• Neskutečně ochotní, i v předvánočním frmolu odeslali naši objednávku v den objednání
    • Plastové obálky jsou kvalitní a netrhají se, nerozlepují se, nemáme žádné poničené balíky
    • Plastové obálky jdou dobře popisovat

V Obalindě nakupujeme pro náš eshop už několik let a nemáme si absolutně na co stěžovat. Vždy ochota, rychlé odeslání a nikdy se nám nestalo, že bychom byli nespokojení. Můžeme jen doporučit

• Skvělé zboží, super servis

Rozhodně skvělý obchod, super servis, perfektní zboží.

• Kvalitní zboží, velmi příjemný a ochotný personál, osobní převzetí v Praze - naprostá spokojenost.

Nemám co bych vytkla.

• Vše skladem za super ceny, otevřeno už od 8h, perfektní přístup k zákazníkům!
    • Vůbec NIC!!!

Včera jsem poprvé nakoupil a určo né naposledy!!!
    S paní jsme parádně pokecali, poradila mi s výběrem obálek a byla velice příjemná! :)
    Jinde už obálky kupovat nebudu!
    Přeji hóóódně spokojených zákazníků, minimálně jako Já!!! :)

Reakce obchodu OBALINDA.cz

Moc díky za slova chvály, protože spokojený klient je naše nejvyšší priorita. Budeme se v tom snažit zdokonalovat i nadále.

• Bomba, ze to maji skladem v Praze!

Velmi pratelska rodinna firma, je s nimi super dohoda a jsou nadstandardne vstricni.

Reakce obchodu OBALINDA.cz

Děkujeme za pochvalu :-) Zboží rychle a pokud možno ihned, to je naše druhé hlavní pravidlo. První je dodržovat vše, co slíbíme.

• mají vždy vše skladem - málo zboží, ale je na ně spoleh

Od této spřátelené firmy beru sáčky na svůj eshop s krmivy - vždy mi drží zboží skladem a rychle odesílají. Doporučuji zalepovací pevné sáčky.

Reakce obchodu OBALINDA.cz

Sortiment průběžně opatrně rozšiřujeme, ale stále máme na paměti, že profesionální balící potřeby pro eshopy a zasílání zboží obecně jsou naše přirozená vášeň :-) Děkujeme!

• Na bleskové balení zboží není nic lepšího!

Mám rád rodinné firmy.

Reakce obchodu OBALINDA.cz

S obojím zcela souhlasíme :-) Děkujeme!

• Rychlé dodání.
    • Perfektně zabaleno.

V balení zboží jsou evidentně profíci. Smekám.

Reakce obchodu OBALINDA.cz

Balení je naše radost (samozřejmě i to Vaše :-)) Děkujeme za uznání.

• Možnost vybrat si zboží přímo až na místě.

Ukážou a poradí. Pohoda nákup.

Reakce obchodu OBALINDA.cz

Bylo nám potěšením. Přijďte zas :-) Otevřeno máme každý pracovní den v době 8-18h.

• Super ceny.

Bez problemu.

Reakce obchodu OBALINDA.cz

Jojo víme :-) díky. Jinde za naše ceny v tomto profi provedení vůbec nekoupíte - šikmé rohy, kluznost atd... Rádi vysvětlíme, stačí nám zavolat nebo napsat.

• Akce doprava zdarma perfektni, diky!

Super servis od a do z.

Reakce obchodu OBALINDA.cz

Snažíme se. Hlavně komunikace po telefonu dnes zdaleka není standard, tak jsme asi američani v čechách :-)

• Vse bylo rychlé a v pořádku.

Výborná komunikace.

Děkujeme. Vždy Vaše OBALINDA.cz

• Zbozi maji opravdu skladem v Praze a lze nakoupit az na miste!
    • Plastove obalky jsou na rychle baleni vyborne.
    • -

Doporucujeme.

Reakce obchodu OBALINDA.cz

Bylo nám potěšením se s Vámi osobně setkat a věříme, že Vám naše nová Otevírací doba 8-18h bude nadále pomáhat ve Vašem podnikání.