• rychlost dodání
    • Protože zboží je nevyhovující

Ověřte si všechny atributy zboží předem

Reakce obchodu OBALY.CZ

Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou reakci.
    Zákazník si objednal pro něj nevyhovující zboží a toto bohužel nedokážeme ovlivnit.
    V případě, že se tomu tak stane, je nabídnuto vrácení peněz po zaslání zboží zpět, jako v tomto případě.
    Pokud jsou nějaké nejasnosti v popisku produktu, nebo se nabídne dotaz ke zboží, může nás zákazník kontaktovat na tel.číslech 469 775 898 / 733 642 733, nebo e-mailem [email protected].
    Dotazy ohledně produktů velice rádi zodpovíme.

S pozdravem,

Lukáš Vondra
    Maneger e-shopu

Dodací lhůta - po devíti pracovních dnech, kdy obchod potvrdil přijetí platby, mi zboží stále nedošlo.. nevím kdy dojde a jestli vůbec přijde..

Reakce obchodu OBALY.CZ

Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou reakci.
    Velice se omlouváme za vzniklou situaci, která byla zapříčiněna nepředanou informací o přijetí platby.
    Tuto chybu jsme napravili, tak aby se již neopakovala.
    Zásilka byla neprodleně expedována.

S pozdravem,

Lukáš Vondra
    Maneger e-shopu

• komunikace velmi špatná, na e-mailové dotazy neodpovídají.
    • Zpráva o expedici dorazila až když už jsem měla zboží dávno několik hodin převzaté

Výběr sice relativně dobrý, ale komunikace špatná

• Na můj vkus dlouhá doba dodání a dodáno bylo jiné zboží než jsem si objednal. Chtěl jsem tašky modré, došly zelené

z nouze ctnost

• Napsáno,že je zboží skladem,ale není

Už mám 14dní objednané zboží a nic.Chápu,že se může stát,že výrobek není,ale kdybych sama nezavolala a neoptala jsem,protože jsem vše dopředu zaplatila,tak žádná omluva,info -prostě nic.Bylo mi řečeno,že za týden už zboží bude,ale týden je pryč a zboží nemám.

Objednala jsem u vás zboží s tím, že dodací lhúta bude max do 5 dnů. Nikdo mne neinformuje a zboží stále nemám!

• výběr
    • komunikace, po objednávce se týden nikdo neozval, musela jsem obchod kontaktovat sama

• Při generování hromadných mailů nevědí co dělají a v jakém stavu mají objednávky

zásilka před 14dny objednána. Zboží nedošlo. Ale došel odkaz na tento dotazník.

• Siroka nabidka
    • dodaci lhuta, nezasilani upozorneni o opozdeni objednavky

Zboží jsme chtěli doručit poštou,upozornili nás na váhu nad 30kg a dopravu změnili na AWT čechofracht.Skutečná váha byla 15kg a balík cestoval týden po republice. V neděli obědnáno,v úterý odesláno,ve středu 4km od místa doručení volá řidič,že nestihne doručit zásilku,v pátek voláme na Obaly.cz,kde na uvedené tel.čisla nikoho nezastihnete, s informaci ,,kde je balík´´. Další týden doručeno.

• dosud mi neposlal objednané zboží

není co hodnotit

• Nepřesné popisy parametrů zboží - proto produkt vracím.

Mám pouze první zkušenost, bohužel nedobrou - viz výše.

Objednal jsem 1000 ks vakuový sáček za celkem 3.161,- kč a dostal jsem sice svařovací sáčky, ale ne vakuové. Tedy jiné zboží! Neznám způsob jak zboží reklamovat!
    Těžko se to dokazuje. První zkušenost s Vaším obchoden a velmi záporná.

Pletou si dodácí adresu s fakturační a tím způsobují zmatky a zbytečné výdaje za přeposlání zásilky.

• Dlouhá dodací lhůta.
    • Žádná komunikace se zákazníkem.
    • Lze se dozvědět jen na dotaz.

• Dobry sortiment.
    • Zrejme nekvalitni prace skladniku.

V posledni dodavce bylo zamenena barva stretch folie a sacky byli neoriginalne zabalene a chybejici. Takze jiz zde nakupovat nebudu.