• Rychlost vyřízení a doručení

Spokojenost

• Všechno jsem obdržel v pořádku a zboží bylo rychle dodáno.

• Mají zde vše co potřebuji

Nakupuju zde cca 15+let a nikdy žádný problém. Po celou dobu maximálně spokojen. Obchod doporučuji všemi deseti.

Rychlost
    Spokojenost

řekl bych že nevhodně skladují čokoládové výrobky. Amix Zero hero prot. tyčinky sice expirují 5/25 ale jsou žluklé a štípají na jazyku

Reakce obchodu Ronnie.cz

Dobrý den, omlouvám se za komplikace. Vámi zmíněné tyčinky by měly bez problémů snášet i současné vyšší teploty a neměly by být příčinou Vámi zmíněného problému (o to spíš, že u nás ve skladu je teplota kontrolovaná - byť samozřejmě potom po cestě u spedičních služeb jistotu únosných teplot nemáme). Nicméně pomohlo by nám tyčinky prozkoumat a konzultovat problém i s výrobcem. Napíšu Vám e-mailem s návrhem řešení. Ještě jednou se za komplikace omlouvám. Hezký den! Martin, Ronnie.cz

• Zboží mi dorazilo ale měl jsem tam jednu věc jinou než jakou jsem si objednal

Reakce obchodu Ronnie.cz

Dobrý den, omlouvám se za komplikace, obratem by se s Vámi spojila kolegyně ze zákaznické podpory a vyřešili bychom nápravu. Hezký den! Martin, Ronnie.cz

• Rychlost doručení.

Dlouhodobá spokojenost

• Já jsem vždy spokojený,jak e-shopem tak doručení

• Dobré ceny
    • rychlost dodání
    • komunikace
    • sortiment

• Rychlost, ochota

Rychlost, spolehlivost, velký výběr

Výborná komunikace, zboží jsem objednávala po obědě a ještě ten den k večeru předáno dopravci, takže obratem doma

• Maximální spokojenost, rychle doručeno.
    • Kniha vypadá velmi dobře, plná zajímavostí i nových poznatků .Hned jsme se s manželem pustili do čtení a věřím, že nás obohatí o další vědomosti.

Rychlé vyřízení, skvělá cena, výborné chutě, velké množství. Dohromady naprostá spokojenost.

• Rychlé a bezproblémové vyřízení objednávky