velmi dobrá komunikace obchodu při výměně zboží za větší velikost.

S objednávkou jsem nadmíru spokojená. Vše proběhlo bez problému a zboží je v pořádku. Děkuji

Zakoupila jsem synovi mikinu xxL, ale bohužel mu byla malá a větší velikost neměli.Ochotně mi vyšli vstříc, vysvětlili co mám dělat při vrácení zboží a přislíbili zaslat peníze zpět. Děkuji.

Velikost 3XL je trochu s otazníkem. Je to velikostně mezi 2XL a 3XL

• Nákup již poněkolikáté, spokojenost - zajímavé - jiné a cenově dostupné zboží. I v případě, že zboží nevyhovuje, bezproblémová výměna, blesková komunikace emailem a velmi vstřícné jednání. Za mě určitě doporučuji.

Pěkná nabídka módního zboží, skvělé ceny a rychlé dodání /datum si nepamatuji, objednávka včetně doručení 4 dny/ . Příjemná komunikace s nabídkou výměny zboží, což je pro zákazníka výborná informace a nemusí se bát objednat.

• není možné se dovolat

• Nabídka
    • Doručeno zboží, které jsem si neobjednal. Zboží bude vráceno !

Obchod zřejmě nekontroluje objednávané zboží

• Neodpovídají barvy zboží. Košile "růžová" přišla červená a košile "bílá" přišla růžová.

jako celek spokojenost

Chcete-li na zásilku dlouho čekat, tak si poslužte, prosím. Manžel má podobnou zkušenost. Ve čtvrtek po týdenním prohlížení zboží ji společnost Oblékáme frajery prý předali přepravci a dnes t.j. úterý ještě nic nedorazilo. :( Zásilková služba PPL je ale rychlá jako blesk, tou to rozhodně není. Vozí k nám pravidelně.

• vyborna ustretovost pri vymene

• velmi atraktivní zboží za velmi rozumné ceny

Obchod má delší dodací termíny, které ovšem avizuje dopředu. Obchod reaguje pružně a snaží se vyjít vstříc. Přesto že jsem musel vrátit zboží kvůli velikosti a větší už nebylo v nabídce, nebyl s tím žádný problém. Od vrácení přes převzetí a vrácení peněz bezproblémová komunikace a ochota.

• Objednané věci jsou, úměrně ceně, celkem v pohodě. Uvidím, co to vydrží.
    • Objednala jsem pro syna bundu, košili, džíny. Bunda psaná skladem nakonec skladem nebyla, přišel slušný e mail, vybrala jsem jinou. Zboží jsem objednávala 16.9. a 2.10. teprve přišel balík. Nebyla v něm objednaná košile. Proč, netusim.
    • Ukrutně dlouhá dodací doba, zdlouhavá komunikace a hlavně, bez omluvy nepřišlo objednané zboží. V době dnešní konkurence to byl první a poslední uskutečněny nákup.
    • Pokud budu chtít zboží vrátit, nebo reklamovat, pak platím poštovné. Běžně jej již dnes hradí obchod.

Slevy

Jediný obchod na netu, který měl mou velikost.

Po konzultaci s prodejcem o konkrétní velikosti mi sako skvěle sedí, zboží má velmi dobrou kvality vzhledem k ceně.

Maximální spokojenost.

Zbozi objednáno 11.9.2017. Dodnes 22.4.2017 nedorazilo. Obchod jsem kontaktoval pomoci zpravy na FB. Na messengeru zprava přečtena, nikdo nereagoval. Telefon uvedeny na web. stránkach nikdo nebere.