• nakoupil v obchodě Oblékáme frajery před 1 měsícem

• Kvalitní zboží
    • Pěkný design
    • Doručení zboží proběhlo dobře

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• oblečení je stylové, neokoukané
    • Bohužel mám špatnou zkušenost, objednávala jsem podruhé. Při první objednávce mi přišla jiná velikost trička, než jsem objednala, ale to se omlouvali, že došlo k chybě při balení. Tak jsem omluvu přijala, může se stát. Bohužel při další objednávce jsem se strašně zklamala. Byl to takový nekonečný příběh: objednávka 25.dubna, zboží mi bylo doručeno 21. května. V mezičase mi údajně PPlka ztratila balíček - nebylo možné dohledat, bylo mi slíbeno znovunaskladnění a obratem odeslání. Dne 16.5. jsem se emailem připomněla, že pokud nedostanu do pátku 18.5. info o odeslání, tak stornuji objednávku a objednám jinde. Obratem přišla odpověď, že následující den mi odesílají. Nakonec zásilka přišla až v pondělí 21.5. - to jsem si myslela, že už je to u konce, ale k mému překvapení mi přišla jiná velikost, než jsem objednala (taková náhodička při balení zásilky). Je to škoda, mikina je moc pěkná, bohužel nemám za co vyměnit, tak asi budu muset vracet. Mrzí mě takový přístup k zákazníkům, třeba by jen stačilo zaměstnat zodpovědnou osobu, aby nedocházelo k podobným situacím. Já jsem nakupovala v tomto obchodě naposledy.

Nedoporučuji

rychlé dodání

• Neznám žádnou
    • Na stránkách e-shopu mají dodací lhůtu 3-6 dnů, po uplynutí této lhůty na můj dotaz odpověděli, že odesílají objednávku za 2 dny, po uplynutí dalších 2 dnů nekomunikují .....

Absolutně nevím, co se s mojí objednávkou děje, 11 dní a nic. Bez komunikace. Co k tomu ještě dodat???

• nakoupil v obchodě Oblékáme frajery před 2 měsíci

• Super...rychlost...komunikace..dodáni..až jsem valila bulvy...úžasné..ja budu určitě objednavat..dál
    • Žádné

Takova rychlost a komunikace mně osobně překvapila..v dobrém..rychlé dodání.. a zboží bylo jak na obrazku..určitě budu ještě objednávat..

• nakoupil v obchodě Oblékáme frajery před 3 měsíci

dodací doba sice avizovaná,ale dlouhá, velikosti sedí podle tabulek, obrázky riflí vypadají líp než je skutečnost, jinak klasika.

• nakoupil v obchodě Oblékáme frajery před 3 měsíci

• Mají zboží, které není nikde jinde...
    • Trochu problematické dodání a komunikace.

Pokud věc nechcete ze dne na den, počkejte si, stojí to za to..:-)

• Jsem maximálně spokojený
    • žádná
  • nakoupil v obchodě Oblékáme frajery před 3 měsíci

je to nejhorsi obchod co jsem kdy zazil tak skurvenej obchod jsem jeste nepoznal jako je tento aby napsal ze obednane zbozi je pripraveno k odeslani a pak se dalsi den zrusi obednavam hodne z internetu ale z necim jako je tento obchod jsem se nesetkal a postaram se o to aby tento obchod sel do kopru.

• nakoupil v obchodě Oblékáme frajery před 4 měsíci

Úplne v pohode, fajn obchod!

dobrá komunikace, rychlé vyřízení

• nakoupil v obchodě Oblékáme frajery před 4 měsíci

• Velmi rychle vyřízení objednávky, zboží odpovídalo popisu, super materiál

velký výběr ,slušné ceny , krátká dodací lhůta

• Po tel.poradě a díky ní vše OK

Doporučuji!!!!

• pomačkané zboží
  • nakoupil v obchodě Oblékáme frajery před 5 měsíci

Velmi spolehlivý obchod, vše funguje jak má, ochota a vstřícnost, velmi dobrá komunikace

• nakoupil v obchodě Oblékáme frajery před 5 měsíci

• pěkné a kvalitní zboží, dobrá komunikace, příjemné ceny
    • nevím
  • nakoupil v obchodě Oblékáme frajery před 7 měsíci

• Zboží doručeno, oblek mi neseděl, bez problému byl vyměněn za jiný produkt, ten mi ale nevyhovoval. Proto jsem zboží vrátil a obratem mi byly vráceny peníze.

• výběr zboží
    • neuvěřitelná doba dodání
    • špatné velikostní tabulky uvedené u zboží

Po 12 dnech čekání na zboží jsem urgoval objednávku s tím, že pokud nejsou schopni expedovat zboží do dalších 2 pracovních dnů, tak objednávku ruším. Jako zázrakem bylo zboží druhý den expedováno. Bohužel k mému rozčarování kabát neseděl a absolutně velikostně neodpovídal tabulkám u zboží. Musím tudíž reklamovat a uvidíme, jestli zase budu čekat půl měsíce.

• nakoupil v obchodě Oblékáme frajery před 6 měsíci

• Objednala jsem mikinu v neděli, ihned přišel mail, že objednávku přijali a za chvíli další, že jí zpracovávají. Ve středu nový mail, že zboží nemají. Ale na stránkách pořád inzerují všechny velikosti.