• objednávka byla přijata 24.9.2014 a do dneška tj.10.10.2014 jsem neobdržela žádnou zprávu.

Reakce obchodu Obchod u Wendyse

Vážená paní Hájková,

objednala jste si u nás knihu, kterou jsem neměli na skladě v požadovaném množství, a protože se jednalo o titul v té době i u dodavatelů vyprodaný a tudíž jsem další nemohli obstarat, obratem jsme Vám poslali mail s dotazem, zda chcete zaslat alespoň 1 kus této knihu, který jsme na skladě měli. Ale do dnešního dne jsme od Vás bohužel nedostali odpověď. Takže pokud objednanou knihu chcete zaslat, stačí odpovědět na náš mail, okamžitě Vám jí zašleme.

Zdeněk Pazdera - Obchod u Wendyse

• Alternativní léčbu
    • Zboží je bez návodu na použití.

Je to poněkud amatérské a nepřidá to důvěru.

Reakce obchodu Obchod u Wendyse

Ano, máte pravdu, u sypaných bylin žádný návod k použití nedodáváme, pouze přímo na webu informujeme o jejich nejběžnějším použití, popř. nejobvyklejším dávkování, což platí i pro Vámi zakoupenou bylinu. V drtivé většině případů totiž jednotlivé byliny nelze považovat za hotové přípravky, ale spíše za suroviny určené k dalšímu zpracování (přípravě čajů, směsí, tinktur, mastí atd. atd.), tudíž jejich možnosti použití jsou velmi rozmanité a individuální. A nic na tom nemění fakt, že Vámi zakoupenou bylinu lze jako jednu z málo užívat i přímo, není to však jediný možný způsob jejího použití (jako vhodné se např. jeví její vmíchání do medu apod., lze jí použít k přípravě kapslí atd. atd.). Jednoznačný návod Vám tudíž nemůžeme podat a ani se o to nebudeme snažit. Pokud o něj ale přesto stojíte, doporučujeme Vám si spíše zakoupit nějaký hotový přípravek.

Zdeněk Pazdera, Obchod u Wendyse.