• Zboží mi mělo být doručeno na jedno z míst Zásilkovny. Společnost Zásilkovna mě kontaktovala s uvedením nejbližšího termínu vyzvednutí, protože v té době doručení měla na výdejním místě dovolenou (Koronavir). Termín mi vyhovoval. Však z třetí strany byla bez mého souhlasu provedena změna výdejního místa.
    • PUMA BASKET PLATFORM PATENT WN´S. Materiálové složení svršku je syntetika, tato informace v e-shopu chybí. Jedna z bot mi byla doručena tak, že byla znečištěná tkanička. Obuv zapáchá po umělotině.

Reakce obchodu obchod Krajíček - PUMA sport

Dobrý den paní Kudrnová,

z naší strany bylo vše v pořádku. Z vlastní iniciativy jsem se díval, kde se Vaše zásilka nachází . Vzhledem k situaci jaká byla na začátku pandemie, byla Vaše zásilka uložena v depu Soběslav, protože místo doručení bylo z důvodu koronaviru ZAVŘENO. To jsem bohužel nemohl ovlivnit. Navíc jsme spolu komunikovali formou emailu, jak to s Vaší objednávkou vypadá, a kde se zrovna nachází. Sama jste psala, že o tom víte a termín Vám vyhovuje.

Co se týká samotné obuvi, tak od pohledu je znatelné, že svršek obuvi je syntetický materiál. V naši kamenné prodejně, když si zákazníci zkoušejí obuv, tak může dojít k lehkému znečištění obuvi. Myslím si, že takový problém mají všichni prodejci z tohoto odvětví.

S pozdravem.

Obchod Krajíček