Nespokojenost

Nespolehlivý obchod.

Nedoporučuji

Prodavaji rozbalene/vracene zbozi jako nove, bez upozorneni, bez slevy. Tragedie!

• nakoupil v obchodě Odra-shop.cz před 1 měsícem

při telefonickém volání na výrobek mi mladá pani velice vstřícně vysvětlila vyrobek, ochotná a doporučuji.

• nakoupil v obchodě Odra-shop.cz před 3 měsíci

Peněženku jsem objednávala jahodovou, dorazila borůvková. Ale nechávám si ji, protože je pěkná.

• Neudržují přehled o zboží,

První objednávka v shopu, zboží vedené skladem, ihned po objednávce přišel email se stornem s tím, že zboží je již vyprodané.
    E-shop očividně neudržuje skladové hospodářství a o nepřítomnosti zboží se dozví až poté, co zákazník provede objednávku.
    Naštěstí jsem neplatil kartou, jinak bych ještě musel čekat na vrácení peněz.
    E-shop nedoporučuji.

• nakoupil v obchodě Odra-shop.cz před 6 měsíci

Přestože bylo v e-shopu uvedeno, že je zboží skladem, tak mi přišlo oznámení, že se uvedené zboží zrovna ten den vyprodalo a že mi ruší objednávku...:-(

• nakoupil v obchodě Odra-shop.cz před 6 měsíci

• Ochota, okamžitá reakce na dotazy
  • nakoupil v obchodě Odra-shop.cz před 6 měsíci

• e-shop komunikuje pres chat, čím je vyvážena skutečnost uvedena v nevýhodách
    • po objednání nepťijde žádná informace o potvrzení a následnľ o stavu objednávky, avšak po zadání dotazu pres chat e-shop je online
    • pri dodání pres PPL, neprislo predem zadne oznameni kze zbozi jiz bude dodano, coz je problem pokud ridic stoji pred dvermi a nikdo neni doma

celkove spokojenost

• nakoupil v obchodě Odra-shop.cz před 7 měsíci

Byl to můj nejlepší a nejrychlejší nákup na internetu.Vynikající komunikace.

• nakoupil v obchodě Odra-shop.cz před 7 měsíci

Přehledné stránky, doprava bez problémů, rychlost dodání.

• nakoupil v obchodě Odra-shop.cz před 1 rokem

• Zdenka Boguská - výborná komunikace. Jelikož jsem neměla zaslán odkaz na pozorování balíčku. Zjišťovala jsem u paní, v jakém stavu je doručování (byla jsem nervózní - balíček byl jako dárek) - rychlá reakce, příjemné a vřelé jednání. Balíček vzápětí dorazil.
    • Za mne by bylo vhodné, rovnou posílat odkaz na sledování zásilek :-)
  • nakoupil v obchodě Odra-shop.cz před 1 rokem

• Když už obchod nabízí za nákup nějaké dárky, tak by je také měl poslat. Objednané zboží sice dorazilo včas a v pořádku, ale slíbený dárek ne.

• nízké ceny

• dbrý přehled
    • žadné

budete spokojeni

• nakoupil v obchodě Odra-shop.cz před 1 rokem

• rychlost, vstřícnost pomoc s objednávkou, profesionalita i v době náporu - v době předvánočních zmatků

kvalita, rychlost

Doporučuji všem.

• dobrá nabídka zboží
    • rychlé dodání zboží

objednávka byla vyřízená rychle
    zboží je kvalitní
    doporučuji tento obchod svým známým

• nakoupil v obchodě Odra-shop.cz před 1 rokem

• Velký výběr, nízká cena.
    • Nemá žádné.

100% spokojenost, doporučuji.