Po stránce obchodu bylo zboží doručeno rychle a v pořádku. Nejsem však spokojen s kvalitou výrobku. Nepoužité balení jsem se pokusil v zákonné lhůtě zaslat zpět, ale balík se mi bez udání důvodů vrátil. Nákup zde tedy bohužel nemohu doporučit.

Reakce obchodu www.obkladynadomy.cz

Dobrý den, pokud nejste s kvalitou výrobku zboží spokojen, můžete nám ho samozřejmě vrátit zpět, dokonce i nad rámec zákonné lhůty. Z Vaší strany jsme však nedostali žádnou zprávu o vrácení zboží a ani neregistrujeme žádnou vrácenou zásilku. Zřejmě tedy nebylo postupováno podle uvedených pokynů pro vracení zboží. Vaše hodnocení nás mrzí - můžete se s námi prosím spojit telefonicky či e-mailem, abychom se domluvili na vrácení zboží? Přeji hezký den, Obkladynadomy.cz

• Zásilkovou službu Fofr!

Zásilková služba mě už z tří telefonů vodí 5 dní za nos. Už my neberou tel - naposledy mi nějakej operátor řekl, že zásilka dorazí v pátek o půlnoci )))

Reakce obchodu www.obkladynadomy.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše nespokojenost s dopravní službou. Podle našich informací byla Vaše první objednávka doručena 29/7 (objednáno 27/7). Druhá objednávka, vytvořená 2/8 měla být doručena v pátek 5/8, ale podle záznamů dodání řidič nestihl. Telefon přímo na řidiče je 601 570 393. Sami jej budume také kontaktovat, aby dodání co nejvíce urychlil. Ještě jednou se omlouváme za komplikace.