• Poslední šance, kde jsem hru sehnala.

• Kvalita, komunikace a rychlost dodání

• ochota

vše rychle vyřízeno

• Zboží dorazilo v pořádku, perfektní komunikace, doporučuji.

Jako vždy velmi dobrý obchod, který charakterizuje ochota, vstřícnost a milé jednání paní majitelky :-)

• Perfektní komunikace, vždy vše v pořádku dorazilo.
    • Poprvé jsem v obchodě objednával hry už v roce 2007 a pořád vše funguje jak má.

• Obchod nekomunikuje
    • Nema platebni branu

Obchod inzeruje zbozi, ktere ve skutecnosti nema. Vubec nekomunikuje. Neprisla zadna zprava.

• mají skladem i to co jinde skladem nemají. není v síti heureka, to je plus. :-)

• Paní Klára mi ochotně pomáhá, protože je naše zásilka dosud zaseknutá u kurýrní společnosti (a nejspíš ztracená). Moc oceňuji její vstřícné jednání, zájem o to, co se děje, i snahu získat zásilku zpátky a poslat ji normálně Českou poštou.
    • Tady jen snad poznámka pro kohokoli, kdo by si vybral v objednávce jako doručovatele společnost "Uloženka WeDo" - NEDĚLEJTE TO. Horšího doručovatele jsem nezažila. Zcela se mnou odmítají komunikovat, nikdo mi ani jednou nezavolal, 4x se ÚDAJNĚ pokusili o doručení zásilky, ale nikdo nikdy nepřijel ani nezvonil, a ještě navíc o ní uvádějí na internetu lživé informace, jako např. "neexistující adresa" nebo "zásilka doručena". Nejspíše ten balíček někdo ze společnosti prostě ukradl. Kurýři mají hlasovku, sekretářka odmítá telefonovat a po mailech zase odmítá připustit, že je zásilka ztracená, a jestli někdy tahle firma uhradí peníze za zboží zpátky internetovému obchodu, odkud bylo odesláno, tak to bude největší zázrak. Nefunguje jim tam vůbec nic a nedovedu si představit, že by WeDo(NothingAtAll) někdy někomu cokoli doručili. Zkrátka úplně neskutečné jednání.

• široký výběr
    • příjemné ceny
    • včasné dodání

• vyšší cena za poštovné

• Vše ok

• Skvělé ceny a jednání

Rýchle jednanie, návrh nového riešenia pri dodaní do zahraničia, max. spokojnosť

• Vstřícnost
    • Ochota

• Rychlá komunikace
    • Osobní přístup
    • Široký výběr jinde nedostupných her

Obchod se mi vůbec neozval.

Obchod komunikuje po výzvě několika e-maily po sobě, a to ještě zhruba za týden. Bohužel nemohu čekat měsíc, než zboží vůbec odešlou. Zklamali mě, i přes krásný výběr her jsem se obrátila na jiný obchod.

Osobní přístup, hrám rozumí