Skvělé zboží za prima ceny.

Rychlost

Na webu obchodu nabízené přilby Schuberth vlastně vůbec neměli...

Obchod doporučuji. Zboží připraveno rychle k odběru, velmi ochotný personál.

Kalhoty mi na požádání přeměřili a následně bleskově odeslali. Kalhoty byly za super cenu, takže maximální spokojenost.

Rychlost odeslani

• perfektni komunikace, rychlost dodavky

• objednal jsem si menší velikost, OBRATEM mi bylo zboží vyměněno

• dodávka zboží přesná a expresní

• Rychlost a komunikace

• Rychlost doručení a dobré ceny.

v pohodě

komunikace a rychlost dodání. Flexibilita vyzkoušet více velikostí a vybrat si z nich.

• rychlost dodání

• Ochota ,dobrá komunikace.

• v prvom rade vyborna, prijema komunikacia
    • (asi) najnizsie ceny - vsetko, co som v tomto eshope hladal a nasiel, bolo v porovnani s inymi aspon dvomi eshopmi v najnizsich cenach, vratane cien dopravy
    • rychlost - co maju fyzicky dostupne, to hned strcia do balika a na druhy den vam vola kurier s vasou objednavkou
    • neuveritelne siroky sortiment tovaru, jednak produkty uvedene v samotnom eshope, ale aj ine veci - konkretne napriklad helmy znacky Sena vraj predavaju len sporadicky, ale aj napriek tomu sa u nich nasiel nahradny diel, ktory sa mi zlomil na modeli Econo. V inom obchode, ktory je vraj zmluvny predajcova tejto znacky, mi dlhe tyzdne zistovali dostupnost tohto nahradneho dielu, sam som im aktivne v intervaloch vyvolaval, ci maju nejake info a neboli mi schopni dat ani len tu info, okrem dohadu, ze sa to uz asi nevyraba, lebo model je vraj vypredajovy a nakoniec sa mi uz ani neozvali. Tu som neveril vlastnym usiam, ked mi do dvoch pracovnych dni volali, ze nahradny diel maju a ze mi ho poslu, ale "az" o dva dni, lebo to vraj mali na nejakom inom sklade
    • zaposobili na mna dojmom "moto Craig listu" - cokolvek potrebujete, co nemaju v sortimente, poziadaju o co najdetailnejsie info a ochotne sa pustia do zhanania
    • po mojej skusenosti tomuto obchodu nemam co vytknut

• Rychlé dodání, skvělé ceny, vše došlo v naprostém pořádku

Tento obchod doporučuji, rádi poradí a vše vysvětlí .. Výborná komunikace, vše dorazilo včas a bez problémů! Dobře zabaleno. Doporučuji!!!

• -

Ceny, sortiment, komunikace, rychlost dodání.

Skutečně kvalitní ověřené výrobky a značky za rozumnou cenu. Lze se určitě spolehnout na rady prodávajících.