Po 6 dnech zásilka urgována. První zásilku údajně přepravce nemohl dohledat. Proto následoval 2 pokus - zboží po 13 dnech od objednání dorazilo.

Reakce obchodu OK-levne.cz

Dobrý den, bohužel první zásilku přepravce dopravil někde do zahraničí. Nicméně již se nám vrátila zpět. Durhá zásilka již dorazila v pořádku k Vám nicméně zase jsme museli počkat na : ESBE VRG 141 směšovací ventil, vnitřní závit Rp 1” DN25 Kvs10 11640400 Jelikož ten jsme k Vám posílali poslední. Omlouváme se za komplikace bohužel tuto situaci jsme nedokázali předpovědět :( Nicméně věřím, že již máte čerpadlo i "směšovák" zapojený a brzo budete topit :) Děkujeme a přejeme hezký den.

V obchodě bylo uvedeno že je zboží skladem, po 11 dnech zboží ještě nebylo dodáno a nebylo mě zasláno upozornění, že bude později. Mělo to návaznost na instalatéra. Dotazník o mé spokojenosti byl daleko rychlejší.

Reakce obchodu OK-levne.cz

Dobrý den pane Vladimíre, objednal jste zboží topné těleso DZD s dodáním do 14 dnů. Včera jsme spolu telefonicky řešili, že produkt se dnes expeduje a zítra bude doručen. Tedy dodání k Vám bude přesných 14 dní, které avizujeme přímo u produktu. Jedná se o tento produkt : DRAŽICE TJ G 6/4"-3,75kW + prodloužená chladící část Šroubovací topná jednotka 2110033. Můžete si to ověřit. Bohužel instalatéra jsme Vám neobjednávali. Doporučujeme všem sjednávat si odborníka až poté, co máte věci doma připravené. Pokud si objednáte zboží s dodáním do 14 dnů, nemůžete si sjednat topenáře za 10 dní. To Vám prostě nemůže vyjít. Děkujeme za Váš komentář a přejeme hezký den.

• Omluvný email, že zboží neobdrželi od dodavatele.
    • Nabízejí zboží, které nemají skladem, tudíž není jistota, že zboží bude dodáno.

Reakce obchodu OK-levne.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš názor. Opravdu nabízíme i takové zboží, které skladem nedržíme a je to u něho uvedeno, že je na objednávku. Bohužel dodavatel nám nebyl schopen toto zboží dodat, jelikož se jednalo už o starší model. Měl ho sice dle informací v systému mít skladem, ale realita byla jiná. O tom jsme Vás obratem informovali. Velice nás to mrzí, bohužel i tato situace může nastat. Děkujeme za pochopení.

• okamžitě vrátili peníze

Děkujeme

• Výběr
    • Delší doba dodání
    • Nepříliš komunikativní

Děkujeme

• Zboží dorazilo za 11 kalendářních dnů

Reakce obchodu OK-levne.cz

Dobrý den Jiří, Vámi objednané zboží mělo dodací lhůtu do 14dnu od objednání. Tedy termín jsme stihli ještě s malým předstihem. I tak děkujeme za Vás názor. Přejeme hezky víkend.

Výborné.

Děkujeme.

Nejlevnější na trhu a dodání do druhého dne po objednávce

Děkujeme.

Výborná komunikace, skvělé ceny a maximální flexibilita

Děkujeme.

• Velmi dobrá a rychlá komunikace.

Děkujeme :) :)

• Na dva maily chybí reakce, telefonem mě odkazují na mail.

Reakce obchodu OK-levne.cz

Dobrý den, na emaily reagujeme nejpozději do 24hodin. Vaše 2 emaily dorazily hodinu po sobě. Dnes dopoledne na ně bylo reagováno. Prosím kontrolujte poštu spam případně hromadné, zda li odpovědi nechodí tam. Děkujeme.

• rychlost dodání

Děkujeme :)

dobra komunikace a rychlost dodání

Děkujeme :)

• Od 6.6. 2019 mám objednané zboží které jsem doposud neobdržel.

Kontaktoval jsem prodejce a byl informován o ztrátě zásilky a slibem že prověří kde se zásilka zatoulala. Po několika dnech se mi nikdo neozval a proto jsem kontaktoval dopravce a ten mi sdělil že zásilka na moji adresu se v systému nenachází!

Reakce obchodu OK-levne.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš komentář.

Zásilka nám byla vrácena od přepravce s tím, že jste jí nepřevzal. Bez udání důvodu. Tím jsme objednávku stornovali. Vzniklý náklad na přepravné jde také za námi. Děkujeme!

Přejeme hezký den.

velká spokojenost

Reakce obchodu OK-levne.cz

Děkujeme :) Těšíme se na další spolupráci.

+ Ochotný personál a rychlé vyřízení na prodejně.
    - Na stránkách firmy nefungovalo ověření, zda je zboží připraveno k vyzvednutí. Po telefonu jsem byl ujištěn, že je zboží připraveno a opravdu bylo. To je jen malá chybka na dobré službě.

Dobrý den, Děkujeme ! :)

• Zboží dorazilo přesně tak jak je napsáno na stránkách. Vše bylo v pořádku včetně slíbeného dárku. Pan řidič velmi příjemný. Díky, mohu jen doporučit
    • Žádná

Reakce obchodu OK-levne.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi. Vaše spokojenost nás těší.

• Florham Doba, best komunikace

• Ráno objednáno- odpoledne zboží odesláno-super.
    • Velmi dobrá cena.

Jenom malinká připomínka. Většina prodejců dodává radiátory i se závěsnými konzolami, Moje chyba, měl jsem se zeptat a nemusel bych je pak na rychlo shánět jinde.

Reakce obchodu OK-levne.cz

Děkujeme. Těšíme se na další spolupráci.

• Skutečně levné
    • Rychle dopraveno