• Bylo mi doruceno jiné zboží než jsem koupila Kropíková

Reakce obchodu www.obleceniupetule.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše nespokojenost, o které se dozvídáme až tady z Vaší recenze, jsme jen lidi a pravděpodobně jsme Vám u kalhot zaměnili barvu, místo modré dali černou, za to se samozřejmě omlouváme, nicméně dodám, že pokud se takováto chybička stane, jsme pro Vás připraveni jak na telefonu nebo webovém chatu expresně tuto záležitost řešit, tak abyste byla spokojená a aby došlo k co nerychlejší nápravě. Děkuji Petra

• Legíny-nesouhlasila délka jaka byla uvedena u zboží.

Reakce obchodu www.obleceniupetule.cz

Dobrý den, mrzí nás, že jste nebyla spokojena. Bohužel výrobci ,od kterých zboží odebíráme, někdy našijí oblečení tak , že vůbec neodpovídá uvedeným velikostem. Snažíme se dle odhadu přizpůsobit tak, aby co nejvíce dané zboží odpovídalo reálným mírám. Poté je také na našem e-shopu možnost u každého oblečení najít v popisku reálné míry dané velikosti, protože zboží pro Vás reálně přeměřujeme. Dále pokud zboží nesedí nebo se nelíbí, máte možnost zboží vrátit, a to klasicky do 14 dní bez udání důvodu. A také poměrně rychle odpovídáme na Vaše dotazy, připomínky a podněty v mailové komunikaci nebo po telefonu. Hezký den Petra

S objednávkou jsem byla nespokojená. Objednané zboží přišlo poškozené, úplně jiné barvy než jakou jsem objednala bez toho, aby mě e-shop upozornil. Kladně hodnotím pouze to, že e-shop reagoval rychle. Takže mi přijde dost zvláštní, abych platila dopravu zpět, když chybu udělal e-shop. Nakonec jsem si zboží nechala, ale spokojená rozhodně nejsem a tady už nikdy neobjednam.

Reakce obchodu www.obleceniupetule.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení a chtěla bych jen dodat, že jsme jen lidé, kteří občas můžou udělat nějakou tu chybu, na Váš email, který jste na náš info mail napsala, jsem odpověděla a dokonce Vám nabídla i adekvátní řešení této nemilé situace. A je nám líto, že na základě jedné této zkušenosti se dokážete takto vyjádřit. Naštěstí jste opravdu jen jedna z mála a ostatní recenze tomu nasvědčují. Hezký den Petra

na telefoní kontakt, který mají uvedený nikdo neodpovídá!

• Kvalitní materiál
    • Nekvalitně ušito
    • Lepené kapsy
    • Všude trčí nitě, takže výstupní kontrola žádná
    • Příliš široký pás, tenká a zbytečně dlouhá gumička která nic nestahuje

Byl to můj první nákup. Chtěla jsem si ušetřit čas s šitím a koupit klukům kalhoty na podzim ale jak vidím, budu párat a přešívat. Kvalita ušití opravdu otřesná. Buď to tam neřeší nebo nemají výstupní kontrolu. Reklamovat nebudu, nemám na to čas ani chuť.
    Použitý materiál mi ale vyhovuje.
    Bohužel nemohu obchod doporučit.

Dobrý den Zalino,

děkujeme za Vaši recenzi. Velice nás mrzí, že jste nebyla spokojená s kvalitou ušití zboží. Zboží je při expedici z naší pobočky pravidelně kontrolováno a snažíme se dělat maximum, aby byli naši zákazníci spokojeni. Nicméně v případě jakékoli komplikace jsme vždy připraveni zákazníkovi pomoc a chybu napravit.

Pokud byste se přeci jen rozhodla kalhoty reklamovat nebo vyměnit, kontaktujte nás prosím na čísle +420 608 256 820 nebo na email: [email protected] . Rádi Vám zboží vyměníme za jiné nebo vrátíme peníze.

S přáním pěkného dne

Oblečení u Peťule