Zdravá výživa

Ověřeno zákazníky
Garance nákupu - Zdravá výživa

319 recenzí z celkového počtu 1070 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod Zdravá výživa získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Zdravá výživa

Milena

Přidáno: včera, 19:07

Vyborna obsluha. Poradi mi, kdyz potrebuji, nebo mi damy pomuzou dohledat zbozi, ktere nemohu najit . Jsem moc spokojena. :-)

Přidáno: 21. září 2017

• Velmi rychle dodani

Vše v naprostém pořádku. Objednala jsem proto, abych nemusela stále do kamenného obchodu v místě bydliště se zdravou výživou. Ceny přijatelné, něco i levnější. To vše je velmi pozitivní. Méně kladnější je pak věc obalu. Zboží je velmi důkladně baleno, což je vlastně v pořádku, ale bylo mi pocitově nanic po vybalení zboží z krabice, když mi zbylo více obalu než zboží

Přidáno: 17. září 2017

spokojenost

Vevina

Přidáno: 7. září 2017

K nákupu i dodávce zboží nemám námitek. Jen snad vzhledem k tomu, že se snažím o zero waste přístup, byla jsem nemile překvapena množstvím igelitových výplní v krabici. Chápu, že to není chyba prodejce. Naopak. Snažili jste se vše dokonale zabalit, aby se nic nerozbilo. A vše dorazilo v pořádku. Spíš jen přemýšlím, jak to zaonačit, aby těch igelitových obalů bylo co nejméně. I pro mě samotnou je to námět k zamyšlení. Máte nějaké nápady???

Reakce obchodu Zdravá výživa

děkujeme za pěknou recenzi.
S dodatkem, který zmiňujete se také potýkáme. Jako první se snažíme dívat na to, aby zboží dorazilo v pořádku k zákazníkovi, to je naše priorita. Zkoušeli jsme testovat i jiné více ekologické způsoby balení, ale nebyly jsme úplně spokojeni. Prozatím tedy fungujeme tak, že veškerý obalový materiál, který používáme se snažíme recyklovat z balíků, které k nám posílají naši dodavatelé.

Tým Zdravé výživy

Slivak

Přidáno: 3. září 2017

Zboží došlo během 2 dnů DPD dopravou. Po rozbalení byl obsah nikoliv 3 kusy SAYONARA Slim line ale 3 kusy SAYONARA s malinou. Nejméně 12x jsem telefonoval a nikdo nebral telefon, posílal jsem e-mail na obchod s fotkami a fotem faktury a jako když háže hrách na stěnu. Nikdo se neozval. Horší je to, že i když jsem dával na vědomí zprostředkovatelské firmě Heureka, co mi bylo provedeno, GARANT Heureka se také neozval.Tento stát upadá s obchodem do středověku.Fuj..................J.S.

Dobrý den pane Slívo,

předně bych si s Vámi rád prošel způsob reklamace, protože mi opravdu jde o to, aby se k nám informace od zákazníků dostávaly. S příslušným kolegou jsem prošel seznam zmeškaných hovorů i všechny emailové schránky, které by mohly obsahovat zprávu od Vás.
Bohužel nikde jsem tuto zprávu nenašel.

Budu opravdu rád, pokud se mi ozvete a celý způsob, jak jste nás kontaktoval se mnou projdete.

Druhá věc je ta, že čaj, který jsme Vám doručili plně odpovídá objednávce.
Víme, že v nedávné době došlo ke změně obalu, ale to neznamená, že by se nějak měnil čaj uvnitř. V každém popisu, který je u produktu uveden je příchuť maliny zmíněna. Stejné informace uvádí na svých webových stránkách i dodavatel: http://www.phoenixmonopol.cz/?p=116

Děkuji za Vaši zprávu.

Přidáno: 26. srpna 2017

• Rychlé dodání zboží

Eva

Přidáno: 21. srpna 2017

• Internetová objednávka je lacinější než daný produkt v obchodě, to mi vyhovuje. Ochotně mi v internetovém obchodě rychle doobjednali zboží v potřebných kusech. Ochotný prodejce na internetu po telefonu, ochotná paní prodavačka v prodejně Budějovická, Praha 4. Objednávku lze platit kartou na prodejně. Rychlé dodání do obchodu k vyzvednutí. Všem doporučuji.

Petr

Přidáno: 17. srpna 2017

Dobrej obchod se zdravou a bio výživou doporučuji.

Přidáno: 7. srpna 2017

• Jsem spokojena

Doporučím Váš obchod svým známým.

Reakce obchodu Zdravá výživa

Děkujeme, doporučení známým je pro nás ještě hodnotnější než recenze zde.

Tým Zdravé výživy

Dana