• Neskutečně pomalé vyřizování

Čt 22. června 2023 - objednávka
    Po 26. června 2023 - platební údaje
    St 28. června 2023 - platební údaje opakované
    Čt 29. června 2023 - platba odeslána (okamžitý převod)

Po 31. července 2023 - objednávka dosud nebyla vyřízena a připravena k vyzvednutí. O dalším pohybu zásilky mne prý budou informovat emailem i SMS - tak jsem zvědav, zda to stihnou do Vánoc…

Reakce obchodu Hry a hlavolamy

Zakaznik kontaktovan telefonem a emailem ... ma osobni vyzvednuti ... uvidime uslysime.

Zakaznik nakonec dostihnut a zasilku jsme mu donesli

• zboží zatím nedorazilo:(

• U výrobku není český návod.Je tam kartička v němčině.Po mé urgenci mi paní na telefonu řekla ať se podívám na YouTube kde sice mají recenzi ale ne návod.Nakonec se mi ozval majitel a v třetím mailu mi poslal překlad návodu.

Rychlé dodání slušný majitel ale chybějící návod v češtině je porušení zákona a opravdu velký problém.

Reakce obchodu Hry a hlavolamy

Navod doplnen nebyl standartne v baleni.

Zboží jsem zaplatila předem pro rychlé doručení a nemám ani peníze ani zboží. Obchod se nijak nesnaží zásilku popohnat.

Reakce obchodu Hry a hlavolamy

Dobrý den, visí na české poště a máme od nich informaci že do tří dnů s tím pohnou. Reklamujeme. Vánoční krize pošty.

Nevím,zda jde o pochybení obchodu, nicméně zboží se zaseklo kdesi v Praze na už druhý týden na něj čekám. A jelikož se jedná o dárek k Vánocům, začínám mít pomalu obavy, že by nemusel vůbec dorazit včas

Reakce obchodu Hry a hlavolamy

ČESKÁ pošta nestíhá. Omlouváme se za ní Dodáno 4.12.2017 - Česká pošta.

Objednávka přišla pozdě.A ještě jsem musela na poštu osobně i když jsem
    nemocná.

Reakce obchodu Hry a hlavolamy

My jsme vybavili ihned. Česká pošta má tyden na doručení a nezvoní nechává na poště rovnou

dostala jsem jinou barvu výrobku,než tu co jsem si objednala

• V obchodě jsem koupila synovi rázostroj,s poštou vysel na nemale peníze a absolutně nefunguje tak,jak by měl... Popis zboží neodpovídá skutečnosti! NEDOPORUČUJI
    • Popis zboží neodpovídá skutečnosti!

Nedoporučuji

Reakce obchodu Hry a hlavolamy

Rázostroj dělá dle klienta příliš málo rázů. Ano to nezměníme - to je fyzika. V popisu nyní zvýrazněno. Děkujeme za zpětnou vazbu.

Hlavolam se rozpadl. A reklamace by překročila jeho celkovou hodnotu.

• Nečtou pořádně objednávky.Objednal jsem Neocube zlaté a stříbrné.Dorazily dvoje stříbrné,ale v dodacím listě napíší dva druhy.

Reakce obchodu Hry a hlavolamy

Naše chyba - musíme více hlídat. Zákazník má možnost vyměnit na naše náklady. Jarda F.

• Zcela nedostačující upozornění na celozávodní dovolenou celého eshopu
    • zboží hlavolam dorazil bez náhradních kuliček, které měly být rovněž součástí balení

Reakce obchodu Hry a hlavolamy

náhradní kuličky a pytlíček jsou ve spodu krabičky.
    Zavolám¨
    Děkuji
    Jaroslav Flejberk

• Chyběl mi tam popis produktu, zejména materiál ze kterého je vyrobený.

Dobrý a přehledný

• bohatý výběr