Ani se mi neozvali.

• Nabízeli zboží, které neměli, poslali jiné zboží, než jsem objednal. Zboží jsem vrátil, oni vrátili peníze.

Sečtu-li cenu výrobku a dopravy je příliš vysoká - koupila jsem 5 výrobků za 22 Kč za kus a zaplatila celkem 279 Kč.

Tento eshop mi přijde až neskutečný.Vybral jsem si několik položek,přičemž u jedné z nich bylo - dostupnost na dotaz - vyplnil jsem tedy dotaz se svým emailem.Další 2 dny se nedělo nic.Přesto jsem udělal objednávku s tím,že na to až tak nespěchám a dají mi vědět,kdy bude ona položka naskladněna.Po dalších 5 dnech (!),kdy se nedělo opět nic,jsem emailem vznesl dotaz v jakém stavu je moje objednávka,načež mi další den bylo sděleno (mj. s hrubými pravopis.chybami),že ona položka "za tuto cenu" již není a nebude v nabídce,jestli teda jako chci ten zbytek,nazdar! Ani náznak "omlouváme se,ale..", dokonce ani žádná reakce poté,co jsem poněkud rozhořčeně odepsal,zda jim takovéhle jednání připadá normální. Prostě komunikace tragická,vlastně žádná,jakoby jim to bylo úplně šumák jestli prodám nebo ne - jako eshop naprosto nepochopitelné. Takže v žádném případě nedoporučuji, spíš bych radil se obloukem vyhnout..
    Malý Zd.

• obchod prodával něco co neměl a zjistil to až když to měl poslat
  • Objednávka mi nebyla potvrzena a do dnešního dne 5.5.2019 jsem zboží neobdržel.

• špatný druh zboží

obchodem posláno zboží,které nebylo totožné s nabízeným na internetu.

• Přijatelné ceny,ale informace na stránkach nepravdivé.
    • Mají uvedenou dobu dodání primo pod zbožím a pritom nejsou schopni dodržet.

Zboží za přijatelné ceny,ale dodací lhůta nepravdivá,komunikace po telefonu po odezvě,ze zboží nedorazilo tez ne moc příjemná a jeste lžou po telefonu,ze bylo zboží odesláno.Neměla by byt pod zbožím dodací lhůta,kterou nemohou dodržet!!!

• Po objednání došlo k prodloužení dodací lhůty o týden a navýšení ceny o 10%.

• příznivá cena a možnost osobního odběru
    • Zboží mělo být k odběru v pondělí 27.4. a dosud stále nic
    • špatná komunikace, dlouhé lhůty

Najděte si jiného dodavatele.

• Udává zboží skladem s konkrétním datem dodání a přitom v potvrzení přijde, že 2 nejdůležitější položky skladem nejsou a musím počkat. A i když to tedy prokazatelně ví, stále dále na webu visí, že skladem je. Potvrzení o stornu objednávky mě nepřišlo vůbec. Doufám tedy, že mě za měsíc nepřijde balíček...

Kvalita komunikace je dobrá, ale zboží mi přišlo nedodělané. Sázela jsem na to, že boty přijdou a budu je moct hned použít - byly potřeba, ale místo toho mi přišly nedodělaný pár - výstelka u jedné boty nebyla žádná.
    Boty jsem nevyměnovala, chtěla jsem zpět peníze, vyhodila jsem peníze za 2x poštovné, příště si raději koupím v kameném, kde rovnou přihodím peníze navíc, ale budu vědět, že je produkt hotový a v pořádku.

• Ceny

Když potřebuji rychle, nakoupím tady. Když nespěchám, najdu i levněji (tento nákup jinde o 20% levnější, ale delší dodání)