Obchod neproběhl. Objednané zboží, které mělo být skladem, skladem nebylo a doba dodání byla 2-3 týdny. Nemohla jsem tak dlouho čekat, jelikož jinde se roztok dal běžně koupit, objednala jsem jinde a za 2dny jej mela doma. Mimochodem zboží je ode dne mé objednávky stále uváděno jako skladem, moc tomu nerozumim...

obchod by mal pri produktoch uvádzať či sú dostupné, prípadne nie sú na sklade. Vyhli by sa tak zbytočným komplikáciám

• Zasílání přes českou poštu. 7.5. mi napsali, že převzali zboží a pravděpodobně doručí 11.5. nepřijel nikdo a druhý den se objevil v nestřeženém okamžiku lístek ve schránce k vyzvednutí na poště (doma jsme byli). Mají telefon, ale aby zavolali, že přijedou za xxx minut jako ostatní doručovatelé to ne.
  • Poslala jsem peníze a zboží přijde až po mé tel.urgenci, příště budu nakupovat jinde.

• Informace u zbozi, ze je na skladu, pritom tam neni. Neprofesionalni personal na zakaznicke lince. (Argument to neni moje vina me vazne nezajima, jednou zastupuju nejakou firmu, tak se tak musim chovat.)

Pokud muzete, objednejte jinde!

• termin

žádná hitparáda

Dorazili mi čočky, kterým dochází záruka za 4 měsíce (balení obsahuje 6 čoček na měsíc) tudíž dvě z nich budou prošlé! Nemám sílu vracet to (na což obchod nespíš hřeší). Nedoporučuji nakupovat v tomto obchodě!

- zboží bylo psáno, že je skladem, přitom ho na sklad objednávaly (což u mého typu kontaktních čoček je standardní, ale nemusí lhát zákazníkům)
    - kontaktní čočky na levé oko přišly špatné - přitom objednávka a faktura byla na správný typ, jen při chystání se paní zřejmě přehmátla

• nízké ceny
    • možnost vyzvednout přes Úloženku

Objednané zboží (2 roztoky na kontaktní čočky) sice dorazily v pořádku, ale měly oba uplynulé už 3/4 z dvouleté doby trvanlivosti.

přestože čočky v době objednání skladem byly, vázlo jejich odeslání tak, že dorazily až za týden. ze strany obchodu byla pouze komunikace ta, že poslali přijetí objednávky. To, kdy čočky pošlou, to neuvedli. 2 x jsem volala, kdy je pošlou a stejně se opozdili. Nebyla to chyba přepravce. Zlepšila bych komunikaci obchodu se zákazníkem co se týče termínu dodání.

• Vyhody? Zadne
    • Komunikace, odeslani zbozi

Radsi ne!

• Dlouhá dodací lhůta - objednávka zaplacena před 11 dny a zboží stále nedorazilo.

• doufala jsem, že bude rychlý
    • nabízení zboží inzeroalo na skladě a na skladě nebylo a doplnění trvá 14 dní

no uvidíme

• Kromě ceny vybraného produktu mě nijak zvlášť nezaujal.

Obchod jsem zvolila z důvodu nižší ceny u vybraného zboží. Jinak mi obchod připadá standardní jako spousta ostatník, nic navíc.