• Zboží stále nedorazilo.

Vážený pane Štrick,
    zboží bohužel uvízlo u dopravce. Od nás odešlo obratem.

Minulý čtvrtek jsem objednala suchý šampon pro psa a už je to týden a balíček nikde

Vážená paní Pudilová,
    Zaškrtla jste si platbu kartou, ale platba neproběhla, tudíž zboží tady stále leží a čeká na zaplacení. Opravdu vám moc děkujeme za krásné hodnocení na heureka.cz, protože nezkontrolovat si, jestli mám zaplaceno a drbat firmu za to, že nepošle zboží, to je fakt cool.
    Jaroslav Richter

• nefunguje tak je prezentováno

Reakce obchodu Obchod Čistá pohoda

Obávám se, paní Holubová, že budete muset být konkrétní. Zboží jste objednala 10.1.2023, ten samý den bylo expedováno a vyzvedla jste si ho v pořádku 12.1.2023. Nevím, proč hodnotíte dopravu neuspokojivě jako 0,5 z 5 možných. Pokud vašemu psovi kartáč nevyhovuje, můžete ho nepoškozený vrátit, ale nic takového jste nepsala.

Kupovala jsem dva produkty, u obou byl uveden objem 500ml, bohužel produkt "PurodoraLab Odstraňovač zápachu psí srsti Objem: 500 ml" přišel jen v 250ml balení. Když jsem psala reklamaci, tak mi bylo sděleno, že tento produkt mají jen v objemu 250ml a že došlo k chybě na e-shopu. V tomto případě to chápu jako klamání spotřebitele, protože v nabídce i u foto produktu bylo uvedeno 500ml, což mám i na faktuře a byla bych ráda kdybych dostala co jsem objednala. To že u obchodníka došlo k chybě by měl pocítit obchodník a ne spotřebitel.

Reakce obchodu Obchod Čistá pohoda

Vážená paní, jak vám kolegyně opakovaně sdělila, na eshopu byl produkt chybně zařazen do varianty 500ml. Na lahvi na obrázku i v popisu byl uveden správně obsah 250 ml. Těžko pochopitelné je i vaše odmítnutí nabídky, že vám zašleme druhou lahev šamponu zdarma v rámci dobrých vztahů, protože se opravdu půl litru šamponu do čtvrtlitrové lahve nevejde.
    Nicméně děkuji vám za upozornění na chybné zařazení výrobku v nabídce.

objednáno před měsícem, objednávka potvrzená, nedorazilo nic.

Reakce obchodu Obchod Čistá pohoda

Objednávka je ze zásilky, která nečekaně uvízla ne celnici a generální ředitelství cel o jejím uvolnění do dneška nerozhodlo. I celníci jsou jen lidi a musí si vybírat dovolené , nemocenské atd bez ohledu na práci, kterou za naše daně vykonávají. Už jsme se vám milionkrát omluvili a poslali peníze zpět, jak jste si o to řekla. Víc už fakt udělat nemůžeme