Klamné uvádění, že je skladem, když není a kdoví kdy bude.

DO TETO DOBY JSEM OBEDNAVKU NEDOSTAL REKLAMUJETE NECO CO NEMATE NA SKLADE S TIMTO JEDNANIM NEJSEM SPOKOJENEJ A OBCHOD BYCH NEDOPORUCIL

• Nap prd

• Nekompletní dodávka - fakturovány a zaplaceny 2ks zavazáků, zaslán pouze ks 1.Naprosto neseriozní jednání a okradení zákazníka. Dárek pro vnuky k vánocům, proto jimi rozbaleno až při jejich návštěvě (28.12.).

Poškození jména solidních dodavatelů. Nekupovat přes překuníka - objednat přímo u výrobce je jistější.

• inzeruji zboži ktere nemaji

• Nedoručení

• Dobrá cena, lepšia ako kdekoľvek inde
    • E-shop nekomunikuje, nie je možné sa tam dovolať
    • Dodacia doba 5 dní je dosť dlho, na to že bol tovar na sklade.

• Nulová komunikace ze strany obchodníka směrem k zákazníkovi
    • Zboží, které mělo být skladem, dodací lhůta 3-4 pracovní dny..
    • Nedoporučuji tento obchod

V dnešní dobře je normální potvrdit zákazníkovi objednávku a termín dodání. Takže zde nikdy více.
    A heureka tomu dala korunu s prohlášením, že obchodník se ozve zákazníkovi, jakmile ten odešle objednávku..

Store listed a product that wasn’t in stock. Wasn’t revealed until after creating order. Had to cancel order and find another supplier.

• Objednávka stále v procesu

Z mého pohledu složitý způsob objednávky, při potvrzení objednávky, jsem byl opakovaně vrácen do obchodu.

• Přišel mi ve stavu D KDYŽ počítam i krabičku která byla skrčená a otevřená rukojeť na nůž byla prasklá

• Dlouhá dodací doba. Když jsem to potřeboval jako dárek, tak jsem to neměl.
    • prý bude skladem až v září

• neberou "malé" platby kartou. 129 Kč.

Nejdříve mě neinformovaly , že nůž není skladem a zásilku prý odeslali ,když po 16 dnech nedorazila , tak nůž ani zlatá manikúra už skladem také nebyla . Dohodly jsme se na zaslání zelené manikúry a přišla černá ! ! , která není hezká , ani zpracování není kvalitní , vypadá jako ze stánku lacině ! absolutní nespokojenost !!!

• o nůž jsem se zajímal, ale nebyl k mání, tak jsem jej ani nemohl koupit, a tudíž nekoupil !!!
    • Zřejmě tam mají pěkný bordel v evidenci obchod. případů ?!?
    • Mylně jsem se domníval, že pokud bude nůž na skladě, že budu o tom vyrozuměn....

Ať se laskavě vzpamatují.......

neschopnost prodavačky nůž nejprve najít a poté vystavit účet v reálném čase, příště (které už nebude) bych si měl vzít na osobní vyzvednutí dovolenou....

• Zboží ještě nedorazilo, tak uvidíme kdy to bude.

Reakce obchodu Nuz.cz

je nám velice líto, že jsme Vám nemohli ihned vyhovět, ale toto zboží je momentálně vyprodané (u položky je na e-shopu označení, že není skladem). Bohužel situace související s COVID-19 způsobila rovněž těžkosti s dopravou ze Spojených států. Nyní už je situace o něco lepší a další zásilka Lansky je na cestě. Ještě jednou se omlouváme za zdržení a přejeme vše dobré.
    Nuz.cz

Na webu bylo uvedeno, že na veškeré zboží je sleva 20%. Nicméně na objednaný Victorinox se sleva nevztahovala, proto jsem ji zrušil