Vám omlouváme. Team OK Sport

• Zboží které deklarují "skladem" ve skutečnosti skladem nemají !!

Bylo mi voláno a nabídnuta zcela jiná bunda, než kterou jsem původně na jejich webu zakoupil. Pokud je něco "skladem" předpokládám, že také co objednám dostanu !! Nečekám na žádné telefonáty ohledně změny zboží.

Reakce obchodu www.oksportshop.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Avšak musíme reagovat na Váš komentář. Vámi objednané zboží skladem skutečně bylo - bohužel jelikož bylo cenově výhodné bylo okamžitě vykoupeno. Naší chybou je, že náš rezervační systém se tentokrát aktualizoval pomaleji než byli nashromážděny objednávky. Jako omluvu jsme Vám nabídli jiné, podobné zboží za výhodnější cenu. Proto nás mrzí Vaše záporná recenze.
    Team OK Sportu.

Objednané zboží ,které bylo skladem se prý ztratilo.Byla nabídnuta jiná varianta,nevyhovující.

Reakce obchodu www.oksportshop.cz

Děkujeme za Vaši recenzi . Avšak musíme reagovat na Váš komentář. Vámi objednaný kabát jsme předali přepravci ,v tomto případě České poště, která balíček doručila na jiné depo a poté ztratila. Jako omluvu jsme Vám nabídli jiný kabát za výhodnější cenu. Jelikož Váš kabát byl poslední skladem, již jsme nedokázali další dodat. Proto nás mrzí Vaše záporná recenze.
    Team OK Sportu.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Obdržel jsem trošku jiný stan, než jsem si objednal. Zástupce obchodu mě telefonicky informoval, že jsem si objednal loňský model, oni že mi mohou poslat jen letošní model, který se ovšem liší jen v nepodstatných detailech. Místo toho jsem obdržel sice také velmi dobrý stan, ale s trochu jinou konstrukcí prutů a o cca 35 dkg těžší a o 10 cm užší. Myslím, že jsem na to měl být upozorněn, že se nejedná o typ Camel 2 , ale o ty Ultralight 2.
    Jinak stan si ponechám.

Reakce obchodu www.oksportshop.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Omlouváme se, ale opravdu máte pravdu. V naší evidenci jsme měli chybně uvedený EAN pro tento stan , který byl určen pro letošní model stanu. Bohužel k EAN kodu byl chybně přiřazen i popis stanu s technickými parametry. Tímto se Vám ještě jednou omlouváme a věříme, že se stanem z letošní kolekce budete také spokojen. Jako kompenzaci si Vám dovolujeme nabídnout velkou slevu, na Vaši případnou další objednávku. Věříme, že na nás nezanevřete.
    S přátelským pozdravem Team OK Sportu

• Komunikace o me vyzve po tydnu,jinak nula.10dnu a zbozi nikde.Velke zklamani.

Reakce obchodu www.oksportshop.cz

Dobrý den, vaše objednávka měla skutečně zpoždění, které bylo zaviněno výpadkem u dodavatele. Komunikaci jsme prověřili a kolegyně s Vámi mluvila 13.3.19, kde Vám nabízela zaslání zboží na dvakrát (jedna položka z pěti chyběla), jinak vše probíhalo standardně. Zboží vám bylo zasláno kompletně. Děkujeme za upozornění a věříme, že tímto vysvětlením zmírníme Vaše velké zklamání.
    S pozdravem OK Sport

Komunikace s obchodem na podprůměrné úrovni,vyplníte fakturační údaje správně,zaplatíte předem na jejich účet a za 3 dny se musíte doprošovat telefonicky,aby Vám vrátili peníze,protože nejsou schopni dodat objednané zboží.Tento obdchod nedoporučuji.

Reakce obchodu www.oksportshop.cz

Dobrý den, jen bych rád uvedl věci na pravou míru. V objednávce jste udělala chybu, naše zaměstnankyně vám volala abychom vše za vás napravili. Vaše reakce typu " co mě kurva otravujete, jděte do prdele a ostatní vulgární věci " + vaše telefonické stornování objednávky s obdobným komentářem nás ujistilo, že ani my nechceme tuto zakázku za takovouto cenu realizovat. Peníze Vám samozřejmě vrátíme jak jsme vám potvrdili v emailu. Je nutno počítat s drobným zpožděním ( zaúčtování dokladu + mezibankovní převod ). S pozdravem OK Sport.

• Pěkné, přehledné stránky.
    • Zboží, které mělo být skladem, prozatím nedorazilo, tudíž nákup neproběhnul. Obchod reagoval až na moji upomínku s tím, že je na jiném skladě a že se čeká na naskladnění a expedici.

Reakce obchodu www.oksportshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Omlouváme se za zpoždění. Bunda v době kdy jste psala tuto recenzi již byla na cestě k Vám. Omlouváme se za zpoždění, které vzniklo logistickou chybou při distribuci.
    Za OKSPORTSHOP Mgr. Radek Velinský