• kvalitní zboží, korektní jednání, rychlost

• Rychlé dodání.

• Výběr zboží
    • Rychlé doručení
    • Přehledný e-shop

• Rychlost doručení

• Rychle doručení
    • Velký výběr kvalitních barefoot botiček
    • Zrušena prodejna v DBK Budějovická

Velký výběr barefoot botiček i pro kluky...vždy dobře poradili, zásilky chodí rychle

• Blesková expedice, zboží přišlo do druhého dne, v pořádku

Eshop funguje, pokud se trefíte. Pokud ovšem chcete zboží vyměnit za jiné číslo, připravte si pevné nervy. Centrální telefon na firmu není. Dovolat se na pobočku nelze, protože nestíhají. Na email nikdo neodpoví. Když už se konečně dovoláte na jinou pobočku, odkáží vás na online formulář, který ale umožňuje pouze reklamaci (z důvodu vady) nebo návrat. Výměnu ne. Díky za týden psaní, volání, vyřizování - další pokus u vás už neudělám.

Reakce obchodu Bota-Bota.cz

Vážená paní Pazoutová,
    je nám líto, že jste nám dala negativní recenzi.
    Domníváme se, že máme obchodní podmínky napsány srozumitelně a o tom, jak vyměnit zboží je tam podrobný návod. Zrovna u vás není možná výměna, když nemáme již toto zboží skladem. I proto zákazníky instruujeme, aby zboží z původní objednávky vrátili a udělali případně novou objednávku s úplně jiným zbožím. Peníze vracíme ihned, jak se nám zboží z původní objednávky vrátí.

Ano, omlouváme se, že v sezoně opravdu nemá náš personál na prodejnách čas zvedat telefon, když je v obchodě plno zákazníků. Zákaznická linka, která by vám byla k dispozici mimo prodejny, je zajímavý podnět, ale zatím nám ekonomicky nedává smysl. Systém vratek zboží máme podle nás jednoduchý a není potřeba na toto téma obšírně komunikovat. Stačí vyplnit on line formulář.
    I tak děkujeme, že jste byla spokojená s rychlostí a kvalitou doručení .

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Vše v pořádku

• Tak rychle vyrizeni jsem jeste nezazila. Kratko po objednani bylo tabaleno a predana prepravci. Druhy den doma

Maximalni spokojenost. Bohaty vyber, priznive ceny, skutecne rychle dodani. Doporucuji.

• velmi rychlé doručení
    • zboží odpovídalo objednávce
    • vše v pořádku

• Dobrá komunikace

• výborný eshop, kvalitní dětská obuv, rychlé dodání
    • poradí i po telefonu

velmi doporučuji

• Ochota
    • Tento obchod doporučuji

• Sortiment, rychlost dodání
    • Nepřehledný eshop, vyloženě user unfriendly

• Rychlé doručení
    • Kvalitní boty