• nakoupil v obchodě BlahaSoft před 4 lety

• Klamavá reklama :(
    • Jinak vše asi ok

Reakce obchodu BlahaSoft

Dobrý den, o klamavou reklamu se opravdu nejedná. Klient nakoupil na IČ (s.r.o.) a dle zákona se na něj tedy nevztahuje lhůta 14 dní pro vrácení zboží. Pokud by klient nakoupil jako soukromá osoba, lhůta 14 dní pro vrácení zboží by se na něj samozřejmě vztahovala.

• nakoupil v obchodě BlahaSoft před 8 lety

• rychlost a pohodlí objednávky z domova
    • nedostatečný manuál u produktu (cca 10 stran k programu je trochu málo). Objednala jsem verzi, kdy mi mělo přijít CD a manuál v tištěné podobě, abych se nemusela zdržovat tiskem (což ovšem budu stejně muset), takže pro příště stačí stáhnout z internetu a přikoupit náplň do tiskárny (zase další ztráta času)

"...co bych chtěla za ty prachy!" I když mám jiný produk od této firmy (ve stejné cenové hladině a obdobnými parametry) a jsem spokojena (manuál má 181 stran, vše přehledné. Docela důležité pro toho, kdo s programem dosud neměl žádné zkušenosti).

Reakce obchodu BlahaSoft

Napište mi prosím jaký produkt jste si zakoupila, zkontroluji dodání manuálu.

• nakoupil v obchodě BlahaSoft před 9 lety

• přehlednost, vyčerpávající informace
    • nevím

velmi dobrý, rychle komunikující, přehledný, konkrétní s velkým množstvím informací