Objednané a zaplacené zboží nebyl obchod schopný dodat ani do tří měsíců!!! Nabízet bez upozornění zboží, které není skladem a prodejce není schopný ho za čtvrt roku sehnat je něco neuvěřitelného.
    K dobru prodejce poznamenávám, že alespoň komunikuje a slušně se omluvil.

Reakce obchodu OCRrunning.cz

Velmi nás tato nepříjemnost mrzí a chtěli jsme zákazníkovi opravdu všemožně vyjít vstříct. V den uskutečnění objednávky, jsme zákazníka telefonicky informovali o tom, že požadovanou velikost (48) nemáme na skladě, z důvodů toho, že jsme sportovní firma, jezdíme po závodech, většinou o víkendech a stalo se v tomto případě, že model (požadovaná velikost) byl na závodech vyprodán. Nabídli jsme zákazníkovi možnost, že nová kolekce v požadované velikosti, bude naskladněna v průběhu září. Zákazník s tímto souhlasil. Bohužel se stalo, že ani v září, nebyla velikost 48 u tohoto artiklu dostupná - nedovezla se výhradním dovozcem do ČR. Zákazníka jsme o tom obratem informovali a na základě této informace, se zákazník rozhodl k sepsání této recenze. Obratem se nám však podařilo, u externího dodavatele ze zahraničí, požadovanou velikost zajistit a bezplatně byla zákazníkovi doručena.