• šíře sortimentu (větší než na oficiálním e-shopu Oriflame)
    • nízké ceny (nižší než na oficiálním eshopu Oriflame)
    • rychlé vyhledávání produktů
    • mimořádně dlouhá dodací lhůta
    • nedostatečná komunikace

Kupoval jsem zde produkty, které již nebyly jinde v nabídce, a skutečně jsem je obdržel. Avšak až po čtyřech týdnech od objednávky. Na urgenci jsem neobdržel reakci.
    Jelikož jsem platil předem, tak to nebylo příjemné čekání, přestože šlo o drobnou objednávku.

Dají se zde sehnat produkty, které jinde již nejsou v nabídce. Nedoporučuji však platit předem, ale na dobírku, abyste nepřišli o peníze.
    Je chyba, že prodejce na extrémní dodací lhůtu nijak neupozornil.

• Zboží jsem objednala před 10 dny,a do dnešního dne se nikdo neozval.

Zboží jsem objednala před třemi týdny, zároveň i zaplatila, nicméně teď nemám ani zboží, ani peníze. Na e-mail nikdo nereaguje, telefon nikdo nezvedá.

• komunikace,nedovolal jsem se

Jsem spokojen,příští Vánoce zde opět nakoupím

• Nulová komunikace ze strany obchodu! Zboží vůbec nedorazilo a na e-mail nikdo neodpovídá.

Objednala jsem zboží před 12 dny a nedorazilo. Ze strany obchodu přišel pouze potvrzovací e-mail o přijetí objednávky a od té doby nic. Na urgenci nikdo nereaguje. Nedoporučuji!

Koupila jsem si řasenku od oriflame, kterou už nejde nikde sehnat, ale stále mně nic nepřišlo - je to už 14 dní a platila jsem převodem - tak nevím, kde se stala chyba?

• Zboží zaplaceno 13,8,2014
    • mělo být dodáno mezi 2 až 10 dny - dodáno nebylo
    • vysvětlení nedodání nepodáno

prosím, zde nenakupujte

• Objednala jsem si jeden kosmetický výrobek výrobek a ještě tentýž den zaplatila převodem z účtu.Trvalo 8 dnů než po dvou telefonátech platbu přijali.Čekám dalších 8 dnů a zboží stále nemám.Obchod bych určitě nikomu nedoporučila.

• hrozně dlouhá doba doruření!!!

• Zboží přišlo v pořadku
    • Delší doba dodaní

Příště objednávám zas

Naprosto nehorázně dlouhá doba dodání, dnes je to už 16 dní co jsem zboží objednala a ještě ho ani neodeslali! Naprostá nespokojenost.

• Dlouhá doba dodání,jako dárek k narozkám to uplně selhalo!
    • nevím -na objednávku nereaguje

zbytečná snaha si něco objednat

• Zatím žádné
    • Jak už bylo psáno u ostatních...pořád se to asi opakuje,a nejedná se podle mě o nějaký dočasný výpadek u doručovatelů...chtěla bych se potkat s lidmi,co zboží obdrželi. Hlavně se už ptají,jak hodnotím nákup,ale zboží nikde,tak nevím jak se může tvářit člověk,který řádně zaplatí,ale co mu patří,už asi neuvidí...

každý ať posodí sám

• Myslela jsem si , že obchod Oriflame je zavedený a spolehlivý obchod. Bohužel jsem velmi zklamaná , už nikdy více.
    • Zřejmě si najímá špatné lidi pro prodej svých výrobků.

Pořádně si rozmyslete, zda nakoupíte a hned zaplatíte. Po několika urgencích , telefonicky , emailem , SMS....žádná reakce a když už přeci tak jen sliby......čekat na zboží 4 měsíce , to je síla. Velké zklamání....

• dodací lhůta (jestli vůbec nějaká)
    • u produktu není fotografie (produkt je skladem)

Zboží jsem si objednala před dvanácti dny a teprve po 9 dnech byl stav objednávky změněn na příprava objednávky (nikoli vyexpedováno!). Na stránkách přitom bylo napsáno, že produkt je skladem.

• Zboží objednáno před dvěmi měsíci. Peníze ihned odeslány... ovšem zboží nikde! Prodávající už ani nereaguje na emaily. Velká nespokojenost!

• Vůbec zboží nedodal

• žádné!!!
    • zboží objednáno a zaplaceno 17.2.2014, do dnešního dne (28.3.2014) zboží nedorazilo! na emaily nikdo neodpovídá, když už někdo zvedne telefon, tak se dozvíte jen sliby, že zboží dorazí. Bylo mi slíbeno, že mám poslat emailem číslo bankovního účtu a zaplacenou částku mi následně vrátí. Na email opět nikdo neodpověděl a peníze samozřejmě taky nedorazily.

Obchod zásadně nedoporučuji. Nulová komunikace a buď budete na zboží čekat přes měsíc a více, nebo nedorazí vůbec (i když bylo zaplaceno)!

• bez přidaných hodnot
    • nulová komunikace
    • skladem není skladem
    • extrémní dodací lhůta

V době koupi se již výrobek nevyráběl, tento obchod ho jako jeden z mála nabízel skladem. Nebylo tomu však tak. Komunikace ze strany obchodu e-mailem nulová, telefonem, pokud ho někdo zvedl, tak jen plané sliby.
    Kdo ví, jestli aspoň vrátí předem zaplacené peníze?