• Veliký výběr kvalitních a krásných krytu,jakýkoliv problém či reklamace bez problému a rychle vyřešena,jsem velice spokojena i s přístupem velmi milého a profesionálního personálu,navíc výhoda,že při čekání na vyřešení problému si mohu hned naproti dát výtečnou kávu :)

Za mě nejlepší obchod s mobilním příslušenstvím,nikde mi lépe nevyšli vstříc.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Záruka jen jeden rok pozor!! Žádný papír o reklamaci NEDOPORUČUJI!!!!! Podvodníci

Vše špatně !!

• NEDOPORUČUJI OBRACÍM SE NA ČOI
    • dne 14.10 jsem si nechala opravovat telefon samsung s4 s tím že pouze nenabíjí usb konektor.
    • dne 15.10 jsem telefon vyzvedla opravené USB ale nefunkční spodní tlačítka takže jsem ho ihned dovezla zpět a požadovala opravu,
    • Knebl mobil se mi druhý den 16.9.2015 měl ozvat a závadu opravit,neozval ! Tudíž jsem po 17hod. si pro telefon jela ..
    • Prodavač nechápal proč tam není vzkaz od technika ani opravený s tím že se mi měli i ozvat! Po doml. s prodavačem že zítra telefon bude jsem ještě tedy v klidu souhlasila.
    • Dnes 17.9.2015 mne kontaktuje prodavačka s tím že mám poškozený displej a mám si ho nechat opravit na svoje náklady,po otázce na vedoucí .. mne prodavačka odbyla.. je prý týden na dovolené.Po obrácení na pana Knebla situace nevyřešena velice nesolidní jednání.
    • Nebyli ani schopni mi vydat papíry od první opravy !
    • Zítra jdu na Obchodní inspekci,pokud by se chtěl někdo přidat.. [email protected]

NEDOPORUČUJI OBRACÍM SE NA ČOI

• klimatizovaná místnost, příjemná barva koberce.
    • Se službami KNEBL MOBIL, jsem velmi nespokojen. 4x provedena reklamace náhradního dílu .
    • Výměna displeje APPLE. V protokolu napsáno, že bude vyměneno za originální díl, přičemž se jedná o ČÍNSKÝ DÍL. Nechtějí vrátit penize. Po 5. ho nechtejí uz ani prijmout k reklamaci. Knebl mobil nedává protokoly, tím pádem, pokud možno, veškerou dokumentaci zálohujte! Nechtějí vrátit peníze. Jednají protiprávně. Nabízení části pěněz za díl, přičemž díl si nechají a namontují zpět starý.
    • Sháním další nespokojené zákazníky, at se ozvou na e-mail : [email protected].
    • Budu podávat stížnost na ČOI a APPLE, aby vedel, co vydávají pod jménem jejich znacky.

VYHÝBAT SE POKUD MOŽNO OBLOUKEM.

• Šapná komunikace,hodně slabá ochota pracovat.
    • Rozhodně nedoporučuji !

Nedoporučuji obchodovat.

• vše

Rozbil se mi mobil
    Obchod je neprofesionální, dementní obsluha,nekvalitní služby.Ani Miloš by tu nic nekoupil. Nic nekupujte.
    Ne opravdu bych tento obchod svému kámošovi nedoporučil ani svému největšímu nepříteli. R.I.P Knebl.

• kameny obchod
    • nic moc cena, lepsi lanovka,

ja si du raci kupovat na lanovku

• nekvalitní servis,předražené služby,např. výměna displeje u t-mobil 2500 u Knebl to samé za 4000

předražené ceny jak služeb tak zboží,neochotné vyřizování reklamací

• Když u nich nakupujete,tak se starají dobře.
    • Ale co teprve když u nich reklamujete! To je mazec!

Nechtěji uznávat reklamace ,ani když sami vadu uznají a je 3x stejná,tak se odvolávaji na servis,který vady nikdy neuzná.Nevrací peníze. Když už jsme si různými výhrůžkami vymohli nový telefon, tak jsme zjistili ,že podle fotky inventury v mobilu je mobil zřejmě jejich firemní a jen dali nový obal a vydávaji ho za NOVY. Zřejmě začne občanskoprávní spor,dělat z lidi blbce se nevyplácí.

S komunikaci jsem byla nadmíru spokojená do ledna letošního roku asi víte proč. Dále jsem zde zakoupila už dvě nabíječky na IPhone 5 a obě skončili tragicky jedna dokonce po týdnu kdy byla při reklamaci (vůbec mi nefungovala) poškozena neodbornym zacházením obsluhy a mě bylo sděleno, že jsem jí tak přinesla. Vyhodila jsem 1000kč za nic. Vaše nabíječky jsou opravdu nekvalitní a hned na 1. Pohled je vydět, že to není originál od appelu. Nabíječka se hned zničí a nebo už od začátku nefunguje.Navíc je ještě dražší než originál, ale moje chyba, že jsem tomuto obchodu věřila, ale jak se říká z chyb se člověk učí.

• nízké ceny
    • velký sortiment zboží

• Je v místě bydliště
    • Nedodali požadovaný počet kusů.

Vyhnout se jim

• Výhodné ceny, dostupnost zbozi.
    • Díky prvnímu nakupu mě nic nenapadá.

Vše v naprostém pořádku.

• nákup přes e-shop, dobré ceny
    • fronty

Dobrý obchod

S obchodem jsem byl spokojen,výborná komunikace (v podstatě okamžitá),dopoledne jsem poptal zboží,dostalo se mi okamžité odpovědi,zboží mi bylo doručeno druhý den dopoledne.

• Při osobním odběru se nedá platit kartou, ale to je detail.