• rychlost a spolehlivost
    • cena dopravy

děkujeme za hodnocení!
    Kdyby bylo cokoliv potřeba nebo při dalším nákupu nás neváhejte kontaktovat na tel.: 530 332 552 nebo na emailu [email protected] .
    OKNA HNED

Super komunikace, dodání na čas jak bylo slíbeno. Doporučuji

obrý den,
    OKNA HNED

• Spokojenost. Rychlé dodání .

OKNA HNED

Vynikající komunikace, rychlost vyřízení celé objednávky..

• O.K.

OKNA HNED

• Obědnávku mi přijali v sobotu, i když nebyla pracovní doba,
    • Cena za doručení mě zaskočila. Nakupuji na dobírku často, ale cena nikdy nebyla vyšší než 150 Kč.
    • Zboží jsem bez problémů zaplatil kartou, i když mi sdělili po telefonu, že musím platit hotovostí. Zbytečně jsem musel do bankomatu pro hotovost 4 km.
    • Vaše podmínky jsem přijal proto, že jsem měl okno vybourané a potřeboval jsem ho co nejdříve.
    • Na vašich stránkách bylo okno i síť skladem, s dodáním následující den. Síť jsem obědnával až následující den. Po telefonu mi sdělili, že síť bude až za týden. Obědnávka již byla uzavřená, proto jsem s ní souhlasil.
    • Kdybych věděl, kolik stojí doprava, pro okno bych si přijel osobně.

Dobrý den Luďku,
    děkujeme za hodnocení, i když nás netěší, že (i přes veškerou snahu na naší straně) jste s námi nebyl spokojen!
    Objednávku jsem přijali v sobotu 15.7. a sice na jedno okno, které máme skladem a mohlo hned v pondělí 17.7. odejít z našeho skladu.
    V neděli 16.7. jsme se panem Luďkem telefonicky domluvili na přidání sítě proti hmyzu, přičemž byl informován, že sít není aktuálně skladem a bude naskladněna až v pátek 21.7., s čímž souhlasil. Zároveň byla podána informace o tom, že platbu kartou nenabízejí všechny vozy DHL, proto je lepší mít připravenou i hotovost.
    Ve chvíli kdy se na našem eshopu vloží zboží do košíku, je hned vidět přesná cena dopravy a poplatek za dobírku (ještě před uzavřením a potvrzením objednávky). Cena za dopravu i dobírku se přidáním sítě nijak nezměnila, proto absolutně nechápu jeho rozhořčení.
    Přesně podle telefonické dohody jsme v pátek 21.7. kompletní objednávku odeslali a hned v pondělí 24.7. byla v pořádku doručena.
    Pokud bychom dostali informaci o tom, že je potřeba okno dodat urgentně, bylo možné objednávku rozdělit a zboží odeslat zvlášť. Žádný takový ani jiný požadavek (stejně jako v recenzi zmiňovanou možnost osobního odběr) nám pan Luděk za celou dobu bohužel nesdělil.
    Omlouvám se, snažíme se dělat „co na očích zákazníků vidíme“, ale číst myšlenky ještě neumíme. :-)
    OKNA HNED

• bezpečně zabaleno k přepravě

• velice rychlé dodání
    • dobrá kvalita

Doporučuji, zboží bylo velmi rychle doručeno. Vše bylo ve velice dobré kvalitě.

Dobrý den Lubomíre,

• komunikace

OKNA HNED

• Doručeno do druhého dne !!! Neuvěřitelné.

OKNA HNED

• Perfektní jednání, výborné ceny a rychlost dodání. Všem doporučuji.

Okna jsou vynikající.

• Ochota
    • Ceny

Nic mě nenapadá

OKNA HNED

• Super ceny,rychlé dodání,vynikající komunikace.
    • O ničem nevím.

Tento obchod určitě doporučuji.

Dobrý den Jiří,

Rychlost dodani, kvalita vyrobku

OKNA HNED

• Rychlé vyřízení objednavky včetně bezproblémového doručení zboží
    • Na stránkách jsem nenalezl vnější parapety

děkujeme za hodnocení!
    Vnější parapety najdete zde: https://www.okna-hned.cz/parapety/297-58901-venkovni-hlinikovy-parapet-tazeny.html#/155500-barevna_kombinace-bila/155506-hloubkasirka_parapetu-50