• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Zboží jsem ještě nedostala, dlouhá dodací doba

Reakce obchodu www.obujtese.cz

objednávka vytvořená dne 2.5.2024 odeslaná hned druhý den 3.5. ráno ale stále je na cestě, chyba je na straně zásilkovny: https://tracking.packeta.com/cs_CZ/?id=3971924764&l=cs&_ga=2.50168422.1360151252.1715234449-168554510.1712921368

tu jsme hned kontaktovali a měla by balík v co nejkratší době doručovat.
    obujtese.cz

Nevím, jestli doporučit, není tam třetí možnost

Reakce obchodu www.obujtese.cz

Dobrý den, pokud by byl s objednávkou nějaký problém dejte nám vědět. Vidíme, že byla v pořídku doručena na adresu. S pozdravem
    obujtese.cz

Obuv jsem hned druhý den ve stejném obalu vrátila přímo na doporučené depo Zásilkovny, je to již 12 dní a obchod nijak nezareagoval- obvykle obchodník potvrdí převzetí zboží a informuje o vrácení peněz. Tady nic.

Reakce obchodu www.obujtese.cz

Dobrý den, omlouváme se za komplikace balík měl zpožděné dodání přes depo zásilkovny, informace o přijetí a peníze byly již včera odeslány. Obujtese.cz

je to riziko kupovat kozačky přes internet, bohužel jsem je musela vrátit - moc široké na mou nohu a čekám na vrácení peněz

Reakce obchodu www.obujtese.cz

Dobrý den, pokud si příště nebudete jistá s šířkou obuvi stačí nám napsat nebo si přečíst informace o produktu, kde uvádíme informace o šířce lýtka. S pozdravem

Tým Obujtese.cz

• do dnešneho dna mi tovar nebol doručeny,takže nemozem podat ziadne vyhody.
    • tovar mi do dnešneho dna nebol doručeny

Reakce obchodu www.obujtese.cz

z důvodu dovolené na zásilkovně jsme se po telefonické domluvě s Vámi domluvili, že balík bude předán dopravci dne 9.1.2023. Nabídli jsme Vám i jiné zásilkovny hned v okolí, aby jste měl balíček co nejdříve. Tato nabídka bylo odmítnuta s tím, že na balíček počkáte. Balíček jsme odeslali dle domluvy. Sledovací číslo bylo odesláno na Váš email.
    S pozdravem Raitmayer Obujtese.cz

• Poslali jiny vzor pantofli…

Reakce obchodu www.obujtese.cz

omlouváme se za chybu, obratem Vám zašleme správné boty. Kolegové se s Vámi spojí. S pozdravem
    obujtese.cz

Již vyřízeno výměnou velikosti :)

Dobrý den. Dorazili mi boty jiný design, než na obrázku. Měli být černé s bílými proužky na bocích a dorazili černé s jedním šedým pruhem.

Reakce obchodu www.obujtese.cz

Dobrý den, omlouváme se za chybu. Již vyřízeno.
    Hezký den.
    Obujtese.cz

u zboží nepřesná informace

• Co na obrazku muze vypadat slušně,skutecnost byla v mem pripade jina. Šunt. Uz bych boty pres zasilkovy obchod nekoupil.
    • A naopak
    • Taky tak
    • Šunt
    • Šunt

Ke to samej nazor...uvidime co tam daji za recenzi

Reakce obchodu www.obujtese.cz

pokud byl s obuvi problém určitě nám dejte vědět, veškeré zboží před odesláním kontrolujeme, navíc pokud se chyba opravdu stane vždy pošleme pro vadné zboží kurýra a vracíme peníze. Hezký den.:) S pozdravem
    obujtese.cz

• Do dnešního dne jsem nic neobdržela !!!!!!!!

Reakce obchodu www.obujtese.cz

Dobrý den, na základě emailové komunikace, jsem Vám zasílali náhradní pár, který v pořádku došel a dostala jste na něj slevu. Hezký den. S pozdravem