• Dřevěný rám katastrofa, křivý, amatér by ho sestavil lépe!!!!

Nebrat!

Reakce obchodu Obrazy-nábytek

Děkujeme za hodnocení i recenzi. Pokud vzninul nějaký problém bylo třeba reklamovat nebo vrátit zboží zpět do obchodu. Nic z toho se však nestalo. Přesto vše Vám přejeme Vám hezké a pohodové dny. www.obrazy-nabytek.cz

• Zboží barevně neodpovídá obrázku, místo hnědého dřeva(jako bylo u popisu na obrázku) nám přišlo černé. Navíc bylo také dost obouchané(odřené) dřevo. Dále nešlo některé části složit(nelícovaly na sebe-spoje,šrouby,válečky...) Prostě nějaký polský šunt... nedoporučuji kupovat!!!

Reakce obchodu Obrazy-nábytek

Dobrý den, co se týče moření dřeva objednal jste si moření wenge jak bylo uvedeno i popisu položky, což tedy skutečně barva hnědá není. Co se týče ostatní kritiky, nejsme schopni reagovat bez podkladů. Jedná se o křeslo na které dosud žádný zákazník neuplatňoval žádnou reklamaci. Přejeme Vám hezké a pohodové dny. www.obrazy-nabytek.cz

• Oba rošty přišly poškozené

Reakce obchodu Obrazy-nábytek

Dobrý den, je nám líto, že jste obdržela poškozené rošty. Zřejmě k tomuto došlo v průběhu přepravy vzhledem k tomu, že ze skladu odcházely v pořádku, ale po 10 dnech od dodání nejsme schopni na základě tohoto hodnocení objektivně řešit s přepravní společností.

Do dnešního dne 7.9.2022 jsem nic neobdržel , zato dotazník přišel

Reakce obchodu Obrazy-nábytek

Dobrý den pane Junek, objednal jste si obraz na výrobu, s dobou dodání 7-14 dnů což je jasně a zřetelně uvedeno u produktu. Pokud by jste bezdůvodně objednávku nestornoval, bylo by zboží dodáno v termínu jak je uvedeno. www.obrazy-nabytek.cz

7 dní od objednání zboží nedorazilo !!!

Reakce obchodu Obrazy-nábytek

Dobrý den pane Klein, objednal jste si zboží na objednávku s dobou dodání 1- 3 týdny, což je jasně a zřetelně uvedeno u produktu. Po 7-mi dnech jste nespokojen, že zboží dosud nedorazilo - co k tomu lze dodat? Bude dodáno v deklarované době.

zboží zatím nedorazilo

Reakce obchodu Obrazy-nábytek

Dobrý den, objednal jste si obraz na výrobu, s dobou dodání 7-14 dnů. Příliš tedy vašemu hodnocení po 7-mi dnech nerozumíme. Produkt Vám bude samozřejmě v deklarované době dodání vyroben a doručen.

• Nulové informování ZK o průběhu objednávky!

Reakce obchodu Obrazy-nábytek

Dobrý den, objednal jste si obraz na výrobu, s dobou dodání 7-14 dnů. Zajisté jste obdržel potvrzení své objednávky s odkazem na sledování stavu své objednávky ve svém uživatelském účtu. Příliš tedy vašemu hodnocení po 7-mi dnech nerozumíme. Produkt Vám bude samozřejmě v deklarované době dodání vyroben a doručen.

Přejeme Vám hezké dny. www.obrazy-nabytek.cz

Doprava perfektní, výrobek nevalné kvality

Reakce obchodu Obrazy-nábytek

Děkujeme za hodnocení i recenzi. O Vašem hodnocení produktu budeme informovat výrobce. Přejeme Vám hezké dny. www.obrazy-nabytek.cz

Dlouha dodaci lhuta

Reakce obchodu Obrazy-nábytek

Děkujeme za hodnocení i recenzi.
    Uváděná dodací doba je u Vámi objednaného zboží 1-3 týdny, čéhož jste si určitě při objednávce povšimla. Zboží bude v této době určitě dodáno.
    Hezké dny. www.obrazy-nabytek.cz

Zboží nebylo doručeno ve slíbeném termínu, zatím nebylo dodáno.

Reakce obchodu Obrazy-nábytek

jak jste si jistě povšimnul objednal jste si zboží exportované z Číny které nebylo skladem s PŘEDPOKLÁDANÝM datem naskladnění 23.12.2021. Bohužel jak je v současné situaci velmi časté, dodavateli se zboží nepovedlo v tuto dobu dopravit do Evropy a žádný obchod včetně exportera není schopen toto nijak ovlivnit.
    Přestože za uvedený stav nejsme zodpovědní, omlouváme se a přejeme hezký zbytek vánočním svátků a vše nejlepší v následujícím období.
    www.obrazy-nabytek.cz

• Urobila som objednávku a musela som sumu za tovar zaplatiť vopred na účet predajcu. Po pár dňoch mi oznámili, že uvedený výrobok sa už nevyrába, takže mi ho nemôžu doručiť. Je nemysliteľné, že sa o tejto skutočnosti dozvedeli v deň zadania mojej objednávky. Som veľmi sklamaná, pretože to mal byť darček pre moju malú vnučku. Určite tento obchod nedoporučím nikomu. V tejto zlej dobe si nevážia zákazníka čo teda nepochopím.

Dobrý den paní Kučerová,
    je nám líto, že jste nespokojená, ale nutno uvést na pravou míru některé vámi uváděné skutečnosti. Pravdou je, že obchod vyžaduje při objednávce zboží ze zahraničí platbu převodem - po stornu objednávky Vám byla platba tentýž den vrácena zpět na účet.
    O tom, že Vámi objednanou matraci již nelze vyrobit jsme se dozvěděli od výrobce po jejím objednání. Bohužel v současné době vzhledem k nedostatku materiálu pro výrobu matrací na trhu je toto čím dále častější jev a žádný obchod tomu nemůže předejít.
    Je velmi zvláštní, že jste takto s obchodem nespokojená a nikomu by jste jej nedoporučila, když se jedná již o třetí objednávku kterou jste v obchodě provedli a vše bylo v pořádku včetně dodání posteli do Bratislavy, výnosu a montáže.
    A ještě jednu poznámku. Nevím z čeho usuzujete, že si nevážíme našich zákazníků. Dovolím si tvrdit, že se jedná o naprostý opak o čemž i svědčí množství spokojených zákazníků a to i ze Slovenska.
    Přesto vše Vám přejeme, jak uvádíte v této zle době, vše nejlepší a mnoho zdraví.
    www.obrazy-nabytek.cz

...po 2 měsících od objednání se dozvědět,že mi zboží nemohou dodat,to zrovna nepotěší!!!! :-(

Reakce obchodu Obrazy-nábytek

Je nám líto, že zboží nemohlo být dodáno. Bohužel výrobce na naše urgence přes neustále ujišťování, že zboží bude vyrobené a dodáno nás informoval, že vzhledem k chybějícím komponentům pro výrobu v důsledku situace na trhu, je nucen výrobek stáhnout z nabídky a objednávku nám vystornoval.
    Omlouváme se za vzniklé komplikace.

• Hgfggh

Reakce obchodu Obrazy-nábytek

Děkujeme za hodnocení i recenzi, ale příliš ji nerozumíme. www.obrazy-nabytek.cz

Hodnotím kvalitu zboží. Očekával jsem, že dorazí zboží z Polska. Ale že bude skříň z Ukrajiny? Tomu odpovídá kvalita zboží, provedení a hlavně montážní návod. Katastrofa. Takový DoDo jsem 30 let neviděl.

Dobrý den pane Karle,
    je nám líto, že jste s produktem nespokojen. Nemůžeme se však ztotožnit s Vaším názorem, že zboží je nekvalitní vzhledem k tomu, že se jedná o výrobek z Ukrajiny. Sami montáže veškerého prodávaného nábytku provádíme a dovoluji si tvrdit, že jeho kvalita nejen odpovídá, ale je možná i vyšší než některé cenově shodné produkty z Polska a jiných zemí nebo tuzemska. Stejně tak i montáž tohoto nábytku je prakticky shodná jako u jiných výrobců tvrdého nábytku.
    Přejeme Vám vše nejlepší v novém roce. www.obrazy-nabytek.cz

Tento obchod bohužel nemohu doporučit. Objednali jsme zde šatní skříň bílou. První má chyba byla, že jsem nekontrolovala , v jakém stavu mi krabice přivezl řidič. Všechny byly totiž různě natrhlé, roztrhané, obouchané. Pan řidič byl velmi ochotný, ale to nám bylo k prdu. Zboží absolutně totálně špatně zabalené !!! Pouze karton a ihned pod tím nábytek, téměř každý roh omlácený, utažený, nábytek poškrábaný ,veškeré foto a informace zašlu obchodu na email. Skříň bohužel již nutně potřebujeme, tudíž jsme to nějak splácali, ale i montáž byla utrpení. Je bílá , a viditelně poničená. Již nikdy více, jsme velice zklamáni. Nečekat na skříň v této době už tak dlouho, omlátíme ji o hlavu . Zkušenost za 11. tisíc.

Dobrý den paní Ilono,
    je nám velmi líto, že Vám bylo dle Vašeho vyjádření dodáno poškozené zboží. Bohužel jedná se o nábytek který běžně v průběhu celého roku doručujeme vlastním firemním rozvozem, kdy je tak tak zaručené, že je dodáno vše v pořádku. Vzhledem k blížícím se vánočním svátkům a již nemožnosti doručit naším rozvozem bylo zasláno přepravní společností, aby bylo doručeno do vánoc. Dle sledování zásilky jste od kurýra převzala krabice, které byly dle Vás zjevně poničené z dopravy, bez kontroly a bez výhrady uvedené na dodací list řidiči. O poškození se od Vás dovídáme při hodnocení obchodu na Heurcece po 5-ti dnech, kdy již tak není možnost reklamovat u dopravce.
    www.obrazy-nabytek.cz

• Do dnešního dne nevím nic o mé objednávce

Reakce obchodu Obrazy-nábytek

Děkujeme za hodnocení i recenzi,
    Vámi objednané zboží bude odesíláno v následujícím týdnu. Co se týče objednávky postačí se podívat na její stav ve svém zákaznickém účtu. Přejeme Vám hezké dny. www.obrazy-nabytek.cz

• Perfektní komunikace, ochota
    • Nekvalitní zboží
    • Měli by uveřejňovat kvalitnější foto i s přirozenými kazy materiálu.

Reakce obchodu Obrazy-nábytek

Děkujeme za hodnocení i recenzi. Přestože hodnocení příliš nerozumíme, přejeme Vám hezký den. www.obrazy-nabytek

• Velké množství nabízeného zboží.

V krabici sice dorazilo zboží, ale nebyl tam žádný doklad, žádné plánky, nic.
    Nebyli jsme spokojeni.

Reakce obchodu Obrazy-nábytek

Děkujeme za hodnocení i recenzi. Omlouváme se za skladníka, který v tomto hektickém předvánočním období ve snaze vyhovět co největšímu počtu nervozních a podrážděných zákazníku k objednané barové židli nepřiložil montážní návod který Vám byl zaslán dodatečně elektronicky stejně jako se zasílá i faktura. Přejeme Vám hezký den www.obrazy-nabytek.cz

• Nedodržení dodací lhůty

Více ho nevyužiji.

Reakce obchodu Obrazy-nábytek

Dobrý den, rozumíme Vašemu rozhořčení, opoždění nastalo u výrobce židlí ALBA, který dosud nebyl přes naše opakované urgence schopen pro chybějící komponenty židle dodat. Jako kompenzace Vám na tyto židle bude dána sleva z ceny zboží. Příjměte tedy prosím naší omluvu.
    S přáním hezkého dne
    www.obrazy-nabytek.cz

• strašně dlouhá dodací lhůta
    • nekomunikace obchodu se zákazníkem

Myslím, že taková věc, jakou je věšák poskládaný do jedné úzké krabice by mohl být na skladě(nezabere tolik místa).Budu se za týden stěhovat a pokud věšák nedorazí včas, budu nucená komunikovat s obchodem, aby zásilku doručili na 150 km vzdálené místo od současné adresy.

Reakce obchodu Obrazy-nábytek

Dobrý den paní Barbaro, Bohužel Vámi objednaný věšák skladem není a zřejmě jste si nepovšimla dodací doby která je uvedena na 4-6 týdnů. Každého zákazníka kde není zboží skladem a je zde delší dodací doba telefonicky kontaktujeme, objednávku ověřujeme a upřesňujeme dodací dobu. Bohužel s Vámi se nám nepodařilo telefonicky spojit.
    Hezký den www.obrazy-nabytek.cz