Bohužel ob raz byl tmavý až temný. Nebyl jako na nabízeném obrázku.
    Hodí se spíše do dílny než do bytu.
    Omlouvám se za upřímnost.

Kvalita tisku dobrá, co není dobré je rám - slabá dřevotříska spojená svorkami - za tu cenu.

Reakce obchodu Obraz na zeď.cz

rám je naprosto dostačující, za 8 let prodeje tisíců obrazů neevidujeme s rámy jediný problém. Rám je navíc skrytý za plátnem, není tedy zepředu vůbec vidět, dřevotříska je tedy vzhledem k hmotnosti naprosto ideální materiál a svorky plátno naprosto spolehlivě udrží.
    Pokud vám tyto roky osvědčené materiály nevyhovují, máte možnost obrazy do 14 dnů od doručení vrátit.
    www.obraznazed.cz

Špatné dílenské zpracování a nevhodný materiál na rám obrazu (dřevotříska)!!!!!!!!!
    U delšího obrazu byl rám zlomený,přestože nevykazoval v zabaleném stavu
    známky poškození.

Reakce obchodu Obraz na zeď.cz

o žádných problémech s vaší objednávkou jste nám nedal vědět, mohli jsme to samozřejmě vyřešit např. výměnou. Co se týče materiálů, např. dřevotřísku na zadní rám, který je zpředu zcela zakrytý plátnem a není vidět, naopak považujeme za velmi vhodnou, jelikož je lehká a nemusíte do zdi přidělávat hmoždinky. Vaši domněnku o "nevhodných materiálech" vyvrací i fakt, že ani po několika letech neevidujeme z důvodu použitých materiálů jedinou reklamaci od našich zákazníků, kterým obrazy bez problémů slouží mnoho let.

• snad jen ... že jako jediní měli konkrétní obrázek, který jsem hledal, v rozměru, který jsem chtěl
    • slabý a křehký dřevotřískový rám - modlete se aby nikdy neupadl ze skobičky
    • přidělat zavěšení na rám si musí zákazník sám - v kontextu předchozího bodu bude pak vina na zákazníkovi
    • přibalen jakýsi klínek, bez doplnění, kdy, jak a kam instalovat

Příště zvolím raději jinde.

Reakce obchodu Obraz na zeď.cz

tato vaše teorie u žádného z našich tisíců zákazníků ještě v praxi nikdy nenastala, dle našich praktických dlouholetých zkušeností je tloušťka rámu naprosto dostatečná a obraz dokonce případným pádům odolává velmi dobře.
    Připevnit háček na obraz, myslím, zvládne opravdu každý a zabere to cca 5 minut.
    Žádné "klínky" se nikam neinstalují, zřejmě se jednalo o výztuhu balení, kterou můžete klidně vyhodit.
    www.obraznazed.cz

• Kvalita zbozi je velmi spatna.

Kvalita zbozi je spatna, navraceni zbozi prinasi jiste komplikace a ztratu casu. Komunikace a doruceni sice bylo v poradku, vsak kvalita hrozna. Osobne nedoporucuji

Vážená paní Kavalská,
    naprosto nesouhlasíme, že kvalita našeho zboží je špatná. Veškeré obrazy dováváme v té nejlepší kvalitě a tisku, o tom svědčí i pozitivní hodnocení všech ostatních zákazníků.

Obraz byl celý nakřivo, zadní prostřední rám byl přelomený. Už jsem ho nechtěla vracet, nechám si ho zarámovat. Ale příště si již nic neobjednám.

Paní Buriánková,
    obrazy od nás vždy odcházejí v perfektním stavu. Pokud byl obraz poškozen přepravní službou, stačilo nás kontaktovat a obraz bychom vám ihned na naše náklady vyměnili. Příště prosím zkuste prodejce nejprve kontaktovat. Těžko jsme s tím mohli něco dělat, když jste nás o tom vůbec neinformovala
    www.obraznazed.cz

Kupovala jsem obraz jako dárek. 4 z 5ti dílů byly v pořádku. Na pátém byly však bílé rýhy které nešly ničím zakrýt obal však nebyl poškozen, proto si myslím že se rýhy staly již ve výrobě. Obraz bych vrátila, ale to by už nedorazil včas. Obchod bych doporučila díky krátkým dodacím lhůtám, ale musíte doufat že bude vše v pořádku.

Dobrý den paní Vlčková,
    od nás všechny obrazy odchází naprosto v bezvadném stavu, balené v bublinkové fólii, odmítáme tedy poškození u nás. Nijak jste nás nekontaktovala a rýhy jsme neviděli, takže ani nemůžeme posoudit, kde problém nastal. Pokud byste se ozvala, mohli jsme obraz obratem vyměnit.
    Obraznazeď.cz

• Na rozmery obrazu jsou ceny drahe.

Vážená paní Bubeníková,
    skoro metrový obraz, který jste si objednala, máme nejlevnější na trhu. Levněji za současné kvality to již bohužel vyrábět nelze. Všechny ceny i rozměry máme na webu jasně uvedeny a vše jste před objednáním věděla předem, proto nerozumíme, proč náš obchod neodporučujete.