• Super komunikace a bleskové dodání. Doporučuji a určitě se ráda do obchodu vrátím.

• Možný osobní kontakt s expedientem.

Výborná práce

Absolutní spokojenost a vstřícnost obchodu. Děkuji

rychlý termín doručení

Rychlost, dobrá cena, dobrá kvalita, slušné jednání.

Krásné, elegantní, velmi pohodlné boty.

• Přehledný web
    • V Případě, že nebyla požadovaná velikost obuvi, provozovatel telefonicky podal informaci a nabídl řešení v podobě dodání podobného stylu obuvi, nebo informoval o náhradním termínu, kdy bude obuv požadované velikosti k dispozici
    • V případě vrácení zboží do 14 dnů od obdržení, provozovatel zaslal peníze na účet do druhého dne od obdržení vrácené obuvi
    • Žádné jsem nezaznamenal

• Skvělá komunikace
    • Kvalitní a pohodlná obuv

• Velký výběr bot šířky H
    • Kvalitní boty

Oceňuji velmi vstřícný přístup a opravdu kvalitní zboží. Nakupovala jsem jsem opakovaně.

Perfektní domluva, vše rychle vyřízeno

zboží došlo v pořádku

Obuv vypadá kvalitně, na širší nohu je opravdu těžké sehnat dámskou obuv, která dobře vypadá, je kvalitní, a jejíž rozšlápnutí není horor. Všechno splňuje, komunikace s obchodem dobrá, zasláno na vybranou poštu.

• Opakovaný nákup
    • Do takového obchodu se ráda vrátím!

Spolehlivá a věcná komunikace, rychlé doručení zboží. Zboží splnilo mé očekávaní.

• Ochota, rychlé odeslání plus možnost výměny a navíc jsou zde k sehnání i pěkné botky pro širší i normální nohu. A když už chválím, musím zmínit i materiál- já si zde kupuji často a vždy si vyberu boty z kvalitní kůže ve kterých vydržím i celý den.

Rychlé jednání a ještě osobní zájem.

Stejné boty jsem si kupovala před 10 lety v jiné prodejně, odchozeno každou zimu a bez problému, proto jsem se rozhodla koupit stejné boty, tak snad vydrží a nebude problém. Vypadají dobře.

• Širší velikost bot H