• Obchod nekomunikuje. Zboží stále po 14 dnech nedoručeno

Objednávka je uhrazena už 14 dní a do dnešního dne mi nedorazilo zboží ani odpověď na mé dotazy, kdy mohu objednávku očekávat!!!!

• Zvolila jsem platbu přes fakturu . došla rekapitulace objednávky s větou "Pokud jste zvolili platbu převodem, vyčkejte na fakturu, která Vám bude zaslána společně s platebními údaji "- od 17.10.čekám na fakturu , do dnešního dne faktura nedorazila.

Už nikdy. Komunikace veškerá žádná. Vybrat peníze a tím to skončilo.

• Nekomunikují
    • zboží nezaslali, ačkoliv bylo ihned uhrazeno

Vše trvá, nemám informace o balíku, ale 2x pošlou email ohledně toho, jak jsem spokojená.

Zboží přišlo nekompletní. Reakce obchodu žádná.

• Pomalost

Psali,že zboží mají na skladě a nic se neděje

Peníze jsem odeslala a zatím nemám žádné informace ani o přijetí platby.

• Dodnes (11.den) čekám na platební údaje a na slíbený kontakt obchodního oddělení

Dne 14.4.20 jsem objednala a zaplatila přes internet objednávku a po 10 dnech mi napslaly, že nestihly stáhnout platbu a zboží mají prý připravené. Tudíž se platba neodecetla a doposud mi nebyla poslana faktura k zaplacení ani odpověď na otázku.

Opravdu nedoporucuji, misto slibenych 7mi dni cekate mesic, bez jakekoliv komunikace, omluvy, nebo nedejboze slevy za tak dlouhe cekani. Po urgenci z vasi strany vam jednou zavolaji a vzapeti poslou mail ze nejste k zastizeni a ze zrovna vcera vase zbozi dorazilo a jestli ho tedy maji odeslat. Stat se muze cokoliv, to pochopim, ale nekomunikovat se zakaznikem pokud se ma dodaci doba vyrazne prodlouzit povazuji v dnesni dobe za opravdovou zbytecnost. Doporucuji poohlednout se jinde a utratit sve penize nekde, kde si toho budou vazit.
    Zbozi hodnotit nemuzu, teprve dnes bude mozna odeslano..

Doteraz mi tovar nedorazil, keď im nenapíšem ani ma neinformujú. Sklamaná som.

Zboží bylo na skladě. Po týdnu mi sdělili že na skladě není a jestli chci počkat nebo peníze vrátit a objednávku zrušit. Měl jsem dotaz jaká je dodací lhůta. Zatím nezodpovězeno. Objednávka 10.9. dnes 20.9. Přitom slíbeno do 2 dnů vyřízení a to nebyla ani komunikace. S penězi se pomalu loučím.

Reakce obchodu Obluk - Jezdecké potřeby

Dobrý den, pane Josefe,
    máte pravdu, na eshopu i účetním systému prací prostředek byl skladem. Bohužel zřejmě došlo k jeho odcizení, protože jsme jej na prodejně nenašli. Za to jsem se Vám omluvila v emailu, který jsem Vám poslala. O peníze nemusíte mít strach, platba nejde přímo nám na účet, ale přes prostředníka, od kterého si peníze stáhneme až máme zboží skladem. Blokace pro nás trvá 7 dnů, pokud si peníze v této lhůtě nestáhneme, blokace končí a Vaše banka by Vám je měla co nejdříve připsat zpět na účet. S pozdravem, Kateřina Obluková

• nedopadlo to

• telefonicka komunikace asi 4x
    • mesic jsem cekala na to,az prijde zbozi
    • zbozi prislo zabalene v prisernem stavu krabice,plna odpadu
    • krmeni s nausnicemi v jednom baliku a hromade
  • Po provedení objednávky, se nestrhla platba z účtu- chybné spojení s bankou, mailem jsem si několikrát vyžádala č.ú. k úhradě platby a do dnešního dne mě nikdo na mail nekontaktoval.

Reakce obchodu Obluk - Jezdecké potřeby

Dobrý den, bohužel na anonym se dá těžko reagovat. Pokud byste uvedla své jméno, mohli bychom lépe řešit vzniklý problém.

Objednala jsem si produkt označený slovem novinka a odeslala objednávku. Za hodinu jsem se telefonicky dozvěděla, že sice se jedná o novinku, ale dodací lhůta je za půl roku! Takže to nechápu, je to matoucí. Zařadit novinku, ale je k dostání za půl roku? Ještě jsem se s tím nesetkala.

• dlouhé dodací lhůty

vyberte si jiný obchod

• Proč neuvádíte, že i takové prkotiny, jako jsou naušnice musíte objednávat ze států. Máte nesmyslně dlouhé dodací doby.

Raději si to objednejte přímo ve státech nebo u jiného dodavatele. Budete to mít doma do týdne.

OBJEDNAL JSEM KLOBOUK ZA CCA 1400 KČ A DORUČEN BYL V MALÉ KRABICI, TAKŽE BYL ZLOMENÝ BEZ MOŽNOSTI NÁPRAVY.
    NA DRUHOU STRANU PO VRÁCENÍ ZBOŽÍ VRÁTIL OBCHOD PENÍZE VČETNĚ POŠTOVNÉHO.