Super cena a kvalita

První nákup, vše OK, naprostá spokojenost.

Přehledný web a moc příjemné zpracování objednávky, kdy mi byly doporučeny i správné komponenty v objednávce (objednala jsem špatné a než se objednávka zpracovala, doporučili výměnu za správné, které budou sedět, díky, cením si osobní přístup)

Zkušenost výborná, lehké objednání, doručeno téměř obratem.

Nic lepšího jsem doposud nezažil. Vše bylo v naprostém pořádku a z kola je obrovská radost. Děkuji Luboš Martin

Rychlé dodání. Při výměně velikosti bez problémů.

• Výborná komunikace a rychlé vyřízení mé objednávky, všem doporučuji!

Kolo přišlo se zpožděním a nebylo seřízené.

Reakce obchodu okolokola.cz

Dobrý den, pane Jiří. Během naší bohaté emailové komunikace jsem Vám snad vysvětlil, jak je to s termíny dodávek jízdních kol. U kol je uvedeno dodání do 2 dnů, ale v nesmontovaném stavu. Pokud si přejete montáž a seřízení kola, pak se termín samozřejmě posune, protože ono seřízení vyžaduje nějaký čas. Zákazníky na to upozorňujeme v sekci: https://www.okolokola.cz/V-jakem-stavu-obdrzim-zbozi-a3_21.htm a také v emailu, který obdržíte jako potvrzení o objednávce. O všem je tedy zákazník dostatečně informován. To, že jste nechal nákup kola, které mělo být jako dárek, na poslední chvíli, za to my opravdu nemůžeme...
    Co se týče seřízení - co přesně bylo na kole neseřízeno? Nic takového jste nám nedal vědět, ani telefonicky, ani emailem, beru tedy toto hodnocení s jistou rezervou.
    Jízdních kol vyexpedujeme denně několik desítek, bohužel spokojený zákazník dá kladné hodnocení Na Heureku málokdy, protože nemá co řešit, ten "naštvaný" vždy, i když někdy je to neoprávněně, jako v tomto případě.
    Hezký den, Vladimír za okolokola.cz

Příjemná komunikace, nákup bez problémů.

• rychlost dodání,
    • perfektní seřízení kola

Obchod moc doporučuji, příjemná komunikace, kolo přijde v krabici, stačí pouze nasadit přední kolo, řídítka a pedále a můžete vyrazit na výlet!!

Psali ste že se to zdrží o dva tři dny že ho mají chlapi na dílně dokazují , no kolo došlo až za 9 dní od objednání, kolo sem musel seřídit brzdy neboť drhnuly kotouče a přehazovačku také seridit neboť přeskakovala také seridit

Dobrý sortiment

• měli skladem produkt, který jsem nemohl jinde sehnat
    • ryhlost dodání
    • kvalitě zabalený produkt
    • nelze platit kartou online nebo zrychleným převodem, je nutné platit klasickým převodem a faktura bohužel ani neobsahuje QR kód

Reakce obchodu okolokola.cz

Dobrý den, děkuji za Vaši recenzi. Jen pro upřesnění: na e-shopu můžete platit online jak kartou, tak bankovním převodem. QR kód obsahuje faktura, která má nějakou splatnost automaticky. Hezký den, Vladimír za okolokola.cz

Perfektní domluva, ochota, vstřícnost, poradili, vyhověli, super!

• Seřízení kola v obchodě

• Rychle zaslání, dobrá komunikace

Kvalitní zboží, přijatelné ceny.

Skvělé ceny a výběr

• Krasne kolo, skvěle seřízeno

• Bohatá nabídka
    • Přehledný eshop
    • Velice příjemná obsluha
    • Odborníci
    • Rádi pomohou při výběru
    • Na místě lze vyzkoušet

V tomto obchodě velice rádi nakupujeme již roky. Přátelský a odborný přístup. Kdykoliv rádi a ochotně poradí.

• slušný personál
    • seřízené kolo