• bunda došla vpořádku, za 4 dny, když nepočítám víkend, se zbožím jsem vizuelně spokojená, v praxi zjistím až v ní vyrazím na motorce :-), velikost jsem odhadla perfektně, sedí dobře
    • proti nemám nic

můžu jen doporučit

• okamžitá reakce a doručení zboží dle objednávky

plná spokojenost

• nabídka
    • rychlost dodání
    • možná možnost platit kartou. Ale to je detail.

Kvalitní nabídky, přístup, ... vše super.

DK

Nákup bez problému.

• rychlé
    • spolehlivé
    • výborná komunikace

příznivá cena
    rozhodně doporučuji

spokojenost

• zaujala mně nabídka a i ceny např. kombinézu co jsem si koupil s titanovými chrániči na kolenech a na ramenech jsem nikde neviděl a za dobrou cenu to samé přilba no prostě vše co jsem koupil v oblečení pro motorkáře mně natolik zaujalo že jsem koupil komplet na motorku a jsem nadšený že to všechno mám
    • trochu mně překvapilo že ty velikosti které má člověk zažité v oblečení pro motorkáře jsou o jednu až dvě velikosti větší a bylo mi řečeno že každý výrobce si velikosti tak trochu představuje tak trochu jinak takže nejepší si zajet přímo do obchodu a vše si řádně vyskoušet a výsledně ještě ušetříte nejen čas ale i peníze za poštovné

obchod bych určitě doporučil majitel i prodavač byly vstřícní poradily mi se vším řekly svuj názor ale rohodnutí nechali na mně tak by to mnělo být

• komunikace
    • rychlost doruceni zbozi
    • dobre ceny

Nejlepsi ceny na internetu, solidni jednani a rychle doruceni zbozi.

• Nebyl žádný problém s výměnou velikosti helmy,i když jsem ji zpět omylem poslal na špatnou adresu.

Obchod doporučuji

• Objednavam helmu. V dobe meho objednavani je ve velikosti L dostupna ve trech barevnych variantach. Po objednani mi prijde mail, ze vlastne maji ve velikosti L posledni, ktera je v rezervaci pro nekoho jineho, ale ze mi muzou nabudnout jinou, dvakrat drazsi. Diky nechci.

S timhle jednanim jsem se u eshopu nesetkal poprve...

Reakce obchodu oblecenipromotorkare.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Je nám líto, že jste nečetl vysvětlivky dostupnosti ani obchodní podmínky i když jste je potvrdil - je tam vysvětlení symbolů dostupnosti a mohlo se předejít tomuto nedorozumění. Bohužel přilba byla výprodej (proto velmi nízká cena) a byla poslední kus a někdo objednal dříve. Nabízená přilba byla nový model (proto vyšší cena). V souladu s obchodními podmínkami jsme vás neprodleně informovali o nedostupnosti objednané položky a nabídli řešení. Věříme, že prostudováním symbolů dostupnosti dojde k pochopení z vaší strany a situace se vysvětlí. Děkujeme a věříme že v budoucnu vás náš obchod přesvědčí o svých kvalitách.

• druhej den jsem to měl doma.

fajn

O nákupu rozhodlo slušné a poctivé jednání po telefonu a mailu v kombinaci se skvělou cenou, takže nebylo co řešit.

• Rychlost,spolehlivost,super cena,skvělé jednaní a přístup.

Mohu jen doporučit!!!

• Objednal jsem zbozi a nesedelo mi tak sem ho poslal zpatky a penize mi obratem vratili

Slusna firma

• skvela komunikace a rychle dodani , muzu jen doporucit

dekuji za obchod vse na 100 procent

• - cena
    • - rychlost

rychlý, 100% komunikovaný obchod

• Kvalitní obchod

• Jednoznačně cena a svižná komunikace. Vše jak má být.

Určitě doporučuji.

• Rychlé jednání