Přihlásit se a přidat příspěvek
 • Liberec prodejna strasny...nikdy vic

 • Ahoj už máte termín otevření Jihlavy?:)

 • Dobrý den,

  vzhledem k absenci možnosti reakce na komentář k mému hodnocení jsem nucen reagovat touto formou.

  Jedná se o toto mé hodnocení:
  --------------------------------------------
  https://obchody.heureka.cz/obchod-ronnie-cz/recenze/#show-rating-z-223352521

  Zajímá mě důvod proč se Ronnie.cz v čele s panem Jebasem uchyluje ke lžím. Jsme lidé a jakožto takoví jsme omylní. Stačilo přiznat chybu a nesnižovat se ve snaze ubrat mému hodnoceni váhu ke lžím.

  Narážím na nepravdivé, resp. lživé narčení kdy jsem se měl dle slov komentujícího pana Jebase dopustit vulgarit a použít sprostých slov.

  Toto kategoricky odmítám z prostého důvodu: jedná se o lež. Faktem je, že jediné, čeho jsem se dopustil bylo označení slečny/paní, která mi potvrdila dostupnost a přislíbila včasné dodání za lhářku což není vulgarita ani sprosté slovo ale prostý fakt neboť pakliže někdo lže nedá se nic dělat, ale na to máme v češtině označení lhář/lhářka.

  V rámci soukromé korespondence pan Jebas reaguje uhýbavě a odmítá mi jakékoli vysvětlení podat. Co beru za možné je, že on sám byl svými podřízenými (ve snaze vyvinit se) uveden v omyl. Tuto možnost jsem mu sdělil a on ji odmítl komentovat.

  Z tohoto důvodu nyní apeluji na pana Jebase aby svůj komentář buď upravil v souladu s pravdou, případně dodal podložené a věrohodné podklady prokazující jeho prohlášení nebo podal vysvětlení proč se k takovému jednání uchyluje. Za podklady neberu prohlášení jeho podřízených neboť jejich jednání je důvodem celé této situace. Jejich prohlášení by mělo ještě menší váhu nežli mého kolegy, který byl u veškeré mojí komunikace s Ronnie.cz osobně přítomen a je komentářem pana Jebase šokován stejným způsobem jako já.

  Předem vyjadřuji dík za kladné vyřízení a pomyslné "postavení se tomu čelem".

  O.F.

 • Iveta: Dobrý den, aktuálně platí jen na kamenných pobočkách. Rozšíření sice plánujeme, ale zatím zrealizováno není.

 • Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak je to se slevou pro policisty, dá se využít pouze v kamenné prodejně a nebo i na e-shopu? Děkuji za odpověď

 • Chtělo by to možnost doručení zboží na prodejnu v Ostravě. doufám, že do budoucna s tím počítáte:) Domnívám se, že osobní vyzvednutí v Ostravě by určitě uvítalo více zákazníků. Díky J.