• Dosud bez problemu,ale posledni objednavka bez odezvy a na e-mail nereagujete

Týden jsem čekala na vyřízení objednávky. Na základě mého dotazu, kdy bude objednávka expedována, mi byla vrácena platba bez jakéhokoliv kontaktování, například s omluvou.

dne 22.5.22 jsem koupil a zaplatil, dnes 30.5.22 pořád nic nemám.

• Žádná
    • Nano roušky bez certifikace.

Neodporúčam, žiaľ. Dodacia doba sa predĺžila na 10 dní (po mojom urgovaní), nano rúška absolútne nesedia. Detské majú ledva 14x9cm, aj drobným prvákom sú malé :-(

• Zboží dodáno v celkem krátké době.
    • K tomuto zboží přišla klamavá informace, že zdravotní pojišťovny proplácí tyto testy. Dodnes mi chodí i další e-maily, že to proplácí pojišťovny. Ve ZP mi bylo řečeno, že je to jen pro firmy a OSVČ. Proč je to posíláno každému?

Testy došly, ale jinak jsem více zklamaná, než nadšená.

Z objednaného zboží bylo cca 30% dodáno jiné než objednané zboží.

• Obchod sliboval při registraci určitou slevu. Zaregistrovala jsem se, ale email s kódem na slevu mi byl doručen prázdný. Přímo do objednávky jsem tento problém napsala a poprosila o slibenou slevu, avšak bezuspesne. Po obdržení zboží jsem posílala opět reklamační email s Přílohou, kde byl jejich potvrzující email o registraci bez slevoveho kódu..... na email mi do dnes nikdo neodpověděl a každý den mi posilaji reklamní emaily, které jsem je prosila v reklamačním emailu aspoň zrušit. Je to velmi obtěžující.

• zboží na obrázku a skutečnost není stejná.
    • Za ty peníze velmi nekvalitní tisk
    • nelze se kontaktovat telefonem, pouze email

Objednal jsem stejné roušky ve třech eshopech na trhu. Tento eshop má roušky jednoznačně nejhorší. Dle mého názoru je to jen tisk kopie originálu a ne moc kvalitně provedená. Tudíž sleva, kterou tento eshop nabízí se absolutně nevyplatí.

• Obchod opakovaně nekomunikuje na email!

• Roušky jsou prezentovány jako pratelné,ale nejsou .

• žadna
    • Objednávka šla vytvořit ale platba kartou nešla realizovat ...nevím proč.
    • obchod se neozval za mě dost nekorektní jednání...nebrat.........

• levné af
    • Látkové roušky vůbec nevypadají jako na obrázcích
    • ošklivé štítky natištěné zepředu
    • nekvalitní tisk na látku

porad me otravujete emaily

• Na internetu mají nabídku s termínem dodání, ale termín dodání nedodrželi a testy přišly o 5 dnů později, což je zrovna u testů trochu problém. Takže pokud potřebujete něco doručit podle slibovaného datumu, tak rozhodně ne tady.

Dotazník o ohodnocení obchodu je rychlejší něž dodání zboží. To myslím hovoří za vše. Zboží ještě nemáme.

hezký web, ale nepravdivé údaje o doručení

Obchod neměl na skladě dostatečné množství zboží. V pondělí jsem objednala testy, do čtvrtka mi nepřišlo potvrzení objednávky. Den předtím (ve středu) jsem to urgovala, ptala jsem se, kdy nám přijde potvrzení objednávky a kdy dostaneme zboží, ale když mi do druhého dne nepřišla žádná odpověď a nikam nebylo možné se dovolat, protože telefonní číslo nebylo uvedené ani v nabídkovém mailu, ani na webu, a nevěděli jsme, na čem jsme, byla jsem nucená objednávku zrušit a zboží si zajistit jinde. V pátek jsem zboží osobně vyzvedla u jedné firmy v Praze, která naštěstí měla na skladě dostatečné množství testů. Dnes ráno přijelo PPL a přivezlo nám zboží, jehož objednávku jsme ve čtvrtek zrušili.

• Pěkné stránky
    • Při objednávce informace, že zboží bude dodáno 12. 1. 22, dnes 17. 1.22 bude teprve doručeno.

Slibují krátkou dodací lhůtu. Byla týden