Zakoupené zboží mi přišlo v pořádku dobře zabalené, a velmi rychle. Jsem moc spokojená.

• Jsem spokojená

• Rychlé dodání, zajímavé zboží, příjemné ceny!

Naprostá spokojenost. Zboží bylo dodáno rychle, kvalitně zabalené. Kvalita zboží je velmi dobrá a ceny v porovnání s ostatními podobnými obchůdky velmi příjemné.

• Rychlost dodání, perfektní zabalení a navíc milý dárek navíc :o)
    • Super ceny

Jsem spokojená, rychlé dodání, zásílkovna výborná

• Příjemná komunikace s obchodem

Nakupuji zde už poněkolikáté a jsem velmi spokojená. V případě problémů reagují hned. Jsou velmi pečliví, příjemní a ochotní zodpovědět jakýkoliv dotaz ke zboží, které vás zaujme. Mohu jen doporučit.

• Jako dárek vždy potěšilo, mám vždy od vás něco v zásobě.

Nabídka je pestrá, lhůta dodání vyhovující. Fascinuje mě pečlivost zabalení jednotlivých kousků. Díky i za dáreček za objednavku.☺

• rychlé dodání zboží, bezpečně zabalené

Objednávka takmer ihneď odoslaná, všetko zabalené tak, že sa nemohlo nič poškodiť, so všetkým som spokojná, dostala som aj darček navyše ktorý má mega potešil

V Obchůdku pro duši jsem nakupovala poprvé. Zboží bylo dodáno rychle, bylo dobře zabalené, a udělalo mi velkou radost. Jsem velmi spokojená a vřele doporučuji všem ostatním. Obchůdku přeji spoustu spokojených zákazníků :)

• Rychle dodání, precizní zabaleni

Spokojenost; velmi mile me překvapili přiložené dárky k objednávce! :o)
    Doporučuji.

• Objednala jsem více krát. Krásné věci, používám jako dárky. Chtěla bych toho více ale musím se držet na uzdě.

Nevýhody nejsou.

Rychle odesláno, pečlivě zabaleno a ještě s dárkem, který mne moc potěšil. Těším se na další nákup!

můj první nákup proběhl bleskurychle a bez problémů, vše pečlivě zabaleno, rozumné ceny, potěšil i nečekaný dárek, prostě radost pro duši :-)

S obchůdkem pro duši jsem velmi spokojená. Líbí se mi pestrý výběr produktu. Vždy mi zde ochotně poradili popřípadě vysvětlili působení jednotlivých kamenů, sošek atd. Ráda se do obchůdku vracím udělat si radost.

Nákup bez problémů, pečlivě zabaleno,rychle dodání.

Zde nakupují už po 4. Líbí se mi přehlednost, vždy mi ochotně prodávající poradí při výběru produktu. Velmi oceňuji rychlé dodání. Za mě mohu jen doporučit.

• Serióznost, rychlost a výborná komunikace.
    • obchod má krásné a milé stránky s kvalitním zbožím

• nadherne veci za dobre ceny, okamzite odeslani, doporucuji

rychlé dodání, jsem velmi spokojena s kyvadlem, které jsem si objednala, líbí se mi