• Široký výběr zboží
    • Dobrá komunikace obchodu při domlouvani podrobností ohledně výrobku.
    • Kvalitně provedená prace.
    • I vzhledem k předvánoční době docela rychlé vyrobení a dodáni zboži :)

• rychlost a spolehlivost

V tomto obchodě jsem nakupovala pro psa poprvé a mužů všem obchod doporučit. Jsem velmi spokojena.

• Velice příjemné jednání a vždy pomoc při objednávce

• u nákupu nad 1 500 doprava zdarma
    • Lehátko ANADI - vypadá opravdu robustně a věřím že vydrží venkovní zátěž za každého počasí
    • montáž byla dle videonávodu snadná: https://www.youtube.com/watch?v=fjlrE5ABrpE&t=48s
    • dodali rychle

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Kvalitní produkty

Super zboží a rychlá doprava.

Mohu jen doporučit, kvalitní zpracování a s obchodem super domluva.Objednaka jsem špatnou velikost obojku a hned druhý den proběhla výměna za větší Ještě jednou touto cestou mockrát děkuji ❤️

Super jednání, expresní vyřízení požadavku a dodání obojku, potřebovala jsem po ztrátě rychle obojek se jménem a tel. číslem, do 3 dnů jsem ho měla doma. Moc děkuji a vřele doporučuji.

Nakupovala jsem zde poprvé a jsem velmi spokojená, dobrá komunikace,rychlost vyřízení objednávky včetně rychlého dodání zboží!

Velmi rychlé dodání

• Všechno bylo super!!!!

Objednali jsme,ale zboží není na skladě tak mám dají vědět až bude.pote budu moci zhodnotit

rychlé dodání

Vše proběhlo v pořádku:)

• Veliká spokojenost

• Krátká dodací doba.
    • Skvělá komunikace s obchodem.

• Objednavala jsem z tohoto obchodu už podruhé a vždy spokojenost s komunikaci, ochotou odpovědět na případné dotazy k produktu před objednanim. Rychlost dodání, pokud je zboží skladem.

Mohu opravdu doporučit. Jediné, co bych zlepšila, je možnost dopravy i přes jiné společnosti. V nabídce je pouze GLS nebo osobní odber, mně by vyhovovala více Zásilkovna nebo balikovna.

• Spokojenost

bez problému